Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Przewóz marihuany z Holandi do Polski..

Siema , panowie wybieram sie za miesiac do Holandi z kolegami i wiadomo ze tam bedzie palonko , chcialbym przewiezc/przemycic okolo 15g i 5-6 blantów.
    Wybieramy sie tam samochodem , panowie jak to bezpiecznie zrobic , jak to przewiezc ? macie jakies sposoby jak to zabezpiczyc , gdzie ukryc i wgl ?
    Czytalem juz o pakowaniu towaru w kawe , zeby rozpuscic nutelle i tam towar wsadzic o potem do loduwy , na samym dnie torby itp itp
    Z tego co pisali ludzie to nie zawsze sa na granicy z psami , tylko sami niebiescy , ale wiadomo ze tez badaja pojazd z psami , roznie jest , zalezy jak sie trafi.
    Panowie , ponowiam pytanie , jak to bezpiecznie przewiezc ? gdzie ? w co zapakowac , jak zabepieczyc ? Prosze o pomoc , bo nie wiem czy probowac to robić..Przewóz marihuany z Holandi do Polski..
    Prosze o wypowiedzi.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    najgorsze jest to że nie które psy ,,wariują,, i widziałem jak koleś przewoził odżywki na siłke i pies wywąchał i na osobistą go wzięli ,,nic nie miał,, także jedno przez drugie.Mozesz dobrze zapakować a wyjucha cos innego i wtedy to już trzepią full.Kilka dziesiąt km od granicy NL też stoja patrole izby celnej i w PL też.Jest pewnie sporo sposobów jak w miare ,,oszukać kundla,,.Mi tylko kumpel mówił że hermetycznie opakowania jakieś i w kawie też...Tyle chcesz przewieźć to gdzieś wciśniesz tylko uwazjaj by nie zwrócić na siebie uwagi nie przewozić nic co mogło by przykuć uwage....
    kumpel w perfumach przewozil chyba 10g i bez lipy ale palenie troszke perfumami zajeżdżało!

SZEROKOŚCI...Przewóz marihuany z Holandi do Polski..
    0 0

3. Post #3
    Niektorzy pisza ze jestesmy w Uni i nie ma zadnych kontroli z psami , aby kaza pokazac jakies dokumenty , ale jesli chodzi o pyranie to rzadko , juz sam nie wiem , co z tym towarem zrobic , gdzie go ukryc i czym zneutralizowac zapach wrazie jakby mieli psa.
    Panowie moze ktos z Was przewozil troche towaru z Holandi , co robiliscie i czy mialiscie jakies problemy ? prosze o pomoc.
    0 0

4. Post #4
    hermetycznie zapakuj cos w rodzaju folia termokurczliwa i do termosu z kawa mysle ze najmniej przypalowa opcja bo nawet mozesz sb wypic kubek kawy przy kontroli Przewóz marihuany z Holandi do Polski..

--- Dodano ---

choc proponuje zrobic ten "wywar" z calego opakowania kawy Przewóz marihuany z Holandi do Polski..
    ...pomogłem?
    Postaw blanta
    Youtube> CastomGrow420
    Ktoś Ci naruszył ? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    0 0

5. Post #5
    jeszcze jakies porady ? Przewóz marihuany z Holandi do Polski..
    0 0

6. Post #6
    zawsze są kosze u przewozników wrzucasz tam i nie wiadomo czyje w razie przypału
    0 0

7. Post #7
    Pieprzu do wora nasypac
    0 0

8. Post #8
    psa niestety nie oszukasz to musisz wiedzieć a gotowego scenariusza nikt ci nie podpowie no chyba że zawodowy przemytnik - to czasem czysta improwizacja i nerwy ze stali !

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

9. Post #9
    ...dokłądnie Pewność siebie najważniejsza!!! a gdzie i jak to dobrze obwijaj taśmą i po warstwie syp kawe pieprz i tak w kółko az przestanie klepac a schowaj w miejscu gdzie bedzie kawa termos, sloik iii...lecisz z turystę ;P
    0 0

10. Post #10
    Powiem tak kumpel pracuje w Holandii i jeszcze ani razu nie miał kontroli gdy jechał do polski więc przewiezienie nawet w kieszeni jest możliwe lecz ryzykowne
    A i zadaj sobie jedno proste pytanie gdy będziesz miał kontrolę to czy pokażesz że coś ukrywasz czy też nie, bo kontrole nie muszą być z przeszukaniem czasem tylko zatrzymują aby zobaczyć reakcję kierowcy na widok straży granicznej czy jak to się tam zwie
    Wiec jak masz nerwy ze stali to powodzenia
    do tego trzeba mieć szczęście , stalowe nerwy albo Talent do przemytu
    0 0

11. Post #11
    moj ziomal byl tam i mowil ze spakowal to do torby zasnął i sie obudził w polsce
    0 0

12. Post #12
    Ja przez około 2-3 lata pracowałem jako kierowca i podam Ci mój patent na przemycanie. Kupowałem sobie jakąś najtańszą konserwę, pasztet w słoiku. Palenie pakowałem w 3 woreczki, szczelnie zawiązywałem, odkręcałem nakrętkę od pasztetu, wsadzałem tam temat, tak żeby nic nie było widać. Potem zakręcałem, wkładałem na dosłownie chwilkę do mikrofali, żeby wieczko zacisnęło tak jak było na samym początku, przy zakupie pasztetu. I często trzepali mnie chociażby w Polsce "zieloni" w Niemczech BAG i nigdy żadnego przypału nie miałem. Przewóz marihuany z Holandi do Polski..
    Moja I Fotorelacja

http://forum.nasionakonopi.pl/395,za...tml#post250588

Moja II Fotorelacja
    https://forum.nasionakonopi.pl/395,z...tml#post272585

Nie mam Żadnych Zmartwień, kiedy tak leżę z Blantem!
    0 0

13. Post #13
    I od dzisiaj celnicy będą sprawdzać każdy słoik Pasztetu xD

0 0

14. Post #14
    Zrób jak mój ziomek - zapierdol się guzami, miał wyjebane podczas przekraczania granicy, i udało mu się ;) Nawet nigdzie nie chował xD Głupie, no ale tak naprawdę to sposobów jest kilka, najgorsze psy bo wyniuchają :/
    0 0

15. Post #15
    Jeździłem cztery razy wrzucałem w tube od pringlesów trochę chipsów na wierzchu i pod fotel. Ani razu nie było kontroli nawet o dokumenty wystarczy jechać zgodnie z przepisami ;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl