Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Kalifornia liberalizuje prawo

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Od 1 Stycznia 2018, dorośli powyżej 21go roku życia, mogą legalnie posiadać 1 uncję (28 gramów) marihuany.
  Oprócz posiadania, dozwolona jest uprawa
  do 6ciu krzaków rośliny.


  Kalifornia była pierwszym stanem, który zalegalizował marihuanę medyczną już w 1996 roku.

  14 miesięcy temu, Kalifornijczycy zagłosowali za legalizacją marihuany rekreacyjnej, przy okazji wyborów prezydenckich. Od tego momentu ruszyła skomplikowana machina mająca na celu uregulowanie prawne oraz podatkowe, sprzedaży marihuany.

  https://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagra...na,803091.html

  Przeczytaj o tym więcej:

  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
  -
  F. Zappa
  1 0

 2. Post #2
  Teraz kolej na Polskę.
  0 0

 3. Post #3
  żydy?Polakom!never
  0 0

 4. Post #4
  Cytat Zamieszczone przez mr.nikt Zobacz posta
  żydy?Polakom!never
  Możesz rozwinąć trochę to, bo nie jestem pewien o co chodzi do końca.

  Żydzi ze sprawą nie maja żadnego związku. Chodzi tu raczej może o nastroje polityczne lub ignorowanie tego czego się nie rozumie/obawia.
  A może to zbyt dobra konkurencja dla produkcji krajowego tytoniu i alkoholu, bo przecież Polska jest chyba liderem w eksporcie dla europy ?

  Gdy młodzież zaczęła sięgać częściej po dopalacze, rząd sprawą zajął się bardzo szybko. Chodzi mi o przypadek tej osoby, która po zażyciu dopalaczy zmarła, było o tym w TV. Po tym incydencie rząd w przeciągu kilku miesięcy wprowadził zakaz handlu tymi UŻYWKAMI.

  Czy rząd podjął takie działania w trosce o dobro młodych ludzi, czy może w niczym innym jak w interesie krajowym ?
  Większy interes z legalizacji konopi rekreacyjnej będzie, z cenami takimi aby konkurencja z czarnego rynku was nie wyeliminowała.
  Niech Pan Morawiecki to przeliczy.

  Wszystkich łamiących prawo... biorących udział w wypadkach...... będących pod działaniem środków z listy "kontrolowanych substancji", które można zażywać w dozwolonej/określonej dawce, należałoby traktować równo z osobami które te same wykroczenia popełniają po wypiciu alkoholu. Trzeba by wprowadzić jakiś miernik który by wskazywał stężenie THC, bo chyba największe jest krótko po wypaleniu jointa, i utrzymuje się średnio 1-2h.

  Ale osoba kierująca pojazdem, pod nawet silnym działaniem THC, to nie to samo co "zalany" kierowca. Ten drugi to dużo większe zagrożenie, ale zależy to jeszcze od paru zmiennych....
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl