Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 48
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Czy tylko ja widze ciemnosc? Zero bieli znaczy liter czy tez obrazkow grafik.
    0 0

2. Post #22

3. Post #23
    TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk

Zaprszamy do kontaktu! Nowy sklep w Gdańsku TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    0 0

4. Post #24
    Ode mnie duży + za podejście do sprzedaży Pani o imieniu na literkę R, wytłumaczenie wszystkiego, miłą atmosferę i ogólnie klimat przyjazny osobie kupującej ;)
    Serdecznie pozdrowienia i do następnych zakupów TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    0 0

5. Post #25
    Ale autopromocja ale.. niech będzie TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk sam uświadczyłem dobrej obsługi u nich. A, no i pozdrawiam szefa wąsala TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    0 0

6. Post #26

7. Post #27
    Ostatnie dni promocji..

0 0

8. Post #28

9. Post #29

10. Post #30

11. Post #31

12. Post #32

13. Post #33

Promocja! Nie przegap TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk

--- Dodano ---

SHOOTING POWDER POWRACA tylko w TANIEJARANIE.PL
    Nie przegap TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    0 0

14. Post #34
    Do zakupów powyżej 200 zł NOŻYCZKI GRATIS! Zapraszamy do zakupów w TanieJaranie.pl TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    0 0

15. Post #35
    PROMOCJA ATAMI BLOOMBASTIC W RÓŻNYCH POJEMNOSCIACH!
    Zapraszamy TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk

--- Dodano ---

HPS Green Power 400W i 600W POWRACA W SUPER CENIE!
    0 0

16. Post #36
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    [URL]https://>>>>> czy to prawda co tam piszą? Na jakiej podstawie sklep udostępnił dane klientów służbom? Zakup i posiadanie sprzętu do uprawy nie są zabronione i nie trzeba iść na współpracę. Sam zrobiłem zakupy w waszym sklepie, jestem zadowolony, ale się obawiam. Po co trzymacie historię zamówień? Dane podane są jak na tacy.
    Witajcie, no właśnie na jakiej podstawie sklep miałby to robić TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk Masz rację, nie trzeba, my także takiej potrzeby nie widzimy. Apeluje do wszystkich userów aby zastanowili się skąd i po co takie informacje mogą się pojawiać i kto na tym korzysta, rynek jest czuły na takie rzeczy dlatego niektórzy nieudacznicy z lokalnej konkurencji starają się to wykorzystać.

Historia zamówień jest usuwana co 2-5 tygodni. Dodatkowo klient po złożeniu zamówienia ma możliwość usunięcia konta i historii zamówień - wprowadziłem do tego specjalny moduł.
    Przypominam wam, też, że serwer fizycznie stoi w Holandii, jest to dedyk a jego admin jest moim wieloletnim i dobrym przyjacielem.
    Jako jedyni w PL wysyłamy przez firmę pośredniczącą z nieistaniejących adresów, możemy dowolnie edytować zawartość etykiety przewozowej a odbiory mamy umówione z kurierem.
    0 0

17. Post #37

18. Post #38
    UWAGA!
    Promocja dotyczy zakupów ONLINE! Do wyczerpania zapasów!

TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk-waga-baner.jpg
    0 0

19. Post #39
    TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk-signal-1-ssssssss.jpg

Pozdrawia Mariusz z Gdańska! 5!
    0 0

20. Post #40
    Hallo! Browarki za FREE!!! TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk
    TanieJaranie.PL growshop Katowice, Wrocław, Warszawa i Gdańsk-banner.jpeg
    0 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl