Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. Post #1

Think Different Automatic Feminizowane

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Hodował ją ktoś na oucie ?? Może na indoor ?? Jak się spisuje ? Ogólnie wszystko co o niej wiecie. Bo pokusiłem się o jedną pestkę i na wiosnę bym chciał na oucie. Think Different Automatic Feminizowane.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Coraz ciekawsze odmiany widuje na tym forum Think Different Automatic Feminizowane

typ: autoflowering
    femizowane: tak
    % in/sa/ru: 20 - 60 - 20
    geny: AK420 x Ruderalis
    czas uprawy: 9-10 tygodni
    wysokość: 100-150 cm
    THC: 16-18%
    plon: 500g/m2
    max. plon: 250-300g (z krzaka)

Kolego bądź Koleżanko zamiast wyszukiwać odmian o których połowa użytkowników tego forum nie ma pojęcia poczytajcie trochę postów w których są opisane odmiany na nasz klimat i jest wiele fotorelacji z uprawy np Easy Sativa lub Passion ... to też jest dobre palenie.
    0 0

3. Post #3
    Czasami warto napisać bo może ktoś jednak miał do czynienia z tą odmianą. Think Different Automatic Feminizowane Kumpel miał bodajże 3 sztuki na wspólnym spocie. Mieliśmy taką zasadę, że nie ruszaliśmy sobie roślin, tylko podlewaliśmy, a jedynie wymienialiśmy się wskazówkami, spostrzeżeniami. Otóż mówiłem mu żeby je przesadził z powodu malej pojemności doniczek, bo to afka i w ogóle, ale wiedział lepiej, na skutek czego jej wysokość nie przekraczała 20 cm i 5 g z krzaka. Tak, to nawet ładnie się rozwijała, długo kwitła, a jakość plonu była bardzo wysokiej jakości. Nie będę się rozpisywał na ten temat, ze względu na to, że miałem okazje złapać z niej tylko parę buchów. Ile dałeś za nasiono? Z tego co wiem kumpel wyjebał na nie ponad 30 zł sztuka.

EDIT: Oczywiście nie chcę zniechęcać, ani odradzać tej odmiany. Jak oglądałem fotorelki, to ludzie byli zadowoleni, więc i Ty pewnie będziesz. Think Different Automatic Feminizowane
    0 0

4. Post #4
    ja kupuję stąd http://www.thc-thc.com/?348,think-di...c-feminizowane - masz cenę ;p. ja osobiście mam zamiar ją sadzić w gruncie przygotowanym. czytałem o odmianach. ale akurat ta pestka była kupiona w pośpiechu. resztę nasion na out wybieram teraz i napisałem na forum o oucie chcę a.m.s. feminizowane. Think Different Automatic Feminizowane jak chcecie to tam zajrzyjcie. ogólnie wszystko bd sadził w ziemi - tak wcześniej przygotuję ziemię Think Different Automatic Feminizowane
    0 0

5. Post #5
    podobno ze stroną thc-thc.com są jakieś przypały z policją
    0 0

6. Post #6
    Hm... ryzyk fizyk. xD.
    0 0

7. Post #7
    Z tego co czytałem zażartą dyskusję na temat nasion to w Polsce są one legalne więc mogą mi skoczyć. Think Different Automatic Feminizowane
    0 0

8. Post #8
    kurwa ja tam kupowałem też think different szkoda że teraz się dowiedziałem że są przypały
    0 0

9. Post #9
    chlopie luzik tyle typa fo stamtad bierze nie bd przypalu na pewno ;)

a wgl sadziles go?
    0 0

10. Post #10
    dzisiaj sadzonki przesadzam ale teraz nie wiem co jest co bo nie da się poznać a mam dużo różnych rodzjów...
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Matix650 Zobacz posta
    podobno ze stroną thc-thc.com są jakieś przypały z policją
    No właśnie PODOBNO i w tym jest problem, bo te PODOBNO to na forum haszysz wypisują ale przez takich co nigdy z moim sklepem nie mieli nic wspólnego, kim są te osoby na pewno ktoś z moderacji się do tego przyczynia lub też na zlecenie konkurencji piszą z multi kont bzdury żeby zrobić zamieszanie. Zwykle tematy wyglądają tak, ktoś zakłada temat jedzie ostro na nas z paru kont potem poleca inne sklepy zwykle we wszystkich tematach przeciwko nam są polecane te same sklepy.

Od 2007r do 2009 roku Zomo bardzo mocno inwigilowała forum haszysz monitorowali zamieszczane fotorelacje itp zbierali informacje kim są zamieszczający, bardzo dużo fotorelacji było z mojego sklepu, na topie był wtedy Rudealis skunk. Te osoby niestety odwiedziła policja. No haszyszowcy zaczęli twierdzić że to przez mój sklep co jest kompletną bzdurą, a to dlatego że nawet jak zomo inwigilowało jakiś sklep i posiadło dane klientów to im to zwyczajnie nie wystarczy żeby cokolwiek zrobić, dlatego że same kupno nasion nie oznacza że ktoś je wysieje, a nawet jak wysieje to mogą z braku pielęgnacji paść. Oni muszą mieć czarno na białym że te pestki zostały wysiane i uprawa rośnie. Wtedy wjazd jest skuteczny i bez kompromitacji, sama informacja że ktoś kupił pestki nie daje zomo gwarancji że jest jakaś uprawa. Dlatego inwigilują fora a nie sklepy.
    Tutaj macie starego skrena z ich forum, zwrocie uwagę co pisze user jest to czysta prawda:
    (chciałem dodać skren w większej rozdzielczości tutaj na form ale nie wiem jak to zrobić, nie mogłem znaleźć funkcji)
    Think Different Automatic Feminizowane

Tak że bzdury i wieczne oczernianie naszego sklepu przez forum haszysz to czyste zagrywki być może konkurencji.
    My z forum haszysz nie chcemy mieć nic wspólnego.

Często zastanawiam się nad jednym.
    Co byście zrobili jak byście byli ambitnym psem?
    Ja osobiście starał bym się dostać do moderacji takiego forum jak haszysz bo jest największe itp.
    Siedział bym sobie codziennie doradzał jaku uprawiać zdobywał buchy po czym po 3 latach był bym super zaufanym ziomkiem z forum który w nagrodę został by modem.
    Z tego co się dowiedziałem moderatorzy na ich forum są wybierani właśnie na podstawie tego że są długo na forum, doradzają itp admin nie spotyka się osobiście z takim userem chociaż i to nie gwarantowało by że agent zomo nie podszywa się pod zwykłego palacza trawki.
    Warto się nad tym zastanowić, czy na takich forach powinni być moderatorzy moim zdaniem nie tylko admin powinien mieć dostęp do zasobów takiego forum.

Tak że z naszej strony nic wam nie grozi lata praktyki w tym biznesie robią swoje.
    I warto się zastanowić nad tym co się czyta czasami.

Mam nadzieję że ten post wam wiele wyjaśnił, od dawna miałem ochotę to napisać.
    pozdrawiam wszystkich
    0 0

12. Post #12
    Gość
    Dobrze wiedzieć i to wlasnie jest najgorsze ze mozna wpaśc przez takie fora, ja tam konta na haszu nie mam bo tam wielka chujnia. Ja jestem zdania zeby nie zakładać w ogole fotorelacji na forach jesli ktos nie mieszka w kraju gdzie jest to legalne. W sumie tez dobry pomysł zeby na takich forach nie było moderatorów itd tylko sam admin albo zaufane osoby które znają się w realu to by było najlepsze wyjscie zeby utrzymać porzadek na forum. Tylko bliscy z rangą zeby na forum byli to jest dobre wyjscie. Tak to bym widział ale dobre masz myslenie i podejscie do sprawy az czytajac to sam jestem zaskoczony Think Different Automatic Feminizowane Pozdro

~~
    U mnie jeszcze od pewnego czasu wyskakuje komunikat z tamtej strony:
    To połączenie jest niezaufane. Więc nie ma co tam przebywać Think Different Automatic Feminizowane Pzdr
    0 0

13. Post #13
    dla mnie forum haszysz.com to kurestwo i szczeze powiem ze chuj wie co w tym kodzie tam wisi ze normalnie cpu 100%
    0 0

14. Post #14
    Widzicie. Mówiłem żeby się nie spinać. Think Different Automatic Feminizowane. Ja tam im ufam. ;P. Co do fotorelacji z zakładaniem to faktycznie trzeba uważać. Ogólnie no trzeba uważać jeśli się coś takiego robi. A przede wszystkim trzeba ludzie myśleć.
    0 0

15. Post #15
    też zamawiałem z thc-thc i odbyło się bez przypału Think Different Automatic Feminizowane
    0 0

16. Post #16
    bo nie ma przypałów. tylko po prostu ludzie głupoty pieprzą. sieją ferment i tyle. nie ma co się ludzie spinać. i z fartem w sezonie 2013 out Think Different Automatic Feminizowane
    0 0

17. Post #17
    Grunt to się nie chwalić co się robi bo co niektórzy to mielą jęzorem na prawo i lewo że w domu krzaki mają a potem się dziwią czemu policja do nich puka. Łapią takiego pseudo kumpla w gramem zioła i mu zwykle proponują powiedz coś to cię puścimy no i spzredaje kumpla z osiedla a sam wychodzi i łazi dalej z bakom jak by nigdy nic.
    Tak że nie chwalcie się nikomu co robicie nawet tym najlepszym kumplom.
    :konopia:

Co do sklepu thc-thc to jest jak wyżej pisze ktoś lubi komuś dupę obrabiać zwłaszcza ci frajerzy z haszysza tam same barany siedzą i piszą czasem takie bzdury że masakra a sklepy polecane u nich to takie co mają tydzień lub dwa i wstawią link na swojej stronie do ich forum żenada! a jaki tam jest bałagan przecież tego forum haszysz nikt już nie ogarnia i nie zdziwił bym się jak by w moderacji nie siedziało połowę wydziału antynarkotykowego.

PS
    Polecam sklep thc-thc prawda jest taka że w huj ludzi tam kupuje bo mają zajebistą ofertę można kupić i na sztuki i jak ktoś woli w oryginalnych paczkach jest też dla przezornych odbiór osobisty. Nawet mają swoisty serwis gwarancyjny i jak coś jest nie tak to dostajesz rekompensatę. Wejdźcie na ich stronę i zobaczcie jak jest prowadzona styl ład i porządek jak dla mnie pełen profesjonalizm firma z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś sklep sezonowy. To że są tak długo na rynku mimo tych fajerwerków na forum haszysz to też o czymś świadczy, po prostu sprzedają dobre nasiona i większość myślących ludzi czytając te farmazony na haszyku-pizdziku po prostu to olewa.
    0 0

18. Post #18
    wlazłem tu bo TD, a tu reklama sklepu. Pozdrawiam
    0 0

19. Post #19
    spójrz kolego jak ona wygląda w hydro a co do automatów to wszystkie dojdą u nas ponieważ kwitną nie zależnie od natęrzenia światła a oto filmik z tej odmianki
    Gumball
    0 0

20. Post #20
    W tamtym roku z THC-THC.COM zamawiałem pestek na 550 zł podajrze, i wszystko było na najwyższym poziomie. I ku mojemu zdziwieniu byłem pewny że nasiona będą ot tak w jakiejś torbie papierowej żeby po prostu nie było widać, a tu zajebiście w karton zapakowane i to jeszcze jak Think Different Automatic Feminizowane thc-thc.com ever, za tydz. znów od nich pestki na indoor zamawiam
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl