Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemano . To tak mam w okolicy troche samosiejki ususzyłem ją i zacząłem sobie palic z ziomkiem, smak musze powiedzieć całkiem, całkiem zapach też w miarea, ale wogóle nie kopie :/ . Czy są jakieś sposoby żeby ją ulepszyć ? Jest już ususzona ! w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Gość
    Samosieja w grudniu w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo To cie chyba klepło jak zakladasz taki temat w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo Poczytaj troche o konopi dokształć swoją wiedze itd w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo
    Co tu wiecej pisac, czytaj, czytaj, i jeszcze raz czytaj w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo Pzdr
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez aruna .? Zobacz posta
    Siemano . To tak mam w okolicy troche samosiejki ususzyłem ją i zacząłem sobie palic z ziomkiem, smak musze powiedzieć całkiem, całkiem zapach też w miarea, ale wogóle nie kopie :/ . Czy są jakieś sposoby żeby ją ulepszyć ? Jest już ususzona ! w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo
    Jeśli to przemysłówka - nic nie jest w stanie jej " ulepszyć " w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

4. Post #4
    przecież napisałem że jest ususzona zerwałem ją wcześnie. I nic nie idzie zrobić ? Słyszałem, o maczaniu w jakiejś chemii, ale to chyba mity ;p Może znacie jakiś sposób ;)
    0 0

5. Post #5
    Nic to nie da - jeśli nie kopie znaczy że przemysłówka - żadna chemia nie pomoże na niską zawartość THC !

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

6. Post #6
    Spaliłem z kumplem trzy dosyć mocne bicia i nie kopało tylko slow motion ;d Bo jak paliłem z tego samego miejsca ale inny krzak to nawet, nawet kopało . czyli może ma troche THC :/ a załóżmy jakby miało to jak można by polepszyć ?
    0 0

7. Post #7
    Szkoda płuc - już lepiej zrobić masło konopne lub makumbę i zjeść

wnętrza
    MANA / Huna
    1 0

8. Post #8
    a jeśli chce popsuć płuca ale zeby kopało ? Powiedzcie
    0 0

9. Post #9
    Gość
    Zeby kopała przemysłowka musiałbys Kilogram na raz wypalić. Jesli chcesz kopiący materiał to sobie załatw kwiaty od dillera, albo czytaj poradniki na forum jak uprawiać i uprawiaj sam włąsne krzaki. Pzdr
    0 0

10. Post #10
    ale ni kumaci jesteście cche żeby to kopało za wszelką cenę, nie obchodzą mnie płuca ! Słyszałem że można w czymś maczać ale dokłądnie nie wiem może niech ktos sie wypowie
    0 0

11. Post #11
    Gość
    To nie forum o maczaniu w czymś baki. TYle co mielismy do przekazania to ci przekazaliśmy, jesli nadal nie rozumiesz to szukaj pomocy gdzies indziej. Ja nie znam zadnych preparatów ktore wcmozniaja zeby klepało. Pzdr
    0 0

12. Post #12
    Temat wyczerpany, w ogóle to już na początku powinien się znaleźć tam gdzie jego miejsce czyli w koszu.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl