Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
 1. Post #1

  Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Stowarzyszenie niemieckich policjantów walczących z przestępczością (BDK) dąży do dekryminalizacji posiadania konopi indyjskich. Jak podaje portal The Local.de, stowarzyszenie chce całkowitego zniesienia zakazu używania tego narkotyku.


  "Prohibicja na konopie indyjskie nie została jeszcze wdrożona w inteligentny i skuteczny sposób" - powiedział André Schulz. Szef BDK uważa, że w historii nie było społeczeństwa, które by nie używało narkotyków, więc ten fakt trzeba zwyczajnie zaakceptować. "Przewiduję, że marihuana w Niemczech długo nie pozostanie zakazana" - dodał Schulz.

  Szef BDK oznajmił w rozmowie z portalem The Local.de, że obecny system prawny piętnuje ludzi i promuje karierę przestępczą. Zamiast koncentrować się głównie na represjach, według Schulza istnieją lepsze możliwości w polityce antynarkotykowej, takie jak uczenie odpowiedzialności, pomoc dla uzależnionych oraz ochrona dzieci i młodzieży przed narkotykami.

  Zielone światło dla używania konopi indyjskich nie miałoby dotyczyć kierowców. Oczywistym jest, że narkotyki i alkohol nie mogą znajdować się we krwi prowadzących pojazdy. Niemieckie sądy do te pory nie doszły do porozumienia co do tego, jaką ilość marihuany można skonsumować, zanim osoba zostanie uznana za niezdolną do kierowania.


  Czytaj więcej na Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany - fakty.interia.pl
  " L’homme est condamné à être libre " - Jean-Paul Sartre
  7 0

 2. Post #2
  Świetna informacja Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany może w końcu coś się ruszy i u nas Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany w końcu wszystko idzie z zachodu heh
  0 0

 3. Post #3
  Wow. Byłoby niesamowicie gdyby coś w końcu pyknęło w Europie bo już w USA legalizacja posuwa się powoli naprzód.

  Powiedzmy otwarcie - prohibicja na alkohol się nie udała więc na marihuanę też się nie uda.

  Ludzie od zawsze zażywali narkotyki! Pod ich wpływem powstały nawet religie! Narkotyki były nieodłączną częścią rytuałów prowadzonych przez szamanów.

  Wszystkie narkotyki których nie da się przedawkować i które zażywane w umiarze nie szkodzą zdrowiu powinny być legalne.

  Nie rozumiem dlaczego rządy nie mogą uznać że obywatele są dostatecznie inteligentni żeby wiedzieć co chcą robić. Ciągle prowadzenie każdego za rączke. Jak ktoś ma tendecje to bycia ćpunem to zostanie i tak. Już lepiej aby niektórzy byli uzależnieni od marihuany a nie od alkoholu.
  1 0

 4. Post #4
  Nie rozumiem dlaczego rządy nie mogą uznać że obywatele są dostatecznie inteligentni żeby wiedzieć co chcą robić. Ciągle prowadzenie każdego za rączke. Jak ktoś ma tendecje to bycia ćpunem to zostanie i tak. Już lepiej aby niektórzy byli uzależnieni od marihuany a nie od alkoholu.

  Koncerny farmaceutyczne+ wladzaNiemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany,kto najwiecej traci?
  0 0

 5. Post #5
  Koncerny faumaceutyczne? One tylko wciskają słabe narkotyki dla nielicznych, dla tych co mają schorzenia udowodnione przez psychiatrów. A marihuana jest używana przez zwykłych obywateli. Więc co koncerty farmaceutyczne mają z tym?

  --- Dodano ---

  Bardzo mnie ciekawi co gdyby marihuana byłaby legalna i używana przez takich typowych Mietków spod sklepu. Czy by każdy ich postrzegał tak samo negatywnie czy może lekko lepiej? Taka marihuanowa wersja żula byłaby chyba bardziej znośna. W końcu taki żul nie byłby agresywny jak po alkoholu i mniej śmierdziałby
  0 0

 6. Post #6
  fajnie by bylo Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany
  "...hodowanie rąk nie brudzi,
  najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
  lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
  0 0

 7. Post #7
  No w tym USA to jest ostatnio różnie z legalizacją. Ale Niemcom się nie dziwie że chcą legalizacji. Łapanie nieletnich za trawkę i brudzenie im w papierach na całe życie... to nie ma sensu. Tak to niestety jest że prawo ustanawia często większość. U nas tą większość stanowią ludzie starsi, którzy pamiętają takie a nie inne czasy. Wszystko się niedługo zmieni, prędzej czy później ale się zmieni.
  0 0

 8. Post #8
  badzmy dobrej nadziei Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany
  "...hodowanie rąk nie brudzi,
  najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
  lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
  0 0

 9. Post #9
  Pozazdroscic Niemcy: Stowarzyszenie policjantów chce całkowitej legalizacji marihuany
  0 0

 10. Post #10
  Mam pytanie - w jaki sposób można mierzyć zawartość marihuany w organizmie? Alkohol to wiadomo wydychane powietrze/krew i wyniki w promilach.

  A co z marihuaną? W jakich jednostkach można ją zmierzyć?
  0 0

 11. Post #11
  W jednostkach szczęśliwości. Jesli dopada Cie depresja, to poziom marhiuaen spada.
  1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl