Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. Post #1

TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk

Witam serdecznie,

Zapraszam wszystkich do zakupów w TanieJaranie.pl, (jesteśmy już ponad 4 lata na rynku!)
    posiadamy dużą ofertę produktów,
    dobrze zaopatrzony magazyn,
    jak również wieloletnie doświadczenie.
    Przy większych zamówieniach - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN.

Zamówienia można składać internetowo (mail, telefon, strona www),
    lub odwiedzając nasze SKLEPY STACJONARNE:

Katowice, Owocowa 10a, numer telefonu: 537 334 360 - Ramona (kontakt 24/7) - sklep czynny od pn do pt: 9-17

Wrocław, Buraczana 9a, numer telefonu: 535 539 025 - Maciek - sklep czynny od pn do pt 8-17

Warszawa, Dominikańska 9/11 kontakt: 536 958 778 - Mikołaj (kontakt 24/7) - sklep czynny w pn, wt, śr, pt od 9-17 oraz w czwartki od 8 do 16

Gdańsk, osiedle Morena, numer telefonu 533 359 025 - Staszek - sklep czynny od pn do pt: 9-17

sklep@taniejaranie.pl ;
    wroclaw@taniejaranie.pl ;
    katowice@taniejaranie.pl ;
    warszawa@taniejaranie.pl ;
    gdansk@taniejaranie.pl

GG (Katowice): 4418420

Sprawy pilne, nietypowe - telefon do mnie: 795 966 917 (kontakt 24/7)

Przy odbiorach osobistych można umawiać się telefonicznie w późniejszych godzinach lub w święta i weekendy.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami o naszych sklepach.

Pozdrawiam
    Przemek"

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Polecam serdecznie .. Asahi SL mialem nastepnego dnia wielki + bo dostalem fajny gratis a mianowicie mikroskop x45 godni polecenia

0 0

3. Post #3

4. Post #4

5. Post #5

6. Post #6

7. Post #7

8. Post #8

Prezenty i promocje

Witejcie TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk-banner22_asia.jpg
    TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk-banner1_asia.jpg

Zapraszam
    Przemek
    0 0

9. Post #9
    właśnie odebrałem bon o wartości 100 zł TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk chyba wiem na co go wykorzystam TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk.
    0 0

10. Post #10

Zapraszamy!
    0 0

11. Post #11
    Witam polecam sklep.

opisze moje poprzednie świąteczne zakupy.

zrobilem zamowienie na okolo 100 zl a sklep mial akurat moim zdaniem najlepszą promocję jaką do tej pory spotkalem. byla mozliwosc wybrania sobie prezentu. wybralem prezent i okazalo sie ze dostalem bon o wartosci 100 zl( kilka postów wyżej) który wykorzystałem na następne zamówienie od razu i znowu wybrałem prezent, w którym do zamówienia opłaconego z bonu który uprzednio wygrałem otrzymałem "powder Feeding" 1kg oraz superthrive. więc powiem tak. zrobiłem raz zakupy za około 100 zł a z powodu ze nie bylo wtedy chyba az tak duzego zainteresowania otrzymałem za te 100 zł asortyment o wartości 300-400 zł. miałem kiedyś 10 g saszetki powder feeding ale ich nie stosowałem. teraz uzywam superthrive powder feeding i hesi boost i powiem szczerze ze rośliny nie mają żadnych braków. rośliny są w 3-4 tyg kwitnienia.

podsumuwując bo się rozpisałem,

GORĄCO POLECAM
    0 0

12. Post #12
    Zapraszam! TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk-majowka.jpg
    0 0

13. Post #13

14. Post #14

15. Post #15

16. Post #16
    Skorzystałem z majówki.
    Szybka przesyłka - Polecam.
    0 0

17. Post #17
    ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!
    0 0

18. Post #18

19. Post #19
    Kolejne zakupy z weekendowym 20% rabatem.
    I jest kod na kolejne zakupy TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    POLECAM wysyłka prędkość światła TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk

A może jakiś konkursik dla forumowiczów ?
    0 0

20. Post #20

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl