Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Jak zrobić małe poręczne bongo?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witajcie , wpadłem na ciekawy pomysł zrobienia własnego bongo . Będziemy potrzebować :

-Kisiel smak zależy od was.
    -Butelka po kubusiu <małym> w sumie to jak wy chcecie.
    -Lufka.
    -Zapalniczka żarowa l
    -Łatwopalna rzecz typu zmywasz do paznokci.
    -Sznurek bawełniany czy tam do mięsa.
    -Połowa butelki z wodą
    -Rękawica kuchenna

Na początku bierzemy naszą butelkę i owijamy ją na samym środkiem sznurkiem ok 5-8 razy,po zawinięciu wylewamy na sznurek zmywacz do paznokci tak aby ten sznurek był cały zamoczony. Gdy już zrobimy wystarczy zapalić ten sznurek na ok 20-30 sekund na ręce powinniśmy mieć rękawice kuchenną. Bierzemy i wrzucamy tą szklankę do wody wtedy że tak powiem część dolna odrywa się Jak zrobić małe poręczne bongo? Hmm no już trudniejszą część za nami , musi gdzieś być lufka co nie ? Jak zrobić małe poręczne bongo? przepalamy małym ogniem dziurkę tam gdzie chcemy mieć lufkę a następnie wkładamy ją Jak zrobić małe poręczne bongo? Hmm co do smaku proponuję dodać kisielu jakiś owoce leśne czy coś w tym stylu Jak zrobić małe poręczne bongo?

Foteczka :

Jak zrobić małe poręczne bongo?-6mvyr.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Po 1 wolałbym ciągnąć przez gwint, niż przykładać usta do być może ostrego szkła.
    Po 2 kisiel jest gęsty i było by ciężko przez niego przeciągnąć dym.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

3. Post #3
    Co do kisielu to tylko dałem przykład.

Co do szkła myślę że jeśli byłoby ostre to kropelka i jakieś futerko czy coś ;d
    0 0

4. Post #4
    Kisiel zawsze można zrobic rzadszy Jak zrobić małe poręczne bongo?
    0 0

5. Post #5
    To moje bongo zrobione przezemnie fajnie sie pali, oczywiscie lufke sie wyciaga zeby nabic temat =)

Jak zrobić małe poręczne bongo?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl