Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

growboxy.pl

nasiona marihuany, nasiona konopi
    chcialbym polecic fajny sklepik
    Sklep | Growboxy.pl

, robia na zamowienie tanim kosztem boxiki, polecam zwlaszcza jak ktos ma cos mniejszego do kupienia albo o nie standardowych wymiarach. Skusilem sie choc nie bylo zadnych opini i o dziwo mnie nie wyjebal hehe

Wszystko fajnie przemyslane, porzadnie poszyte, fajny projekt i efekt. Kontakt bardzo dobry. Polecam...
    0 0

2. Post #2
    podaj przyklad na sobie jaki rozmiar boxa brales i jaka byla cena ? bo na stronie nie ma cen niestety
    <------- nie bądź żyła POSTAW BLANTA
    0 0

3. Post #3
    pogadaj se z gosciem nie gryzie a duzo sie dowiesz, i dopasuje co tam Ci bedzie potrzeba, jaka chcesz liczbe otworow na wentyle i jakie itd
    0 0

4. Post #4
    też polecam ten sklep, działa i na pewno nie fake, a ceny 60% mniejsze niz w innych 'markowych' sklepach
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

5. Post #5
    obsługa spoko, ale polecam poczytać na temat Polyvinyl chloride - Wikipedia, the free encyclopedia z tego materiału wykonane są rurki, w przeciwieństwie do HOmeboxa czy dark rooma.
    Przy dużych temperaturach przy uprawach pod lampami HPS występuje OFFGASSING - czyli "zagazowanie roślin" polecam " wygooglować"temat. Jest na innych zagranicznych forach na ten temat bardzo dużo. Także tania alteranatywa boxy nadają się pod CFL ewentualnie LED.
    Nie polecam testować z HPS bo wasze roślinki mogą wyglądać jakby brakowało im podstawowych składników odżywczych, jednak to bardzo mylna sprawa. tutaj bardzo rozlegle opisany temat: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=103953 . Także ostrzegam tylko przed ryzykiem łączenia konfiguracji growbox tego producenta+ lampa HPS.

PCV ZABIJA TWOJE ROŚLINY!!

1919: HEMP PLANTS AND STEM CROSS SECTION

obszerny temat.

Pozdrowienia
    0 0

6. Post #6
    Napisałem na GG do tego sklepu, zaoferował mi niską cenę, dodatkowe elementy do boxa no i pełno dobrych gratisów. Polecam sklepik. W sumie najważniejsze, że zamówiłem takiego boxa, jakiego dokładnie chciałem (wymiary niestandardowe). growboxy.pl
    One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

7. Post #7
    Kupiłem cały zestaw
    Growbox - zestawy do uprawy roślin | GrowBox.pl
    Wyszło dwa razy taniej niż jakby kupował pojedynczo w różnych sklepach a przynajmniej wszystko pasuje;)
    Sklep wypasiony po uszy wszystko mają.
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez działa Zobacz posta
    Kupiłem cały zestaw
    Growbox - zestawy do uprawy roślin | GrowBox.pl
    Wyszło dwa razy taniej niż jakby kupował pojedynczo w różnych sklepach a przynajmniej wszystko pasuje;)
    Sklep wypasiony po uszy wszystko mają.
    Tutaj mowa o sklepie growboxy.pl a nie growbox.pl
    One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez PositiveVibe Zobacz posta
    Tutaj mowa o sklepie growboxy.pl a nie growbox.pl
    no spoko myslałem że to to samo, podobne nazwy, ale na www.growbox.pl i www.growboxy.pl jest w sumie to samo, chodzi o to samo, tylko porównuje gdzie taniej.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl