Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 KATOWICE

Nazwa:  422717_237975959632844_237972819633158_471894_1583125881_n.jpg
Wyświetleń: 201
Rozmiar:  20.3 KB
    Marsz Wyzwolenia Konopi KATOWICE 2012

Data: 9 Czerwiec 2012
    Godzina: 15:00
    Miejsce: Spodek

Czytaj więcej: https://forum.nasionakonopi.pl/172,ma...#ixzz1ux4ehDZF

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić wszystkich na MARSZ WYZWOLENIA KONOPI.
    Już czwarty raz w Katowicach ;)

Wolne Konopie odpowiedzialne za masowe manifestacje w naszym kraju, liczne Marsze i demonstracje, happeningi, organizację wielu przedsięwzięć wywrotowych takich jak, Cannabis House, happeningi pod Sejmem, Inicjatywa Otwarta Pestka, pozwy przeciw politykom i wygranie spraw w Sądzie Najwyższym np. z Bronisławem Komorowskim, czy warszawskim Ratuszem, zapraszają na czerwcową Manifestację wszystkich obywateli sprzeciwiających się karaniu za posiadanie i uprawę marihuany!

W swoich postulatach Wolne Konopie domagają się legalności posiadania 30 gram na własny użytek, 3 roślin pod domową uprawę oraz amnestii dla skazanych za posiadanie marihuany!

www.wolnekonopie.org

TRASA PRZEMARSZU:
    Spodek > Chorzowska > Sokolska > Plac Wolności > 3go Maja > Warszawska > Moniuszki > Korfantego > Spodek.

ze względu na przebudowę miasta trasa może ulec drobnym zmianom ;)

Mam nadzieję, że jak zwykle nie zawiedziecie i zjawicie się licznie, głośno i hucznie ;)

Z okazji tego, że będzie to czerwiec i będzie ciepełko gwarantuję jeszcze większą zabawę niż ostatnio ;)

a tak bawiliśmy się rok temu:

(video dzięki uprzejmości Avaniera
    www.facebook.com/ToSaRzeczyAvaniera)

MWK 2012 WWA
    https://www.facebook.com/events/236786653068414/

Link do eventa na facebooku - KLIK!
    Nazwa:  2cd602389035d4b670d4b05e2a3f9841,20,1.jpg
Wyświetleń: 200
Rozmiar:  6.0 KB

Przeczytaj o tym więcej:

".. Mari i Huha i Hana - MariUhahana .. "
    0 0

2. Post #2
    kiedy jest ten marsz i o ktorej?;)
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez bestswimmer Zobacz posta
    kiedy jest ten marsz i o ktorej?;)
    jeśli chodzi ci o główny marsz to tu masz temat https://forum.nasionakonopi.pl/172,ma...pi-2012-a.html
    0 0

4. Post #4
    nie, nie, wlasnie chodzi mi o Katowice. Bo wszedzie pisze co do Warszawy, a o Kato nic nie umiem znaleść Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 KATOWICE
    0 0

5. Post #5
    No właśnie! Ja też nic nie wiem, a chętnie wpadłbym z ekipą do Kato..
    Jakbym mógł prosić o jakieś dokładne dane itp. bo ta strona z Facebooka coś mi szwankuję i nie potrafię na to wydarzenie wejść.. Z góry dzięki. Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 KATOWICE
    The more people smoke herb, the more Babylon fall.
    ~Bob Marley
    0 0

6. Post #6
    czyli nadal nikt nie wie kidy marsz w Kato...?
    0 0

7. Post #7
    ja juz znalazlam info Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 KATOWICE

Marsz Wyzwolenia Konopi Katowice
    Data: 9 Czerwiec 2012
    Godzina: 15:00
    Miejsce: Spodek

to do zobaczenia! Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 KATOWICE
    0 0

8. Post #8
    ^^ jest ^^ nareszcie ^^.
    0 0

9. Post #9
    ale strasznie malo osob bylo na marszu ;( w porownaniu z zeszlym rokiem
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl