Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

Bong + grinder + vaporizer ze śladowymi ilościami

Hej,

Kumpel uświadomił mnie dzisiaj, że jeśli się człowiek przyjrzy, to może dostrzec moją roślinkę na parapecie (2 piętro, domek jednorodzinny). Posadziłem, bo chciałem trochę zaoszczędzić - zamiast kupować, miałbym własne źródło. W obawie, że ktoś zobaczył z ulicy, pozbyłem się jej przed chwilą. Teraz pytanie: czy jeśli znajdą u mnie przedmioty wymienione w temacie, ale NIC poza tym, grozi mi jakaś kara? Poprzez "śladowe ilości" miałem na myśli niedokładnie umyte bongo, czy małe pozostałości na ściankach grindera.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Za bardzo panikujesz,nic Ci nie zrobią a jak chcesz być spokojniejszy to wynieś wszystko co z gandzią związane z domu na jakiś czas.
    1 0

3. Post #3
    Za nie umyte bongo grozi ci 3 miechy...za pyłek w młynku do pół roku...Bong + grinder + vaporizer ze śladowymi ilościami
    BIO-Power Fanatic
    2 0

4. Post #4
    Ok, dzięki. Czyli mogę spać spokojnie ^^
    0 0

5. Post #5
    Stary Zgreed
    co ty mówisz jakieś 2 tyg temu mnie psy przeszukiwały i musiałem nawet ściągać buty skarpetki itd i znależli lufkę z której paliłem jakieś 30 min przed tym młynek ale zielsko wypalone już i nie znależli zielska spisali i tyle
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Damialix Zobacz posta
    Stary Zgreed
    co ty mówisz jakieś 2 tyg temu mnie psy przeszukiwały i musiałem nawet ściągać buty skarpetki itd i znależli lufkę z której paliłem jakieś 30 min przed tym młynek ale zielsko wypalone już i nie znależli zielska spisali i tyle
    I teraz jesteś na widelu,będą Cię pamiętać...

Ps. Naucz się rozpoznawać ironię i sarkazm.
    BIO-Power Fanatic
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl