Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. Post #1
    Gość

Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Mam zasadnicze pytanie jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany przy zawijaniu od kogoś ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Hehe musisz zajaracJak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?
    0 0

3. Post #3
    zapach,MJ nie pachnie jak majeranek, klei się, są brązowe włoski, a nie "płaty", MJ jak nie została rozdrobniona jest zbita. zresztą poszukaj zdjęć wysuszonej gandzi. Nie da się pomylić z majerankiem. Pozdro
    "Niebezpieczeństwo jest dla męża odważnego piękne jak zachód słońca" - Eurypides
    0 0

4. Post #4
    Bierz topy. MJ ma swoj zapaszek po za tym jak chcesz to przypatrz sie zdj tu masz MJ: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    a tu masz majeran : http://gieldaspozywcza.pl/photoOffer/p/370776_p.jpg
    Poprostu jak bedziesz brał torbe to patrz czy sa włoski ;)
    Cannabis, wściekły lis, wyuczony spryt,
    by zapewnić lepszy byt, taki jaki se marzę,
    że na relaksie sobie kilograma warzę,
    daleko od policji i od mocnych wrażeń
    0 0

5. Post #5
    Gość
    no i powachaj zapach majeranku znasz wiec bedziesz wiedzial...
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Gekon Zobacz posta
    no i powachaj zapach majeranku znasz wiec bedziesz wiedzial...
    najprostsza metoda ;)
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

7. Post #7
    Maroslaw, Jaka to odmiana,że taka jaśniutka :O ?
    0 0

8. Post #8
    wazne zeby były topki a nie miał.
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez bato43 Zobacz posta
    wazne zeby były topki a nie miał.

Nie zgadzam sie z Toba Bato43. Mariolka nie zawsze jest w topach ;) dobrze zmielona wyglada jak majeranek Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ? wiec trzeba uwazac ;) ale marichuana ma wyjatkowy zapach ;)
    PAMIĘTAJ !
    PRZEZ TELEFON W TYM KRAJU ZAMAWIAJ TYLKO PIZZE !!!
    0 0

10. Post #10
    Dam ci radę , musisz jechać z towarem na komendę i tam ci dadzą 100% pewność czy to ziele Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ? xD Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?
    0 0

11. Post #11
    Ludzie robia taki miał zeby jak najwięcej im wyszło.Widać że wszyscy jesteście amatorami ja grass rozpoznam z zamkniętymi oczami czy to topy czy miał po piku buchach nawet nie raz udaje mi sie rozpoznać jaka to odmiana lata kurzenia heheh Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ? a i nie myślcie że sie chwalę ale streszczam fakty Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?
    0 0

12. Post #12
    Gość
    taa odmiana... czy geny sativa/indica... Patrzcie patrzcie FACHOWIEC sie znalazl a my wszyscy znamy temat tylko z internetu... ciekawe ktory diil da ci sciagnac pare buchow aby sprawdzic czy wala ci nie wkreca HEHE. Jesli nie jest to przechwalanie sie to co??... WladcaSkuna>WladcaPierscieni ;)
    0 0

13. Post #13
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez WładcaSkuna Zobacz posta
    Ludzie robia taki miał zeby jak najwięcej im wyszło.Widać że wszyscy jesteście amatorami ja grass rozpoznam z zamkniętymi oczami czy to topy czy miał po piku buchach nawet nie raz udaje mi sie rozpoznać jaka to odmiana lata kurzenia heheh Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ? a i nie myślcie że sie chwalę ale streszczam fakty Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?

Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?hJak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?hJak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?hahhaa
    0 0

14. Post #14
    W dupie byłeś i gówno paliłeś cieciu malinowy jak Jarasz MJ raz na tydzień i to cały czas ten sam sort to ci współczuje.Jaraj synku z z 10 lat to pogadamy.A jak ty jaraz z ziomami i po to zeby sie zajebać to ty musisz być niezły zielarz.A i dam ci taką radę zrób 2 razy w roku plant każdej odmiany i skosztuj Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ? pozdro.
    0 0

15. Post #15
    Gość
    Ok sorrki WładcaSKuna, jezeli komus chcesz odpisac to dodaj "@nick" lub po prostu zacytuj jego odpowiedz i mu odpowiedz Jak dobrze odróżnić majeranek od marihuany ?
    0 0

16. Post #16
    Mistrzu to sie nie tyczyło do ciebie tylko do tego up i nie zamknietymi oczami rozpoznam topy tylko czy to majeranek czy MJ a odmiane nie raz uda mi sie rozpoznać po zapaleniu
    0 0

17. Post #17
    Gość
    on sie w cale nie chwali, i wogole pochopnie nie ocenia innych, arogant tyle w temacie.
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez WładcaSkuna Zobacz posta
    Mistrzu to sie nie tyczyło do ciebie tylko do tego up i nie zamknietymi oczami rozpoznam topy tylko czy to majeranek czy MJ a odmiane nie raz uda mi sie rozpoznać po zapaleniu

To jedna z ciekawszych rzeczy jakie tu widziałem. lol
    Jak masz takiego skila to weź mi wytypuj numery totolotka. Próbowałem już u kilku jasnowidzów ale żaden dotąd nie trafił 6.
    Jedynie co możesz odróżnić to genotyp rosliny. INDICA/SATIVA/HYBRYDA i to też nie jest regułą.
    0 0

19. Post #19
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez opalam_lufe Zobacz posta
    To jedna z ciekawszych rzeczy jakie tu widziałem. lol
    Jak masz takiego skila to weź mi wytypuj numery totolotka. Próbowałem już u kilku jasnowidzów ale żaden dotąd nie trafił 6.
    Jedynie co możesz odróżnić to genotyp rosliny. INDICA/SATIVA/HYBRYDA i to też nie jest regułą.
    no ale ja mu to powiedzialem to mnie wysmial wiec stwierdzilem ze nie bede sie przepychal z wszech wiedzacym ;) ale temat ten zamkniety chyba ze ktos ma jeszcze jakies porady dla innych jak w temacie pozdo ;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl