Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. Post #1

E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?

Witam E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?

Dziś chciałem sie was zapytać co sądzicie o tyme-joincie jest legalny w 100%,można iśc normalnie i jarać? E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ? Zapomnijcie o e-papierosach. Nadchodzi e-marihuana oto i on już pojawił sie na allegro np. E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt (4368240567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Napisałem do ziomka( E-Njoint Elektroniczny joint 100%BioTHCfree Ejoint (4366955382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) ,który to sprzedaje na e-mail :

Temat: Pytanie o przedmiot E-Njoint Elektroniczny joint 100%BioTHCfree Ejoint (numer oferty: 4366955382)
    Strona z przedmiotem: E-Njoint Elektroniczny joint 100%BioTHCfree Ejoint
    Treść wiadomości
    Witam

Czy po paleniu tego e-njonta ma sie tkz. ,, faze '' ?

niestety nie joint jest wolny od thc

Czyżby to był tylko chwyt marketingowy ? E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ? Ten joint nic nie kopie ? Musi byc jakis efekt bo jezeli nie ma to jest to najzwyklejszy elektryk ze skorka jointa ? Oszustwo ?

Pytam sie was,ponieważ chcieliśmy kupić z kumplami na próbe ,tylko nie wiadomo czy warto,czy to w ogóle kopie ...

Z góry dzieki za odp . E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?

PS: NIE WIESZ TO SIE NIE WYPOWIADAJ

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Chciałbym CI tylko troszeczke podpowiedzieć że skoro pisze na stronie aukcjii , na fanpage na fB tego niby "Jointa" że jest
    THC Free ! Powtarzam THC Free to znaczy że jest wolny od thc , pisze tam też że jest wolny od nikotyny . .Więc kurwa troszeczke czytania ze zrozumieniem i nie będziesz zadawał głupich pytań . Dziękuje za uwage .
    0 0

3. Post #3
    Ale ja nie takie pytanie zadałem kolego,czytanie ze zrozumieniem, ja sie pytam czy on kopie dziala czy mozna z nim .. a zreszta nie bede przepisywał tematu u góry przeczytaj jeszcze raz
    0 0

4. Post #4
    A po spaleniu e-papierosa czujesz to samo co po zapaleniu zwykłego papierosa? Nie - dziękuje.
    Ale jeżeli zajdzie taka potrzeba można wyprodukować taki olejek, na spliffie są 3 sposoby.
    0 0

5. Post #5
    Dalej czekam na trafna odpowiedz
    0 0

6. Post #6
    lepiej vaporizer ogarnij E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?

ktoś zayebał planty, dlatego niezakończone fotorelacje outdoor 2014 ZAPRASZAM : http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...aze-x-1-a.html

http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...at-f1-fem.html

pomogłem? blant mi na pewno nie zaszkodzi

OGRODNICTWO uzaleznia
    0 0

7. Post #7
    Czy po paleniu tego e-njonta ma sie tkz. ,, faze '' ?
    Nie

Ten joint nic nie kopie ?
    Nic
    0 0

8. Post #8
    ,,100% legal '' jebany chwyt marketingowy

--- Dodano ---

czyli to zwykły elektryk ze skorka jointa i to jeszcze jednorazowka,cena też dosyć wygorowana ,ale chujnia
    0 0

9. Post #9
    to jest podstawowa wersja calej serii która pojawi sie wkrótce.
    W podstawowej wersji niestety ejoint ma wspolnego z prawdziwym jointem tylko podobienstwo wizualne.
    Natomiast na dniach w sprzedazy ma pojawic się kilka innych modeli z których najbardziej moim zdaniem interesującym jest e-njoint vaporizer.
    Piękny wygląd i bardzo praktyczna rzecz. Z ceną tez podejrzewam nie będzie tragicznie.

Tu strona producenta ze wszystkimi modelami:
    E-Njoint
    0 0

10. Post #10
    Na pomysł e-jointa wpadłem tylko jak zobaczyłem pierwsze e-pety. Mianowicie zamiast tych olejków nikotynowych, dajemy do środka olejek haszyszowy i powinniśmy uzyskać efekt e-jointa.
    0 0

11. Post #11
    niestety czysty olej nie da rady

trzeba go rozcieńczać glikolem lub gliceryną

poza tym nieco inna temperatura parowania może być i trzeba z grzałką kombinować
    Jeżeli nie uwaliłeś w życiu dostatecznej ilości plantów nie możesz powiedzieć że się znasz, bo człowiek uczy się tylko na swoich błędach

Aktualnie popełniane błędy " :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...kt-monika.html
    0 0

12. Post #12
    Ja mam ego-v czasami pokusze sie i położe topka na grzałke jebne napięcie 6v i mocno kopie ;)
    Jesteśmy w Polsce tu też trwa pogrzeb, zbiorowa mogiła bawiących się ze sortem bo to nie dobre, to najgorszy nawyk a więc za kraty chorzy jaracze trawy i bez obawy leczenia darmowe będzie skutecznie spędzało sen z powiek i taki człowiek odizolowany z poczuciem winy za te jebane dwa gramy. POJEBANY SYSTEM, to oczywiste, sposoby walki z liściem to dawanie nam w pizdę.
    0 0

13. Post #13
    Wystarczy pokombinować. Rozcieńczyć to nie problem. Dla chcącego nic trudnego. A próbowałeś z olejem?
    0 0

14. Post #14
    Punky z olejem? Nie wiem czy chciałbyś to palić E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?, gdzieś już o tym czytałem ale nie pamiętam czy to było syntetyczne (THC podobne, w sensie dops) czy rzeczywiście ktoś rozpuścił THC i dało rade to palić, bo wątpie że ktokolwiek chciałby palić THC z olejem (jakimkolwiek znanym mi tłuszczem) albo spirytusem, no chyba że ktoś poddawał to jakimś obróbkom ale na tym tak dobrze się nie znam, zaczekamy to zobaczymy co to będzie E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?.Co do tematu to widziałem już e-jointa ale nie na płyn tylko po prostu wrzucało się sort i po przyciśnięciu guzika sort się spalał a dym wylatywał przez ustnik.
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez madara123 Zobacz posta
    Punky z olejem? Nie wiem czy chciałbyś to palić E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?, gdzieś już o tym czytałem ale nie pamiętam czy to było syntetyczne (THC podobne, w sensie dops) czy rzeczywiście ktoś rozpuścił THC i dało rade to palić, bo wątpie że ktokolwiek chciałby palić THC z olejem (jakimkolwiek znanym mi tłuszczem) albo spirytusem, no chyba że ktoś poddawał to jakimś obróbkom ale na tym tak dobrze się nie znam, zaczekamy to zobaczymy co to będzie E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?.Co do tematu to widziałem już e-jointa ale nie na płyn tylko po prostu wrzucało się sort i po przyciśnięciu guzika sort się spalał a dym wylatywał przez ustnik.
    Poczytaj sobie o olejku haszyszowym, jak się go pozyskuje.
    0 0

16. Post #16

17. Post #17
    po małym okresie czasu znowu zobaczyłem na e-jointy E-joint ma w sobie coś co kopie ! LEGALNY HAJ (4581706721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dzieci beda sie nabierać
    0 0

18. Post #18
    Może to "coś co kopie" to bateria - kopie podczas dotykania językiem E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?
    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." Albert Einstein

Pomogłem? Daj zapalić!
    0 0

19. Post #19
    E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ? E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ? tez tak myśle E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?
    0 0

20. Post #20
    z tego co kiedyś wczytałem to osobnik z kolorado opatentował właśnie takiego e-jointa i z tego co mówił zawartość THC jest niska a za to wysoki poziom CBD.
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl