Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 370
  1. Post #41

Aktualizacja Listy Cannny z dnia 19.01.2015

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witajcie

Poniżej zaktualizowana Lista produktów firmy Canna ..

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Pamiętajcie o podaniu w mailu lub wiadomości na PRV :

1. Produktów które wybraliście ( Łączna wartość wybranych produktów nie może przekroczyć 300 pln )
    2. Dane do wysyłki ( Adres + Numer telefonu )
    3. Forma płatności za transport
    A. Przelew na konto ( w tytule prosimy o wpisanie waszego Nicku oraz dopiski Canna rozdawka )
    B. Płatne przy odbiorze

KOSZT WYSYŁKI TO 20 -25 PLN
    0 0

2. Post #42
    No to lecimy dalej ...

Aktualny spis Canny

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

--- Dodano ---

Witajcie

Wielka rozdawka Canny przerosła nasze oczekiwania , do chwili obecnej złożyliśmy ponad 60 paczek , w związku z tak ogromnym zainteresowaniem wstrzymujemy całą akcje na następne 24 godziny co znacznie usprawni podział odżywek dla osób zainteresowanych …
    Pełna lista pozostałych produktów Canny zostanie zamieszczona na Forum w piątek, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na maila po opublikowaniu zaktualizowanej listy – bartek@flora-fauna.pl

PAMIĘTAJCIE
    Aby usprawnić całą akcje wysyłajcie na maila :

1. listę rzeczy które Was interesują
    2. dane kontaktowe + nr telefonu
    3. forma płatności za paczkę
    A. przelew na konto
    B. za pobraniem
    C. odbiór osobisty

A oto góra Paczek którą wyślemy już dzisiaj

A tu Wasza zamówiona Canna przygotowana do spakowania

Paczek cała masa , zainteresowanie ogromne , już w piątek ruszamy dalej , pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy , zgłoszenia przyjmujemy dopiero po opublikowaniu zaktualizowanej listy w PIĄTEK!!!

Pozdrawiamy
    0 0

3. Post #43
    Paczuszka dotarła, jestem mega zadowolony. Przyjemny kontakt, szybka wysyłka jak i dostawa. Serdecznie polecam ten sklep. Pozdro! Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie
    Moja I Fotorelacja

http://forum.nasionakonopi.pl/395,za...tml#post250588

Moja II Fotorelacja
    https://forum.nasionakonopi.pl/395,z...tml#post272585

Nie mam Żadnych Zmartwień, kiedy tak leżę z Blantem!
    0 0

4. Post #44
    A w Poniedziałek ...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową na produkty Hesi .

Kolejna edycja listy produktów Canny

Pamiętajcie produkty ,które rozdajemy to produkty tylko i wyłącznie z listy

Miłego weekendu ...
    0 0

5. Post #45
    paczka dotarła, dziękuje bardzo!!!Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

6. Post #46
    Paczuszka dotarła !Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie Wielkie dzięki !Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie
    POMOGŁEM ? POSTAW BLANTA
    0 0

7. Post #47
    ….I poszło wszystko … Informujemy iż z dniem dzisiejszym tj. wtorek 27.01.2015 wielka rozdawka Canny została zakończona . Wszystkie dotychczasowe zamówienia zostaną zrealizowane w tym tygodniu .

0 0

8. Post #48
    Witajcie

Pragniemy podziękować wszystkim Forumowiczom ,którzy skorzystali z akcji wielkiej rozdawki . Dziękujemy za wszystkie Wasze pozytywne komentarze , buchy . Zachęcamy do śledzenia naszych akcji Promocyjnych...

Dziękujemy Flora and Fauna Team
    0 0

9. Post #49
    Kolejna paczka dzisiaj dotarła! Jestem pod wielkim wrażeniem jak szybko! Dzieki jeszcze raz i polecam wszystkim!!!
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

10. Post #50
    Witajcie

Pamiętacie stare poczciwe Gadu Gadu ? Od teraz możecie komunikować się z nami za pośrednictwem platformy GG

A teraz to co najlepsze – Promocje !

1. Promocja miesięczna 1.02 . 28.02.2015

2. Pierwsza promocja tygodniowa : 2.02 – 9.02.2015

Zapraszamy
    0 0

11. Post #51
    Witajcie

Kończymy kolejny tydzień promocyjny i............................zaczynamy następny , już od poniedziałku przygotowywujemy sie do wiosny !

Zapraszamy
    0 0

12. Post #52
    Wielkie dzieki Floro za rozdawkę Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

13. Post #53
    Witajcie

KTO STARTUJE TEN ZYSKUJE - JUŻ OD PONIEDZIAŁKU - 15 % NA WSZYSTKIE STARTER PAKI

POLECAMY !
    0 0

14. Post #54
    w ramach rewanżu za rozdawke poczyniłem zakupy i jestem bardzo zadowolony.
    kontakt idealny a gratisy trafione doskonale , paczka nadana z prędkością światła.
    Na bank to nie były moje ostatnie zakupy. Pełna profeska gorąco polecam sklep
    0 0

15. Post #55

16. Post #56
    Witajcie

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ostatnią promocją miesięczną postanowiliśmy przedłużyć promocje na zestawy uprawowe o kolejny miesiąc

Promocja tygodniowa :

0 0

17. Post #57

Witajcie drodzy Forumowicze ...

Od dnia dzisiejszego ruszamy z naszym turtorialem ,prezentacją nowych produktów . W poniedzialek , środe oraz piątek będziemy publikowali post z jednym produktem z naszego działu Nowości...

W każdym poście umieszczony zostanie kod rabatowy -10 % do wykorzystania na zakupy on line w naszym sklepie , ale tylko i wyłącznie jeden więc zasada jest prosta kto pierwszy ten lepszy.

Na pierwszy ogień idzie Strzykawkowy tester na zawartość CO2 w powietrzu :

Zaleca się pomiar poziomu CO2 okresowo, aby zapewnić optymalny wzrost roślin. Ten test jest niedrogą alternatywą dla kosztownych monitorów elektronicznych. Mierzy od 300 do 5000 ppm. Łatwy w użyciu.

Każdy zestaw zawiera:

Strzykawkę

2 rurki do wykrywania gazu

Pełna instrukcja

SPOSÓB UŻYCIA:

Krok 1: Zacznij od wciśniętego tłoka. Próbki powietrza powinny być podejmowane z pomieszczenia na poziomie roślin. Odciągnąć tłok do 100 cc, masz teraz swoją próbkę powietrza.

Krok 2: Umieść małą gumową rurkę (w zestawie) na strzykawce. Ostrożnie zerwij dwie okrągłe końcówki probówki CO2. Upewnij się, że strzałka na szklanej rurce jest skierowana od strzykawki (w tym samym kierunku co powietrze pochodzące ze strzykawki), włóż koniec szklanej rurki do rurki gumowej.

Krok 3: Naciskając tłok powoli przez około jedną minutę, tak żeby powietrze ze strzykawki przechodziło przez szklaną probówkę. Czas próbkowania wynosi około jednej minuty.

Krok 4: Probówki CO2 pokażą odczyt PPM. Poziom CO2 zaznaczony będzie fioletowym kolorem, odczyt pobiera się z miejsca gdzie fiolet zaczyna przechodzić w biel.

Krok 5: Optymalny poziom CO2 dla wzrostu roślin wynosi około 1200 PPM. Poziomy ponad 3000 PPM NIE są dopuszczalne dla ludzi.

link do produktu : Strzykawkowy tester na zawartość CO2 w powietrzu | Growshop

kod : 20150102-5551

--- Dodano ---

0 0

18. Post #58
    Witam! Pragnę polecić ten sklep,bo zasługuje na to Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie Miałem problem,a chłopaki z tego sklepu rozwiązali go w mgnieniu oka! Profesjonalne podejście do klienta to atut ,który powinien posiadać każdy sklep,a u nich z tym nie ma problemu Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie Wiem jedno,będe u nich robił zakupy jak będe czegoś potrzebował dla swoich roślinek.Doskonały kontakt z klientem i miła obsługa,niczego więcej nie trzeba! Polecam i pozdrawiam całą ekipę z Flora-fauna! Jeszcze raz dzięki i do następnego razu !!! Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

0 0

19. Post #59

Witajcie

Dziś prezentujemy , Programatory czasowe renomowanej Holenderskiej Firmy Green Power

Green Power light + ( dodatkowe gniazdka) jest profesjonalnym programatorem czasowym posiadającym ograniczoną ilość gniazdek zasilania i maksymalnego obciążenia pojedyńczego wejścia 1200 wat.

Jednostki te wykorzystują najsolidniejsze okablowanie i posiadają niezawodny zegra firmy "GRASSLIN" .
    Programator posiada również poręcznie wybudowany uchwyt montażowy i może być przykręcony do ściany.Tylna płyta jest ocynkowana i nitowana do jednostki.

Najważniejsze funkcje:

-Programator posiada dwa wejścia dedykowane lampom HPS / MH , oraz wejścia na urządzenia wykonawcze (wentylator,nagrzewnica itp)

-Firma znana od wielu lat jako punkt odniesienia w zakresie jakości i niezawodności.

-Zbudowane zgodnie z najsurowszymi Standardami C.E.

-Zmontowane i Produkowane w całości w U.K

-Poręczny uchwyt montażowy

-Unikalna konstrukcja i solidna metalowa obudowa 2 lata gwarancji producenta

PROGRAMATORY SPRZEDAWANE W NASZYM SKLEPIE SĄ PRZYSTOSOWANE DO STANDARDÓW EUROPEJSKICH !

Link do sklepu : Oświetlenie | Programatory | Flora & Fauna Siec Sklepów Growshop
    0 0

20. Post #60
    Witam serdecznie całą ekipę zajebistego sklepu Flora & Fauna ! Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie I całą resztę forumowiczów! Właśnie dostałem paczkę od Was,ba,pakę! Coś niesamowitego ! Jeszcze tak nikt mnie nie zaskoczył ! Bardzo jestem zadowolony z Waszego rozwiązania sprawy ,która nas łączyłaFlora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie Jesteście niesamowici !!! TO JEST SKLEP PRZYJAZNY GROWEROM ! TOWAR PRIMA SORT I TO NA DRUGI DZIEŃ ! ! ! i TO WIĘCEJ NIŻ LICZYŁEM ! Macie we mnie stałego klienta i będe Was polecał na każdym kroku ! Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie Buszek dla Was i za Wasze zdrówko ! Pozdrawiam ! I do następnego razu !

W załącznikach przesyłam fotki niespodzianki,którą mi zrobili Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w KrakowieFlora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie A to dlatego w załącznikach,bo nie mogę fotek dodawać normalnie...mam nadzieję że będzie widaćFlora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

A Pesteczki dostałem od zaprzyjaźnionego seed banku i za pomocą Flory & Fauny dotarły do mnie ;)))

OD DZIŚ KUPUJĘ WE FLORA & FAUNA ! ! !
    Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie-indoor-005.jpg Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie-indoor-001.jpg Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie-indoor-002.jpg

0 0

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl