Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Jazda po użyciu, zatrzymanie, co dalej?

Narkotest na ślinę wykazał obecność zioła, była pobierana krew, oczywiście dołek, znaleziono przy kierowcy 2,2 grama. Kierowca wypuszczony z dołku po ok. 14 godzinach. Teraz czeka na opinię biegłego co opisze na temat badań krwi. Kierowca zawodowy, B,C,C+E. Czy prokurator, sąd inaczej do tego podchodzą?

Oczywiście prawko zabiorą ale trzeba będzie odpowiadać za:
    - jazdę po użyciu (biegły oceni czy jechało się pod wpływem itp.)
    - znaleziono przy kierowcy 2,2 grama
    - zioło kupione w Holandii dla swojego użytku więc przemyt do Polski?

Jeżeli wcześniej osoba nie była karana za takie występki to można wynegocjować z prokuratorem zawiasy? Najbardziej kierowca się obawia tego, że znaleziono przy nim te 2,2 grama.

Rozumiem, że lepiej dobrowolni poddać się karze i mieć adwokata?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Po 1 po co mowi ze z holandi sam se doklepał przemyt duren baran co juz mi go na starcie nie szkoda dwa jełop zarabia na zycie jezdzac a jara trawe w trasie no to kurwa... za jazde napewno prawko jebna za te 2 g to mu najwyzej zawiasy wpierdolą niwielkie choc ja bym sie starał o umorzenie bo mała ilosc moze probowac nic nie straci przeciez

Pokaż mi pod sklepem blantomana, czy chęć zajarania zmusiła cię kiedyś do żebrania ? Pokaż mi tragedię gdzie przyczyną marihuana, zabije cie fifka czy butla szklana ?
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez €rnst $tavro ฿lofeld Zobacz posta
    Po 1 po co mowi ze z holandi sam se doklepał przemyt duren baran co juz mi go na starcie nie szkoda dwa jełop zarabia na zycie jezdzac a jara trawe w trasie no to kurwa... za jazde napewno prawko jebna za te 2 g to mu najwyzej zawiasy wpierdolą niwielkie choc ja bym sie starał o umorzenie bo mała ilosc moze probowac nic nie straci przeciez
    kierowca nie był jeszcze przesłuchiwany, wypuszczono go z dołka i czeka na opinię toksykologa i przesłuchanie

no dobra to niby jak się tłumaczyć skąd to ma? przecież będzie musiał wskazać chyba miejsce zakupu tak?
    0 0

4. Post #4
    Po 1 po co mowi ze z holandi sam se doklepał przemyt
    zapewne nie chciał chłopak rozjebać się na koleżkę to na biegu wymyślił takie coś... z jednej strony chwała mu za to Jazda po użyciu, zatrzymanie, co dalej?
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez flavio Zobacz posta
    kierowca nie był jeszcze przesłuchiwany, wypuszczono go z dołka i czeka na opinię toksykologa i przesłuchanie

no dobra to niby jak się tłumaczyć skąd to ma? przecież będzie musiał wskazać chyba miejsce zakupu tak?
    Od wysokiego rudego Janka za garażami na Piłsudskiego. No chyba ze tam taki mieszka to niech wymyśli innego. Od razu starać sie o umorzenie z powodu znikomej społecznej szkodliwości czynu
    ..a każdy z nas to szaman
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Klepany Zobacz posta
    Od wysokiego rudego Janka za garażami na Piłsudskiego. No chyba ze tam taki mieszka to niech wymyśli innego. Od razu starać sie o umorzenie z powodu znikomej społecznej szkodliwości czynu
    a tak na poważnie można odmówić skąd się ma te 2,2 grama?

rozumiem, że umorzenie dotyczy tego co się posiadało w chwili zatrzymania bo prawko na pewno poleci bez względu od tego co opisze toksykolog?

Prokurator proponuje zawsze surowszą karę ale z sądami też różnie bywa więc można zaproponować Sądowi mniejszą dla siebie karę itp. ?
    0 0

7. Post #7
    Co do testu na sline to zawze mozesz nowic ze jarsles np dzien wczesbiej bo te testy niecsa sz tsk dokladne
    0 0

8. Post #8
    a tak na poważnie można odmówić skąd się ma te 2,2 grama?

rozumiem, że umorzenie dotyczy tego co się posiadało w chwili zatrzymania bo prawko na pewno poleci bez względu od tego co opisze toksykolog?

Prokurator proponuje zawsze surowszą karę ale z sądami też różnie bywa więc można zaproponować Sądowi mniejszą dla siebie karę itp. ?
    możesz powiedziec cokolwiek, masz od ziarka i huj nie rozwodzisz sie na ten temat nawet

umorzenie tyczy sie wylacznie art 62.1 , prawko swoją drogą mu zabrane bedzie

nie zawsze prokurator proponuje wyzsza kare, ale zazwyczaj tak jest. niech kolega napisze wniosek o umorzenie postepowania a jak go napisac to ma od tego wolne konopie tam jest taki poradnik jak taki wniosek napisac

powodzenia

Pokaż mi pod sklepem blantomana, czy chęć zajarania zmusiła cię kiedyś do żebrania ? Pokaż mi tragedię gdzie przyczyną marihuana, zabije cie fifka czy butla szklana ?
    0 0

9. Post #9
    Ok, dzięki za porady, bardzo przejebana sprawa, praktycznie przez głupotę i uzależnienie idzie się jebać dotychczasowe życie a niestety kontrola policji w tym przypadku była spowodowania powiadomieniem kogoś także dodatkowo ludzie są bezczelni i chamscy.

Nie wiadomo co krew wykaże i co opisze toksykolog, trzeba czekać, oczywiście przesłuchanie będzie w obecności adwokata, rozmowa z Prokuratorem też, jeżeli nie pójdzie na kompromis (w co wątpię) to trzeba będzie przed Sądem proponować niższy wymiar kary
    0 0

10. Post #10
    przecież będzie musiał wskazać chyba miejsce zakupu tak?
    znalazłem na przystanku,w autobusie czy w setkach innych miejsc,a ze wiedziałem co to jest bo czasami lubie zapalić to sobie wziąłem Jazda po użyciu, zatrzymanie, co dalej? zawsze przechodzi ta pompa Jazda po użyciu, zatrzymanie, co dalej?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

11. Post #11
    przeca był przypadek ze goscia na spocie jebli a sie tłumaczył ze sam dopiero znalazł te krzaki i chciał wlasnie ich powiadomic

0 0

12. Post #12
    przeca był przypadek ze goscia na spocie jebli a sie tłumaczył ze sam dopiero znalazł te krzaki i chciał wlasnie ich powiadomic
    dokładnie tak,kłam w żywe oczy spokojnie i na pewniaka,patrz sie hujom w oczy w trakcie rozmowy i nie uciekaj wzrokiem to każda pompa przejdzie. Oni maja takie zagrywki psychologiczne ze jeśli ich nie znasz to szybko cię rozkminią że kłamiesz Jazda po użyciu, zatrzymanie, co dalej?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

13. Post #13
    sprawa aktualnie wygląda tak:
    1. palone było 3 dni przed zatrzymaniem
    2. policjant stwierdził, że test na ślinę był MAŁO CZYTELNY dlatego zabrano kierowcę na badanie krwi
    3. nie był badany przez lekarza, jedynie pielęgniarka pobierała krew
    4. wyszła jakaś pięciokrotność dopuszczalnej dawki (prawo jazdy zatrzymane za przestępstwo więc porównując do alkoholu było powyżej pół promila)
    5. kierowca się nie przyznał do winy bo to niemożliwe aby był w stanie kierować, normalnie chodzić, mówić, stać itp. z takim stężeniem - potwierdzają to zeznania policjantów przy zatrzymaniu jak zachowywał się kierowca, wszystko jest w protokole
    6. nie wiem czy teraz zostanie powołany nowy biegły ale będzie wniosek no ale jak on powie, że kierowca mógł mieć takie stężenie 3 dni po i w stanie normalnie kierować, przejechać x kilometrów to ja nie wiem o co kaman

nie wiem jakie są dopuszczalne stężenia THC w krwi ale z info jakich wiem jest to przekroczone aż pięć razy
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl