Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

Bong + grinder + vaporizer ze śladowymi ilościami

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Hej,

Kumpel uświadomił mnie dzisiaj, że jeśli się człowiek przyjrzy, to może dostrzec moją roślinkę na parapecie (2 piętro, domek jednorodzinny). Posadziłem, bo chciałem trochę zaoszczędzić - zamiast kupować, miałbym własne źródło. W obawie, że ktoś zobaczył z ulicy, pozbyłem się jej przed chwilą. Teraz pytanie: czy jeśli znajdą u mnie przedmioty wymienione w temacie, ale NIC poza tym, grozi mi jakaś kara? Poprzez "śladowe ilości" miałem na myśli niedokładnie umyte bongo, czy małe pozostałości na ściankach grindera.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Za bardzo panikujesz,nic Ci nie zrobią a jak chcesz być spokojniejszy to wynieś wszystko co z gandzią związane z domu na jakiś czas.
    1 0

3. Post #3
    Za nie umyte bongo grozi ci 3 miechy...za pyłek w młynku do pół roku...Bong + grinder + vaporizer ze śladowymi ilościami
    2 0

4. Post #4
    Ok, dzięki. Czyli mogę spać spokojnie ^^
    0 0

5. Post #5
    Stary Zgreed
    co ty mówisz jakieś 2 tyg temu mnie psy przeszukiwały i musiałem nawet ściągać buty skarpetki itd i znależli lufkę z której paliłem jakieś 30 min przed tym młynek ale zielsko wypalone już i nie znależli zielska spisali i tyle
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Damialix Zobacz posta
    Stary Zgreed
    co ty mówisz jakieś 2 tyg temu mnie psy przeszukiwały i musiałem nawet ściągać buty skarpetki itd i znależli lufkę z której paliłem jakieś 30 min przed tym młynek ale zielsko wypalone już i nie znależli zielska spisali i tyle
    I teraz jesteś na widelu,będą Cię pamiętać...

Ps. Naucz się rozpoznawać ironię i sarkazm.
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl