Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30
  1. Post #1

Slimacol przez granice

Kupiłem w uk duża pake slimacolu za dwa funciory i chce go wziąć do polandi.
    Nie wiem jak z lotniskiem. Jak znajdą to nie dadzą cynka na policję żeby mi się lepiej przyjzeli?
    0 0

2. Post #2
    nie panikuj, myślisz że slimacol jest stosowany tylko do konopi Slimacol przez granice ludzie, bez przesady, to już się robi śmieszne
    Palą to w domach, palą to w szkołach,
    Policja też to jara tylko nie chce się pucować!
    1 0

3. Post #3
    zgarną Cię federalni, skują na środku terminala i po rutynowym przesłuchaniu odkryją co z Ciebie jest za ananas.
    Po wszystkim wsadzą do ciupy gdzie przez resztę swojej egzystencji będziesz pierdzieć w pasiak
    A wszystkiemu bogu ducha winne pudełko ślimakolu który chihając pod nosem ujawnił Twoje niecne zamiary sadzenia konopii mając za nic fakt, że obok - na paleciaku- pani Halina ciągnie całą paletę dopiero co zakupionego ślimakolu lecz ona to robi dla dobra pomidorów więc jej nic nie grozi.
    bez odbioru
    "Albo kup krewetki i ładnie przydadz podaj na talerzu, najlepiej kwadratowym ładny szlaczek zrób z sosu.
    Jako dodatek na drugie danie pieczeń z homara albo raka."
    - Gandalf. i jego kretyńskie złote myśli
    Drugi popis. Patola przez ogromne PE:
    https://forum.nasionakonopi.pl/54,sm...tml#post417681
    3 0

4. Post #4
    To każdy dziadek na działce był by podejrzany, nie ma czym sobie zawracać głowy, śmiało możesz przenieść
    1 0

5. Post #5
    Gdybym był dziadek to normalnie bym przywiózł, bez spiny. Ale jestem dość młody i podejrzanie wyglądam do tego mam tylko jedną bluzę z motywem liścia konopi dlatego myślę że to przypal trochę Slimacol przez granice
    0 0

6. Post #6
    Połowa z nas dziwnie wygląda, ja kiedyś do Irlandii poleciała z blatem bo zapomniałem go spalić przed samolotem, wyladowalem patrzę do portfelu a tam blancik, szczęście było ogromne i ulga że nikt się nie dojebal. Ja uważam że chodzenie w ubraniach z grafikom MJ jest debilne bo sam chcesz by na ciebie patrzyli, jestem za legalizacja jak najbardziej ale nie odnoszę się tak z tym publicznie że jestem palaczem
    1 0

7. Post #7
    Pakujesz w glowny bagaz i po spinie.Ja nie takie rzeczy do PL wozilem i jakos zyjeSlimacol przez granice
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez marcopolo Zobacz posta
    Pakujesz w glowny bagaz i po spinie.Ja nie takie rzeczy do PL wozilem i jakos zyjeSlimacol przez granice
    Marco koleś ma 1 bluzę liczysz na to że ma główny bagaż? Ja sądzę że ma tylko podręczny ale i tak może go tam dać śmiało
    0 0

9. Post #9
    nikt nie napisał o najważniejszym, o dowodzie zakupu
    przy kontroli celnej pierydolenie wiele nie da
    0 0

10. Post #10
    nie swiruj.masz jedną bluze? ładna pogoda jest w UK mozesz w koszulce jechac. heheh bez lipy malolat nie dygaj na robocie nawet w tej bluzie. jedyne co ci moga zrobic to nie przepuscic tego specyfiku. jesli planujesz go wiezc w bagazu podrecznym to raczej moga byc prblemy,ale w normalnym przejdzie.do mnie to przewozili palki teleskopowe ,gazy i wiele innych rzeczy to i to przejdzie.pamietaj,ze z anglii jest latwiej wyjechac niz wjechac.w polsce moga sie krzywo patrzec,ale to jest tu i tu jak najbardziej legalna substancja więc no stress jak by mieli za takie rzeczy zatrzymywac to by system zwariwal
    0 0

11. Post #11
    kurwa czytajcie ze zrozumieniem, to już takie trudne w dzisiejszych czasach ?!
    pewnie ma więcej bluz ale tylko jedną z motywem konopnym..
    ja pierdolę, zamykać ten temat do chuja..
    "Albo kup krewetki i ładnie przydadz podaj na talerzu, najlepiej kwadratowym ładny szlaczek zrób z sosu.
    1 2

12. Post #12
    A ja sie zastanawiam czemu kolega nie poczekał z kupnem tego niebezpiecznego dla zycia specyfiku az do powrotu do polandi
    nie trzeba maski do zycia
    a prawda na każdym kroku wyryta powinna być
    by o spokoju nie tylko można było śnic
    i myśle jeszcze, że dopóki nadzieja nie odejdzie to dobrze bedzie
    0 0

13. Post #13
    Zastanowi się w pierdlu nad tym, niestety trzeba uważać.
    1 1

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Swiezaczek Zobacz posta
    kurwa czytajcie ze zrozumieniem, to już takie trudne w dzisiejszych czasach ?!
    pewnie ma więcej bluz ale tylko jedną z motywem konopnym..
    ja pierdolę, zamykać ten temat do chuja..
    morda w kubeł kurwiu
    chcieć zamykać to możesz ale klapę od sedesu u siebie
    0 1

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez Strażnik Texasu Zobacz posta
    morda w kubeł kurwiu
    chcieć zamykać to możesz ale klapę od sedesu u siebie
    serio?

Slimacol przez granice
    0 2

16. Post #16
    Morda szmato i grzeczniej. Do swojej matki też tak mówisz patusie?
    0 0

17. Post #17
    XD
    0 1

18. Post #18
    Bluzę mam tylko jedną. Ależ z was banda dzieciaków ja pierdole brak słów wręcz. Chodzi mi o to czy na lotnisku nie powiadomia polskich śledczych z mojego miasta którzy bliżej mi się przyjrza. Mam spot kawałek za domem więc słabo. Bluzę mam tylko jedną o to chodzi. Chuj pakuje to do torby i zobaczymy. Paragonu niestety nie mam. Dzieci
    Kurwa dzieci.

--- Dodano ---

A kupiłem bo za kilogram dałem 2 funty a w pl 15zł malutka paczka
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez 9AntiSociaL5 Zobacz posta
    Bluzę mam tylko jedną. Ależ z was banda dzieciaków ja pierdole brak słów wręcz. Chodzi mi o to czy na lotnisku nie powiadomia polskich śledczych z mojego miasta którzy bliżej mi się przyjrza. Mam spot kawałek za domem więc słabo. Bluzę mam tylko jedną o to chodzi. Chuj pakuje to do torby i zobaczymy. Paragonu niestety nie mam. Dzieci
    Kurwa dzieci.

--- Dodano ---

A kupiłem bo za kilogram dałem 2 funty a w pl 15zł malutka paczka
    Już do ciebie jadą, w pierdlu będziesz się tłumaczył za ślimakol. Slimacol przez granice

Jeszcze pisz więcej o sobie..
    Kto tutaj jest dzieciakiem... na forum takie problemy, na facebooku też pisałeś?
    0 2

20. Post #20
    No ta
    Jestem jedyny który ma jedną bluzę...

Panie władzo lecę jutro o 16 czekam
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl