Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74
  1. Post #1

Przypały z nasionami

nasiona marihuany, nasiona konopi
    No właśnie.....jakie jest teraz prawdopodobieństwo że po zamówieniu nasion z zagranicznego seedbanku zostane (nie)mile ugoszczony przez police ???
    0 0

2. Post #2
    Znikome. Kolekcjonowanie nasion w polsce jest dozwolone jeżeli chcesz kiełkować je do uprawy to odradzam. Jeżeli sam się nie "sprzedasz" komuś to nie będziesz miał przypału.
    0 0

3. Post #3
    Nasiona konopi w świetle art. 6 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz.U. nr 24 z 2003 r., poz. 198 z późn. zm.) nie mogą być uznane ani za środki odurzające, ani za substancje psychotropowe lub prekursory z uwagi na to, iż cytowana ustawa nie zalicza ich do tych środków, ściśle określonych w załącznikach 1, 2 i 3 tej ustawy.
    0 0

4. Post #4
    Tak wszystko się zgadza ale nie wiadomo czy nie wezmą go pod lupę.
    0 0

5. Post #5
    poczekaja, az plancik dojdzie do odpowiedniego thc i wjazd. Tez sie czesto zastanwiam czy to jest bezpieczne
    0 0

6. Post #6
    przez to teraz jestem tylko OUTDOOROWCOM ;) <grower>
    0 0

7. Post #7
    Dokładnie.Ja też jak kolego wyżej zajmuję się outdorem.Na pewno więcej zmartwień jak na in ale wiem że jak mi wjadą na chatę to nic nie znajdą.A żeby mnie złapali na spocie.Szczerze marne szanse.
    0 0

8. Post #8
    właśnie coraz wiecej ludzi wpada na spotach, albo jakis przypadkowy życzliwy znajdzie i strzeli z ucha, sprzet nebiescy tez maja juz niezly no i do tego wzmożony ruch plenerowy w okresie jesiennym. To wszystko jednak przyciąga uwage.
    0 0

9. Post #9
    Może jest jak mówisz.Ale u mnie to się nie zdarza.Nigdy nie słyszałem o jakimś przypale w okolicy.Normalne że trzeba uważać na życzliwych ale wg.mnie jest to do ogarnięcia.Zależy jak kto podchodzi do uprawy.Są ludzie i ludzie.
    0 0

10. Post #10
    palenie i chodowanie powinno byc legalne kazdy dba o swoje zycie i zdrowie a nie oni lapia za palenie lub handel... z handlu nie oddaje sie podatku dla panstwa wiec traca^^
    0 0

11. Post #11
    Generalnie rzecz biorac radzilbym korzystac jedynie ze sprawdzonych seedbankow, masz je podane na forum. Tam % przypalu siega 0 ;)
    0 0

12. Post #12
    teraz tak patrzac w wiekszosci jesli ty sie nie wypucujesz komus to znikome szanse zeby byl przypal
    0 0

13. Post #13
    raczej przypalu nie bedziesz mial chyba ze z podejrzonego sklepu.
    Chcesz zarobić na nasiona? zarejestruj sie i zarabiaj
    http://browse4cash.com/
    lub
    http://pl.20dollars2surf.com
    0 0

14. Post #14
    nie jestem pewien czy pisze na temat ale policja "gówno" ci moze zrobic za nasionka poniewaz w nich nie jest zawarte THC
    0 0

15. Post #15
    Nie masz sie o co martwic : P
    0 0

16. Post #16
    f2seeds sprawdzony seedbank zero przypału polecam!
    0 0

17. Post #17
    niema zadnych przypalow za nasionka posiadanie w naszym kraju pestek jest legalna tylko kielkowanie karane
    a jak zamawiasz ze stronek to nie ma zadnych problemow
    pozdrawiam!!!!!
    0 0

18. Post #18
    cannabis.fr.pl polecam sprawdzona stromka
    pozdrawiam
    0 0

19. Post #19
    thc-thc.com
    polecam
    0 0

20. Post #20
    Pestki sa 100 % legal po 2 ci z seedbankow działają na takiej zasadzie ze jak dostana hajs i wyślą ci paczkę twoje dane zanikają nie trzymają w bazie komu co i ile sprzedali ; ]
    0 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl