Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Google Maps

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Trochę debilne pytanie ale... czy psy nie mogłyby wykryć outdoora poprzez zwykłe przeglądanie Google Maps?

Niby google nie robi jakiś super-wyraźnych zdjęć ale zastanawiam się czy i tak ktoś nie mógłby rozpoznać przypadkiem.

Próbować to jakoś ukrywać? Sadząc w krzakach lub wśród innych roślin czy raczej nie ma powodu do niepokoju i można gdziekolwiek byle żeby żaden sąsiad nie widział?
    0 0

2. Post #2
    myślę że musiałbyś mieć w chuj wyjebaną farme zioła żeby można było ją uchwycić na google maps
    Palą to w domach, palą to w szkołach,
    Policja też to jara tylko nie chce się pucować!
    0 0

3. Post #3
    Zależy od aktualizacji fot chyba. Z drugiej strony weź siedź przed kompem i szukaj poletek. Zapewne po 5tym fałszywym sprawdzeniu odechciałoby się psiarni.
    0 0

4. Post #4
    Google Maps
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    9 1

5. Post #5
    To zdjęcie satelitarne czy z drona, Żwirek ?
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez SLP Zobacz posta
    satelitarne[COLOR="#87CB11"]

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez NiebieskiFotel Zobacz posta
    Trochę debilne pytanie ale... czy psy nie mogłyby wykryć outdoora poprzez zwykłe przeglądanie Google Maps?

Niby google nie robi jakiś super-wyraźnych zdjęć ale zastanawiam się czy i tak ktoś nie mógłby rozpoznać przypadkiem.

Próbować to jakoś ukrywać? Sadząc w krzakach lub wśród innych roślin czy raczej nie ma powodu do niepokoju i można gdziekolwiek byle żeby żaden sąsiad nie widział?
    Masz zamiar to u siebie na ogródku hodować?
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez SLP Zobacz posta
    Satelity to mit. Ziemia jest płaska!

A co do googlemaps to tam są stare zdjęcia. Przynajmniej w tych dostępnych dla zwykłych ludzi.
    Pozatym nie ma szans wypatrzenia krzaka na googlemapie( chyba ze posadzisz przy ulicy po której jechał samochód googla Google Maps Musiałbys mieć kawałek pola znacznie odcinający się od reszty krajobrazu.
    Jesli juz szukaja to robiąc fotki z samolotów albo helikopterów no i teraz drony jeszcze doszły. Ale zazwyczaj to własnie sasiad uprzejmie donosi Google Maps
    3 1

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Żwirek Zobacz posta
    Google Maps
    Sorry zwiras dałem Ci łapkę w dół bo nie trafiłem w tą do góry Google Maps
    0 0

9. Post #9
    W ogródku chyba by się nie rzucało w oczy. Chociaż nie wiem. Jedna roślina to byłoby tylko parę pikseli więc ciężko byłoby ją odróżnić od zwykłej rośliny doniczkowej
    0 0

10. Post #10
    pod koniec lata byly aktualizacje wiekszosci map, i faktycznie sa bardzo wyrazne, ale mysle ze nie masz sie czego bac poniewaz nie odroznia tego od innych roslin ;) po drugie do nastepnych aktualizacji pewnie jeszcze 2 lata minie ;d pzdr
    0 0

11. Post #11
    Dzień dobry, z tej strony młodszy podużytkownik Koza. Pokaż zdjęcie spota z góry to ocenimy czy jest do wykrycia przez radary Google Maps
    Teraz to strach chodzić na spoty w obawie, że satelita zrobi zdjęcie jak sobie hasamy z konewką po lesie Google Maps
    "Powiedziałem: znam takie miejsce,
    gdzie przychodzą umierać koty.
    Zapytałem: chcesz je zobaczyć?
    Odpowiedziała: nie chcę."
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl