Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. Post #1

Podsłuch telefonu pilne.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, mam pytanie czy policja może przechwytywać moje rozmowy?
    Od paru dni na moim telefonie słyszę echo, resetowałem go itp nic nie pomaga.
    Jeśli np gadam z ziomkiem echo słyszę tylko ja.
    Telefon nie był nigdy rekwirowany czy coś w tym stylu.
    Proszę o pilną odpowiedz

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Może. Co więcej rozmowy są przechowywywane bodajże przez miesiąc przez operatoera GSM. Co do echa to wydaje mi się, że telefon Ci sie spierdolił, a jak by przechwytywali to nic byś o tym nie wiedział.
    0 0

3. Post #3
    Dokładnie, morze chujowa pogoda niedaleko nadajnika.
    Napewno nie psy... 99% a nowy Bond jest do bani...

--- Dodano ---

a podsłuchiwać twoją rozmowe moge nawet ja :P

to jest nic, jak macie jakieś szytaby zarządzania kryzysowego spytajcie o nadajniki takie awaryjne z tantych lat które używali ( II wojna ŚW ) . Takie nadajniki odbieraja wszystkie stacje policyjne i nie tylko, w dodatki moza przez to cudeńko nawet rozmawiać z policją...
    Duze możliwośći a na magazynach lezą tego całe półki. Takie owalne drewniane cudeńko.
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez cannabis123 Zobacz posta
    Dokładnie, morze chujowa pogoda niedaleko nadajnika.
    Napewno nie psy... 99% a nowy Bond jest do bani...

--- Dodano ---

a podsłuchiwać twoją rozmowe moge nawet ja :P

to jest nic, jak macie jakieś szytaby zarządzania kryzysowego spytajcie o nadajniki takie awaryjne z tantych lat które używali ( II wojna ŚW ) . Takie nadajniki odbieraja wszystkie stacje policyjne i nie tylko, w dodatki moza przez to cudeńko nawet rozmawiać z policją...
    Duze możliwośći a na magazynach lezą tego całe półki. Takie owalne drewniane cudeńko.
    Podsłuch telefonu pilne.

Podsłuch telefonu pilne. Podsłuch telefonu pilne. Podsłuch telefonu pilne.
    0 0

5. Post #5
    nie czaje... jeśli watpisz w moje słowa podpytaj, serio jest cos takiego sam z uczelni podpiołem, niestety nie działa od roku a studia skonczone..
    0 0

6. Post #6
    O ortografię mi chodzi. Podsłuch telefonu pilne.
    0 0

7. Post #7
    nie dodałem że chodzi o telefon komórkowy
    0 0

8. Post #8
    Z tego co wiem to rozmowy nie sa archwizowane u operatora, tylko SMS (co do SMS to czas przetrzymywania jest nieokreslony, bo zajmuja one bardzo malo miejsca)
    0 0

9. Post #9
    Są zapisywane na pewno. Operatorzy mają obowiązek. Nie jestem pewien jak długo.
    0 0

10. Post #10
    w tym kraju przez telefon zamawia się tylko pizze, ktoś ma taki podpis na forum Podsłuch telefonu pilne.
    1 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    w tym kraju przez telefon zamawia się tylko pizze, ktoś ma taki podpis na forum Podsłuch telefonu pilne.
    Bo to byl cytat z nuty Chady

0 0

12. Post #12
    Mogę się mylić, mowię tylko jaka wesje słyszałem. A admin ma racje co jak co heh Podsłuch telefonu pilne.
    0 0

13. Post #13
    To jeszcze tak przykleje odnośnie tematu. Podsłuch telefonu pilne.

0 0

14. Post #14
    dokładnie, a posiadanie najnowszych telefonów skazujemy sie na inwigilację, odbiorniki GPS i inne przydatne rzeczy w innych sytuacjach okazują się nasza porażką, ale przecięty Jaś Konopnicki nie ma co sie martwić takimi pierdołami
    0 0

15. Post #15
    teraz to i na allegro sprzedają telefony z wbudowanym podsłuchem :P
    0 0

16. Post #16
    GPS to tam mniejsza. Zobacz sobie ile jest nadajników Twojej sieci. Mapa lokalizacji BTS / UKE Każdy zapisuje odległość w jakiej jesteś od danego nadajnika. Jeżeli jesteś w zasiego conajmniej dwóch nadajników są one w stanie określić Twoja dokładną pozycje. Mało tego. Zapisują siłę sygnału dzięki czemu można ustalić wysokość (czy jesteś w wieżowcu czy piwnicy). Takiego frajera trzymamy w kieszeni.
    0 0

17. Post #17
    Z tego co słyszałem, lecz nie mówie na 100pro że tak jest.. Echo w telefonie które słyszysz tylko Ty oznacza podsłuch.
    0 0

18. Post #18
    Nie czaję jak można całą swoją wiedzę opierać na plotkach bądź domysłach.

Primo to każda rozmowa telefoniczna jest archiwizowana u operatora na okres lat dwóch.
    Secundo z tym echem to jakaś ściema - co niby miałby podsłuch do pojawiania się echa w telefonie, wytłumaczysz mi to? Plota z echem wywodzi się z końcówki lat 90 jak telefony komórkowe dopiero wchodziły i przetrwała prawie 15 lat mimo że sprzęt używany przez policję, prokuraturę i operatorów GSM jest już zupełnie inny.

Jak masz podejrzenia to nie sraj żarem tylko zmień numer, prepaid kosztuje 5zł.
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Axe Zobacz posta
    Nie czaję jak można całą swoją wiedzę opierać na plotkach bądź domysłach.

Primo to każda rozmowa telefoniczna jest archiwizowana u operatora na okres lat dwóch.
    Secundo z tym echem to jakaś ściema - co niby miałby podsłuch do pojawiania się echa w telefonie, wytłumaczysz mi to? Plota z echem wywodzi się z końcówki lat 90 jak dopiero telefony chodziły i przetrwała prawie 15 lat mimo że sprzęt używany przez policję, prokuraturę i operatorów GSM jest już zupełnie inny.

Jak masz podejrzenia to nie sraj żarem tylko zmień numer, prepaid kosztuje 5zł.

zgadzam sie, ale echo w telefonie wzięło sie z telefonów stacjonarnych w domu połaczonych jednym numerem. Osoba posiadajaca 2 tel. na 1 linni odbierając telefon np. na górze słyszy echo jeśli ktoś podniesie słuchawke np. na dole.

Pozdro.
    Pomogłem?
    D
    Zapalmy
    Blanta
    0 0

20. Post #20
    jesli telefon posiada gps i zrobisz fotke to mozna wyczytac dane współżęne n.p spota i tak też właś nie namierzają nasze spoty[COLOR="#87CB11"]

--- Dodano ---

widziałęm takie coś w jednym z odc CSI LAS VEGAS Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.Podsłuch telefonu pilne.
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl