Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Ak Passion Automatic Feminizowane

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Na stronie www.thc-thc.com pojawiła się nowa odmiana mianowicie
    Ak Passion Automatic Feminizowane.

Tutaj macie linka http://www.thc-thc.com/?421,ak-passi...c-feminizowane
    co o niej sądzicie ?
    skusi się ktoś na nią ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Zapowiada się smacznie, godna uwagi ja się nad nią zastanawiam. Ciekawy jest jeszcze
    Rude Bud Automatic Feminizowane
    http://www.thc-thc.com/?432,rude-bud...c-feminizowane
    daje mniejszy plon ale ja myślę że przy automacie to 40 jest dobrze realny plon.
    Producent Zambeza Seeds deklaruje że ma bardzo proste odmiany w uprawie, myślę że odmiany od nich w naszym kraju będą miały wzięcie <drzewo>
    0 0

3. Post #3
    Wiesz z tym do 40gram to jest tak różnie. Do 40 maksymalnie. Czyli średnio z 20gram. Tak jak przy AK47 który zamówiłem jest 50g. A wszyscy mówią że można liczyć na 30g. Jak bd miał jeszcze jakieś środki wolne to zainwestuję w to AK Passion chyba właśnie 1-2pestki. Mam też jedną pestkę Think Different który rzekomo daje aż do 200gram. Interesują mnie te automaty. Bo dają szybki plon. Pod koniec lipca już powinno być palenie Ak Passion Automatic Feminizowane.
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez nexa Zobacz posta
    Na stronie www.thc-thc.com pojawiła się nowa odmiana mianowicie
    Ak Passion Automatic Feminizowane.

Tutaj macie linka http://www.thc-thc.com/?421,ak-passi...c-feminizowane
    co o niej sądzicie ?
    skusi się ktoś na nią ?
    Ak Passion już sprzedaje się jak sierze bułeczki i musimy zrobić kolejne spore zamówienie u producenta, przewidywaliśmy że będzie to dobra alternatywa dla drogiego AutoMazara i żeśmy się nie mylili, już widzimy że będzie to Hit.
    Tak że gdyby Ak Passion znikła ze strony to będzie to chwilowe, na czas nowej dostawy, która maksymalnie w tydzień dojdzie.

Cytat Zamieszczone przez nexa Zobacz posta
    Wiesz z tym do 40gram to jest tak różnie. Do 40 maksymalnie. Czyli średnio z 20gram. Tak jak przy AK47 który zamówiłem jest 50g. A wszyscy mówią że można liczyć na 30g. Jak bd miał jeszcze jakieś środki wolne to zainwestuję w to AK Passion chyba właśnie 1-2pestki. Mam też jedną pestkę Think Different który rzekomo daje aż do 200gram. Interesują mnie te automaty. Bo dają szybki plon. Pod koniec lipca już powinno być palenie Ak Passion Automatic Feminizowane.
    Z Ak47 Automatic faktycznie da się wyciągnąć 50 g z rośliny nasi Holenderscy klienci Ak Passion Automatic Feminizowane wyciągają tyle z powodzeniem.
    0 0

5. Post #5
    Tylko czy wyciągają to indoor czy outdoor.? Bo w tym temacie miałem na myśli outdoor. Ak Passion Automatic Feminizowane. A AK Passion może się skuszę jak będzie kaska. Ak Passion Automatic Feminizowane.
    0 0

6. Post #6
    Indoor a w indorze jednak można stworzyć lepsze warunki, nie ma obawy o złą pogodę.

Chciał bym jeszcze dodać że przez http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi nie wejdziecie na naszą stronę przez nasze zabezpieczenia.
    Musicie skopiować bądź wpisać normalnie link w przeglądarce.
    0 0

7. Post #7
    No właśnie. Ja mówię o outdoor. Czyli średnio z tego co wszyscy mówią 30g z krzaka się wyciągnie. Ak Passion Automatic Feminizowane. nie wiem jak z tymi innymi odmianami. Zobaczy się samemu w lato. ;P. Ja wchodzę zawsze na waszą stronę normalnie wpisując adres. Ak Passion Automatic Feminizowane.
    0 0

8. Post #8
    kupiłem kilka nasionek z THC i tylko jedna mi nie wykiełkowała i to własnie AkPassion ://
    0 0

9. Post #9
    Mam i zbierałem , palono, no i powiem szczerze że zapach cytrusowy + mięta pieprzowa, ładna bania z opóźnieniem wchodzi, czujesz jak najpierw wchodzi na umysł i powolutku przenosi się na ciało, a na koniec uderza wszystkim co ma Ak Passion Automatic Feminizowane) Polecam, sionka też od |THC THC|
    << Odwieczny łańcuch życia
    0 0

10. Post #10
    Ciekawe, ciekawe jak z tymi plonami.
    0 0

11. Post #11
    Ja mam akurat ta odmiane i sprawuje sie bardzo ale to bardzo dobrze... Jestem z niej bardzo zadowolony. Roslinki ladnie kielkuja i szybko ida w gore. Polecam ta odmiane. Akurat tez mam ja ze strony thc-thc.com. Przesylka ekspresowa w 1 dzien w poniedzialek byla nadana a we wtorej juz o godz 12 byla u mnie Ak Passion Automatic Feminizowane Ak passion i THC-THC.com pelen szacun Ak Passion Automatic Feminizowane
    0 0

12. Post #12
    też mam ma 8 dni i jak narazie jest OK Ak Passion Automatic Feminizowane oby palonko było zajebiste Ak Passion Automatic Feminizowane
    0 0

13. Post #13
    tez to kupilem dokladnie 2 nasiona maja takze 8 dni , dawac je w donice czy do ziemi bezposrednio? mam spot na lace? jak do ziemii to musze trawe powyrywac obok ?
    0 0

14. Post #14
    Na logike to sobie wez. Mozesz do ziemi juz wsadzic zalezy jaka jest duza roslina Ak Passion Automatic Feminizowane Oczywiscie ze musisz trawe wyciac i najlepiej przekopac tam i dac jakas ziemie kupna ze sklepu tam zmieszac... Trawe musisz wyrwac zeby ladnie slonce dochodzilo
    0 0

15. Post #15
    mam jeszcze agroperlit 2litry to zrobie dolki mniej wiecej na 15litry zrobie mieszanke 1litr tego perlitu ziemia 5.5ph-6.5ph kupna ze spotowa 50 na 50 i doloze jeszcze troche dolomitu. P.s mrowki chodza mi po innych roslinach i zrobily gniazda w tej ziemii przekopanej nic to nie zaszkodzi?
    0 0

16. Post #16
    Z tego co mi wiadomo to mrówki w niczym nie zagrażają roślince ;) A wręcz pomagają ponieważ odstraszają małe szkodniki.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl