Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. Post #1

Wysokość mojej kary - czy jest odpowiednia?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam.
    Chciałbym aby w tym temacie wypowiedziały się osoby które również kiedyś zatrzymano z suszem.

Zostałem zatrzymany z marihuaną.
    Posiadałem przy sobie 1.66 brutto.
    Narkotyki oddałem dobrowolne przy przeszukaniu osobistym. Gdy wzieli mnie na dołek nie chciałem nikogo poinformować o moim zatrzymaniu. Zgodziłem się na dobrowolne poddanie się każe.
    Po przeszukania domu niczego nie znaleźli. Myślałem że będzie to miało wpływ na wysokość kary i będę lepiej postrzegany niż osoba która się rzucała przy zatrzymaniu, chowała tytke z
    suszem i chciała poinformować kogoś o swoim zatrzymaniu. (W tedy ten ktoś mógł by posprzątać mieszkanie).
    Moje wynagrodzenie z czasie zatrzymania wynosiło 3350 brutto i nie mam nikogo na utrzymaniu.
    Dziś dzwonili z komendy z orzeczeniem że prokurator zaproponował 3000zl + koszty orzeczenia .
    Nie jest to za dużo? Przecież za taką ilość mogli by to nawet umorzyć. Proszę o szybką odpowiedź bo najpóźniej jutro muszę podpisać czy się na to zgadzam czy nie.
    Jeśli nie to będę pokrywał też koszty rozprawy sądowej

Przeczytaj o tym więcej:

0 1

2. Post #2
    Niepotrzebnie się poddawales karze...mogłeś starać się o niska szkodliwość czynu i umorzenie postępowania teraz jesteś w dupie

Teraz to proponuję to zapłacić
    Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją pałę na przód nieść
    3 0

3. Post #3
    nie zgadzaj sie,,,, pierdol ich Wysokość mojej kary - czy jest odpowiednia? bedzie sprawa pojdziesz na sprawe powiesz ze uwazasz ze to za duzo bo nie masz pieniedzy zadnych odlozonych itp. i sad ci przybije maks, 1000zl plus koszty sprawy=300zl .... bedzie dobrze tylko sie postaw... a dobrze ze sie sam poddales karze bo o to sie rozchodzilo zeby byla niska szkodliwosc czynu... to zalezy od prokuratora co zadecyduje.... poszedles na samo ukaranie bo miales przy sobie substancje nie dozwolone i sie przyznajesz do tego czyli rozumiesz swoj blad i dlatego tez powinnienes dostac maks.20 godzin spolecznych ... wiec tak jak mowie, nie peniej i stoj twardo na swoim.
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html

Prohibicja marihuany zrobiła ludziom więcej złego, niż mogłaby zrobić marihuana
    0 1

4. Post #4
    Raz rozmawiałem z gościem gdy podpisywałem protokół, za posiadanie małej ilości suszu, chwile gadaliśmy.....zapytałem się jaka jest wysoka grzywna za wiekszą ilość..... sprawdził w rejestrze, i odpowiedział mi na przykładzie jakieś sprawy, tylko nie wiem z którego roku ta sprawa była. Za 1g dostał 1K grzywny....

Moim zdaniem niektórzy z nich próbują wymuszać więcej, nie zgadzaj się.
    0 0

5. Post #5
    kurde no ja mialem tak tylko ze w wieku 18 lat no i wtedy jeszcze nie mialem legalnych dochodow to dostalem chyba tysiaka no i mialem niecale 0.5g i nigdy nie bylem wczesniej karany oprocz paru mandatow
    ale moim zdaniem powinnienes isc do adwokata cos tam slyszalem ze czasami mozesz za darmo isc i niech ci napisze wniosek o umorzenie sprawy bo to jest znikoma ilosc jezeli nie byles karany wczesniej to jest szansa ze sie uda .
    i ja nie bylem obciazany jakimikolwiek kosztami oprocz samej grzywny
    Postaw Blanta Jeżeli pomogłem

Youtube > CastomGrow420

Ktoś Ci naruszył ?
    TNIJ i spierdalaj!!
    !!
    lepiej mieć coś niż nic!!!!!

Makumba http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3 zł http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    Nalewka i Olejek https://forum.nasionakonopi.pl/408,l...a-nalewka.html
    0 0

6. Post #6
    za te 3k tyle jarania by było ;p
    0 0

7. Post #7
    Moim zdaniem skoro poddałeś się karze to teraz nie godząc się tylko zwiększysz sobie karę trza było myśleć wcześniej ewentualnie poradź się prawnika czy masz szansę jakieś na zmniejszenie kary albo poproś o rozłożenie jej na raty albo plac im po 200-300zl miesięcznie nie mogą cię ukarać za nie zapłacenie bo płacisz regularnie tyle ile jesteś w stanie chyba że nie masz żadnych kosztów utrzymania wtedy to nie będzie argumentem najlepiej jak poradzisz się prawnika pozdro
    2 0

8. Post #8
    Daj znać o wynikach tej sprawy.
    0 0

9. Post #9
    Za posiadanie 1g grzywna powinna wynosić nie więcej niż 200PLN. 1000 PLN to jest WYMUSZENIE PRAWNE, do czynu o szkodliwości społecznej mniejszej od ALKOHOLIZMU. Który można by leczyć samą MJ, w odpowiednich dawkach, to jest ABSURD.
    Możesz mnie w sądzie zacytować, jeśli to z ignorują to odwołaj się.
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez badolafi Zobacz posta
    Absurdem jest to że on powiedział że ganja to narkotyk.
    Napisałem to po prostu w ich Wysokość mojej kary - czy jest odpowiednia? języku

--- Dodano ---

Naposalem posta w taki sposob jak mo to przrdstawiono na komisariacie Wysokość mojej kary - czy jest odpowiednia?

--- Dodano ---

Naposalem posta w taki sposob jak mo to przrdstawiono na komisariacie Wysokość mojej kary - czy jest odpowiednia?
    1 0

11. Post #11
    Ganja jest tak lightowa że, aby się uzależnić od tego siana, trzeba by palić ją chyba latami ale, i tak pewności nie ma .... nie lubię też porównywać jej do narkotyku.
    Jest wiele legalnych "narkotyków" i z obrotu ich czerpany jest zysk.
    0 0

12. Post #12
    Ale lagi na forum, mniejsza.
    Podałem się dobrowolnie karze i mogę się na nią zgodzić lub nie. To nie jest droga bez wyjścia. Jak się nie zgodzę to sprawa w sądzie. Tylko że typ co dzwonił do mnie mówił że mosze się zgodzić bądź nie ale dzisiaj.
    Wiec pojadę na komisariat i powiem że chce czas na konsultacje z adwokatem.
    Teraz pytanie ile będzie kosztować rozprawa??
    Do tego adwokat który napiszę pismo?
    Żeby mnie to drożej nie wyszło jak te 3 tysiące.
    Na yt oglądałem wywiady z prawnikiem Krzysztofem Grabowskim i mówił on że adwokaci biorą 1000-1500zl za napisanie pisma.
    0 0

13. Post #13
    Konsultacja z adwokatem bedzie cie kosztowac 150-200zl dowiesz sie czy warto. Rozprawa w sadzie to koszt 300zl okolo
    1 0

14. Post #14
    Ale tu nie jest komisariat, i tu używamy swojego języka. I za to że napisałeś że ganja to narkotyk to ci nie pomoge. .[/COLOR]
    to kij Ci w dupę. dorosły jesteś, jarasz trawkę i nie wiesz że kanabinoidy to substancje psychoaktywne a marihuana w naszym kraju jest TRAKTOWANA jako narkotyk.
    to że on tak napisał nie musi tak sądzić, miał niebieskich przed sobą i przypał więc nazywał rzeczy po imieniu.
    nie uważasz że to trochę głupie "panie władzo, mam tutaj pewien susz ale to nie jest narkotyk bo pewien idiota na forum tak napisał". smieszny jesteś typie a to że ty tak piszesz to zwykła dziecinada bo po co się chwalisz że masz siostre która mogłaby pomóc skoro twoja arogancja nie jest w stanie pokonać tak prostej bariery jaką jest zwykłe pytanie do siostry i odpowiedz koledze. wkurwiasz typa tylko i tyle a ego wyniosło cie juz poza orbitę.
    jak masz spamować to nie pisz bo wprowadzasz zwykły wkurw.
    i nie ma co porownywac prochów z apteki do naturalnego suszu, kolejny badziewny argument i do tego połączony z moherami. żałosne...

a tobie wolny współczuję, nie pomogę w temacie niestety ale musiałem się wypowiedzieć
    1 1

15. Post #15
    skoro na ciebie nie może liczyć to po chuj się wpierdalasz mu w wątek ? po to żeby się pochwalić że masz siostrę prawniczkę która nie może pomóc ?
    ogarnij łeb, narkusie.
    napisał to najprostszymi słowami, nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyjaśnię ci że szuka szybko pomocy bo ma malo czasu na ogarniecie sprawy. zreszta niewazne jak napisal, zwykly spoleczniak z ciebie i tyle, wolisz pochwalic się że masz mozliwosci pomocy a nie jestes w stanie tego przekazać dalej. to po co pisać ? myślisz że ktokolwiek tutaj cie przeprosi za to, że 'zostałeś obrażony poprzez nazwanie marihuany narkotykiem' ? ty w ogóle mądry jesteś człowieku ?!
    5 0

16. Post #16
    twoja siostra nie umie pomóc bo nie jest prawniczką, ty piszesz to tylko po to żeby zabłsnąć na forum a oboje jesteście ćpunami bo narkotyzujecie się marihuaną
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez v3nom Zobacz posta
    twoja siostra nie umie pomóc bo nie jest prawniczką, ty piszesz to tylko po to żeby zabłsnąć na forum a oboje jesteście ćpunami bo narkotyzujecie się marihuaną
    Ponad rok na forum i dajesz się prowokować swierzynce wstydził byś się
    0 0

18. Post #18
    Dobra nie kłućcie się.
    Sprawa wygląda tak że policja zapomniała dzisiaj o mnie i nie zadzwonili aby umówić godzinę spotkania.
    Zadzwoniłem do adwokata Stelios'a Alewras'a który udziela się w wolnych konopiach.
    Wytłumaczył mi że tak cisneli abym podpisał papiery dzisiaj bo zależy im na zakończeniu spraw jeszcze w tym roku.
    Jak usłyszał jaka kwotę zaproponował mi prokurator to był zdziwiony. Wspomniał mi o świeżej sprawie z Poznania w której umorzono postępowanie wobec gościa za 4g!
    Podjąłem z nim współpracę i będzie mnie on reprezentował w sądzie. Także wszystko już wiem. Jeśli chcecie to napiszę wam czy udało się umorzyć.
    4 0

19. Post #19
    a ile zabulisz za adwokata?
    1 0

20. Post #20
    Pamietaj na przyszlosc ze warto rzucic paroma nazwiskami dobrych adwoktow na protokole u policji(nie beda chcieli oni wniesc sprawy do sadu, jak zobacza wplywowe nazwiska, nie musisz nawet korzystac z pomocy wymienionych adwokatow, i najlepiej odmawiac skladania zeznan, oni nic Ci nie moga zrobic, jakby mogli to by jeszcze wiecej przybili i jeszcze wiecej wyciagneli, zawsze ostateczne slowo ma sedzina) mozna rowniez poprosic o darmowego adwokata z urzedu ktory kazdemu przysluguje, pozdro z fartem i na pewno Ci umorza, obys kwit tylko placil Wysokość mojej kary - czy jest odpowiednia?
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl