Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. Post #1

Xtc szpital

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Nie wiedziałem gdzie zamieścić ten wątek, ale potrzebuję szybkiej pomocy. Razem ze znajomym lyknelismy pixy i rodzice zawiezli nas do szpitala na badania, tam zostaliśmy zatrzymani i mamy jeszcze 2 dni zostać, ma podobno przyjechać policja i stąd moje pytanie: co mówić aby nie wpaść? Mówić że znalazłem i przy tym zostać? A może nic nie mówić?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Mamy zapytaj
    1 0

3. Post #3
    Jeśli chciałeś zabłysnąć to ci nie wyszło
    0 0

4. Post #4
    Nie chciałem zabłysnąć piszesz ze was rodzice zawieźli do szpitala wiec chyba mieli powody ku temu. Zmyślona historia? A jak jest na prawde?
    0 0

5. Post #5
    Mieli taki powód że nie wiedzieli co się z nami dzieje
    0 0

6. Post #6
    Ja pierdole..... też mata problemy.
    Nic nie mówisz i tyle, jak przyjdzie co do czego to w sądzie będziesz sie tłumaczył a nie policji, i w sądzie powiesz tak jak rowerzysta mówi nic nie pamiętasz.

Skoro rodzice cie zabrali do szpitala to znaczy że bardzo młody jesteś, a skoro młody jesteś to policja takich młodzieniaszków potrafi szybko przerobić na konfidenta, dlatego nic nie gadaj bo sobie i komuś narobisz lipy.
    0 1

7. Post #7
    Lekarze ustalili co braliście? Niektóre syntetyki psychoaktywne mozna zamowic z neta
    0 0

8. Post #8
    To co wy przy rodzicach pixy braliście? no szczyt geniusz
    0 0

9. Post #9
    Powiedz. że mama cie nie kocha, a tata tylko w nocy. Albo najlepiej nic nie gadaj.
    2 0

10. Post #10
    Nie dajcie się zastraszać psom,mogą sobie gadać ale nic wam nie mogą zrobić. Możecie odmówić składania zeznań,ustalcie wspólna wersję że odmawiacie i najważniejsze żeby nikt nie pękł.
    0 0

11. Post #11
    Dzięki za odpowiedzi. Dla sprostowania nie braliśmy pixów przy rodzicach tylko przyszliśmy do mnie kilka godzin po wzięciu tego i zauważyli dygotającą szczękę i rozszerzone źrenice.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Zielonylisc Zobacz posta
    Lekarze ustalili co braliście? Niektóre syntetyki psychoaktywne mozna zamowic z neta
    W testach wyszła amfetamina czyli normalnie po MDMA. Nie zapowiada się na to aby policja była wzywana ale lekarze o tym wspominali więc wolałem się zapytać aby większej lipy nie narobić
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Fml Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedzi. Dla sprostowania nie braliśmy pixów przy rodzicach tylko przyszliśmy do mnie kilka godzin po wzięciu tego i zauważyli dygotającą szczękę i rozszerzone źrenice.

--- Dodano ---

W testach wyszła amfetamina czyli normalnie po MDMA. Nie zapowiada się na to aby policja była wzywana ale lekarze o tym wspominali więc wolałem się zapytać aby większej lipy nie narobić
    Nie pokazuj sie na przyszlosc ludziom ktorzy moga Ci problemow narobic po zazyciu, tobie sie moze wydawac ze wszystko ogarniasz, zachowujesz sie normalnie, ale w rzeczywistosci tak nie jest, teraz wiekszosc pix w polsce jest robiona na amfie bo wychodzi najtaniej a i tak "powykreca", zeby dostac czysta MetyloDioksyMetAmfetamine to trzeba miec albo dobre dojscia albo dobrze zaplacic, na przyszlosc w razie przypalu wkrecaj ze w poprzedni weekend byles na imprezie w klubie i byles bardzo pijany i nic nie pamietasz ale wiesz ze te pixy od jakiegos nieznajomego dostales/zostales nimi poczestowany pozdro Xtc szpital
    0 0

13. Post #13
    ......co za historia, już nie mogę doczekać się zakończeniaXtc szpital
    Informuj na bieżąco o sytuacji.
    0 0

14. Post #14
    Dzięki za odpowiedzi. To jest akurat sprawdzone źródło i pixy sprowadzone z NL. To akurat były różowe, trójkątne Mitsubishi. A ogarnęli się po źrenicach tak dużych że nie było widać tęczowek, po spojrzeniu w lustro sam się przestraszyłem własnego odbicia. Chyba nic ciekawego się już nie będzie działo ale jeśli tak to będę informował
    0 0

15. Post #15
    Matka wie że ćpiesz??? Xtc szpital
    0 1

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez lopur Zobacz posta
    Matka wie że ćpiesz??? Xtc szpital
    Jak mnie przywiozła to raczej wie
    0 0

17. Post #17
    Mitsubishi jadłem tylko blado-niebieskie ale faktycznie, wykurwiały niesamowicie.
    jedne z lepszych piguł, lepszy były tylko podwójne nakrapiane wisienki i smile - te ostatnie to w ogóle robiły sieczke w mózgu.
    fajne czasy
    0 0

18. Post #18
    Jadłem te różowe Mitsubashi...Xtc szpital...oczy oczami,ale czy nie robiłeś dziwnych grymasów twarzy...Xtc szpital
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    Jadłem te różowe Mitsubashi...Xtc szpital...oczy oczami,ale czy nie robiłeś dziwnych grymasów twarzy...Xtc szpital
    W domu już nie bo wróciłem kilka godzin po zażyciu ale wcześniej ładnie mi twarz powykrecalo
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez Fml Zobacz posta
    Jak mnie przywiozła to raczej wie
    I jaką kare dostałeś? szlaban na wyjście z domu, czy wpierdol ?
    1 1

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl