Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  nasiona zamawiane przez internet - wpadka?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Zastanawiam się czy były już takie sytuacje, kiedy ktoś zamawiał nasiona z Polskiego sklepu, a po jakimś czasie odwiedzali go panowie w niebieskich mundurach. Oczywiście - nasiona to nic złego, ale takie działania "prewencyjne" mogą być prowadzone, bo każdy kto posiada nasiona, jest potencjalnym posiadaczem czego innego (nie oszukujmy się). Więc... ktoś miał już nieciekawe doświadczenia? nasiona zamawiane przez internet - wpadka?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  oczywiście, że tak nasiona zamawiane przez internet - wpadka? wiele przesyłek jest monitorowanych. Ja polecam jakiegoś frajera znaleść co zrobi to za Ciebie z wiadro albo piwko nasiona zamawiane przez internet - wpadka?
  KRĘCĘ NA RĘCĘ
  0 0

 3. Post #3
  Gość
  predzej cie ktos sprzeda juz podczas uprawy, zamawiaj ze sprawdzonych sklepow np NASIONA MARIHUANY | CANNABIS sklep ;)
  0 0

 4. Post #4
  tez polecam ten sklep watpie czy monitoruja bo odrazu usuwaja dane klijentow
  "Brakuje palonka? Się skup, kup nasionka. Rusz głową, daję słowo - i dziennie pęka piątka"
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl