Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
 1. Post #1

  Ziemia do marihuany

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam.
  Jak wiadomo aby nasze maleństwa się zdrowo rozwijały niezbędne jest przygotowanie odpowiedniego podłoża Czy zwykła ziemia kwiatowa ph 5,5-6,5 wystarczy , są u mnie w mieście jeszcze ziemie do paproci ph 6.0 ,i kaktusów tez ph 6,0 (czy takie też będą dobre).Czy zmieszac odrobine dolomitu z ziemią , a moze dodac perlitu? Kiedyś używałem ziemi ze sprawdzonej miejscówki i bylo ok ,ale teraz jest zamarznieta Proszę piszcie tutaj o swoich sprawdzonych podłożach czyli jaka ziemia , jakie dodatki ,Ph ??

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  -30L ziemi ze sklepu z Ph w przedziale 6,2 - 6,8,
  -10L ziemi ze spota,
  -3-4 garście dolomitu,
  -Garść azofoski,
  -Styropian.
  0 0

 3. Post #3
  Ziemia z miejscowki to niebezpieczna rzecz dla roslinek, jesli nie masz funduszy to przynajmniej wymieszaj ja z dolomitem, kosztuje on w przedziale 4-10zl za 10kg, takze mysle ze bedzie cie stac Ziemia do marihuany
  0 0

 4. Post #4
  ja zawsze podsypywalem ziemi spod pokrzyw, nawet jak miełem hektary na oucie to i tak ja targałem! moim zdaniem jest idealna do krzaków.
  0 0

 5. Post #5
  Ja robię tak samo ziemia do pokrzyw i gitarka.Rosną same żadnych problemów z ph.
  0 0

 6. Post #6
  Albo najlepiej posadzić MJ w pokrzywach^^ Tylko to dojście...
  0 0

 7. Post #7
  Z tym dojściem to właśnie o to chodzi.
  0 0

 8. Post #8
  Najlepiej sadzić w pokrzywach ? To łapy wysoko xD Albo ściąć pokrzywy i tyle Ziemia do marihuany
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl