Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. Post #1

  Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam wszystkich obeznanych Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?

  Moje pytanie brzmi czy moge sprzedać hurtowo Cannabis Sativa l - czyli tak zwana konopie przemysłowa ( 0,2 thc ) ? . Z tego co się orientuje są sklepy , które oferuja taki towar , gdyż jest on legalny . Licze na szybka i konkretna odpowiedz .

  Pozdro Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Miałeś zezwolenie na uprawe konopi włóknistej i umowę kontraktacyjną ? Skoro pytasz to wątpię, więc jednak działasz nielegalnie Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?
  pasjonat
  0 0

 3. Post #3
  Nie mam zezwolenia , nic nie chce hodować wiec po co mi takowe zezwolenie , mam 280g konopi włóknistej i kupca . Czyli jeśli mu to sprzedam bede działał na nie/legalu ? Niby te konopie są legalne .
  0 0

 4. Post #4
  Cytat Zamieszczone przez Inator Zobacz posta
  nic nie chce hodować wiec po co mi takowe zezwolenie .

  Bo tak rzecze ustawa z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii art. 46, pkt 2


  "2. Uprawa konopi włóknistych może być prowadzona na określonej powierzchni, w wyznaczonych rejonach, na podstawie zezwolenia na uprawę, przy zastosowaniu materiału siewnego kategorii elitarny albo kategorii kwalifikowany w rozumieniu przepisów o nasiennictwie oraz dodatkowo:

  1) umowy kontraktacji, zawartej z podmiotem posiadającym zezwolenie wojewody na prowadzenie działalności w zakresie skupu konopi włóknistych, niewpisanym do rejestru uznanych pierwszych przetwórców słomy lnianej lub konopnej na włókno w rozumieniu przepisów o organizacji niektórych rynków rolnych, lub

  2) umowy sprzedaży, o której mowa w art. 2 ust. 1 rozporządzenia Rady (WE) nr 1673/2000 z dnia 27 lipca 2000 r. w sprawie wspólnej organizacji rynku lnu i konopi uprawianych na włókno (Dz. Urz. WE L 193 z 29.07.2000, str. 16; Dz. Urz. UE Polskie wydanie specjalne, rozdz. 3, t. 30, str. 131), zwanego dalej „rozporządzeniem 1673/2000”, zawartej z podmiotem posiadającym zezwolenie wojewody na prowadzenie działalności w zakresie skupu konopi włóknistych, wpisanym do rejestru uznanych pierwszych przetwórców słomy lnianej lub konopnej na włókno w rozumieniu przepisów o organizacji niektórych rynków rolnych, a w przypadku przetwórcy pochodzącego z państwa członkowskiego Unii Europejskiej innego niż Rzeczpospolita Polska – uznanym przez to państwo, lub

  3) umowy o przetworzenie słomy konopnej na włókno, o której mowa w art. 2 ust. 1 lit. b rozporządzenia 1673/2000, zawartej z podmiotem posiadającym zezwolenie wojewody na prowadzenie działalności w zakresie skupu konopi włóknistych, wpisanym do rejestru uznanych pierwszych przetwórców słomy lnianej lub konopnej na włókno w rozumieniu przepisów o organizacji niektórych rynków rolnych, a w przypadku przetwórcy pochodzącego z państwa członkowskiego Unii Europejskiej innego niż Rzeczpospolita Polska – uznanym przez to państwo, lub
  4) zobowiązania do przetworzenia słomy konopnej na włókno, o którym mowa w art. 2 ust. 1 lit. a rozporządzenia 1673/2000, składanego Prezesowi Agencji Rynku Rolnego, w przypadku gdy prowadzący uprawę konopi włóknistych jest jednocześnie wpisany do rejestru uznanych pierwszych przetwórców słomy lnianej lub konopnej na włókno w rozumieniu przepisów o organizacji niektórych rynków rolnych.

  ..."

  Streszczając: przed rozpoczęciem uprawy musisz mieć zezwolenie na tą uprawę oraz już z góry podpisaną umowę z odbiorcą który ma pozwolenie na skup i przetwarzanie tej konopi.

  Więc wytłumacz się z posiadania konopi włóknistej jeśli nie masz ani zezwolenia na uprawę ani nie jesteś odbiorcą mającym pozwolenie na skup czy przetwarzanie Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?
  pasjonat
  0 0

 5. Post #5
  Z posiadania to np. mogłem kupić ze sklepów internetowych i odsprzedać . Jednak widze ,że mimo wszystko nic z tego , no trudno , dzieki za odpowiedz .
  0 0

 6. Post #6
  niby jest lealne ale jak psy cie trafią nawet z tą przemysłową do 0,2 to topy wyglądają tak samo i duuużo tłumaczenia i szukania Cannabis Satva l ? Sprzedawanie jest legalne ?
  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl