Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Sadzenie

Witam dostałem wczoraj nasiona spot przygotowany czy nie jest za późno bo ja dopiero jutro zacznę je kiełkować czy nie jest za późno zależy mi na tym Pozdro (outdoor)

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    SadzenieŚmiało kiełkuj i spokojnie,czas jest dobry,ładna pogoda i ciepło,a to najważniejszeSadzenie
    0 0

3. Post #3
    Ja tak samo Pestki juz kiełki puściły Sadzenie więc za niedługo do Kubeczka i Wio :P hehe
    0 0

4. Post #4
    dokładnie,jeszcze dzisiaj wrzucam 4 pestki no name,kupiłem kiedyś zioło i znalazłem kilka pestek,część już mi wzeszła jeszcze tylko te 4,a Cindy99xTop44 już rośnie,to jest ostatnia z 6-ciu po 3 dniachSadzenie-dzie-3-005.jpg
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez pietrucha35 Zobacz posta
    dokładnie,jeszcze dzisiaj wrzucam 4 pestki no name,kupiłem kiedyś zioło i znalazłem kilka pestek,część już mi wzeszła jeszcze tylko te 4,a Cindy99xTop44 już rośnie,to jest ostatnia z 6-ciu po 3 dniachSadzenie-dzie-3-005.jpg
    za mokro tam masz kolego zgnije ci
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

6. Post #6
    nie kolego,zdjęcie zrobiłem tuż po podlaniuSadzeniePozdro i blancik dla Ciebie za troskęSadzenie
    0 0

7. Post #7
    kiełkuj normalnie, ja też jeszcze wszystkich nie wykiełkowałem Sadzenie
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl