Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

Co zrobić żeby szybciej rosło ?

Witam Co zrobić żeby szybciej rosło ?
    Jak już posadzę na spocie moje ak 47 to co mam robić żeby wyrosło jak najszybciej bo to już sierpień i czas goni ;)

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ty możesz jedynie modlić się o dobrą pogode Co zrobić żeby szybciej rosło ?

No i nawozy Co zrobić żeby szybciej rosło ?

Don't drink and drive smoke and fly
    0 0

3. Post #3
    Możesz przyśpieszyć Kwitnięcie roślinki RIPENEM Co zrobić żeby szybciej rosło ?
    0 0

4. Post #4
    dzięki za odpowiedzi bo jestem w tym ZIELONY
    0 0

5. Post #5
    Ripen psuje smak . Używałem go na Shoot Adrenalin w boksie , topy x2 wieksze i ciezsze ale drapie w gardło nawet dobrze wysuszone

Don't drink and drive smoke and fly
    0 0

6. Post #6
    asahi sl zastosuj
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl