Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  Przywieźli ponad litr oleju z konopi dla ciężko chorej kobiety. Teraz stanęli przed sądem

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  W Jeleniej Górze zaczął się dziś proces trójki ludzi oskarżonych o przywiezienie do Polski wspomnianej substancji. Na sali sądowej wspiera ich poseł Piotr "Liroy" Marzec.


  Jakub Gajewski oraz Ewa i Dariusz Dołeccy są oskarżeni o przemyt substancji zabronionej. Przywieźli 1,2 litra dla chorej na raka trzustki matki Dołeckiego:


  - Bardzo ciężki bagaż niesienia zbrodni na plecach trwał dwa i pół roku, i na szczęście się teraz skończył. Mam nadzieję, że już na sali sądowej wykażemy to, że nie mieliśmy szkodzić nikomu, tylko pomagać i też sąd weźmie to pod uwagę - mówił Grajewski.
  całość art- Przywieźli ponad litr oleju z konopi dla ciężko chorej kobiety. Teraz stanęli przed sądem - Radio Wrocław
  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
  -
  F. Zappa
  2 0

 2. Post #2
  Zabijesz kogoś to pójdziesz siedzieć. Uratujesz komuś życie to też pójdziesz siedzieć.
  Kurwa, w tym kraju nie da sie żyć.
  0 1

 3. Post #3
  Trzustka. Over
  Ale niech sie kobieta nie meczy Przywieźli ponad litr oleju z konopi dla ciężko chorej kobiety. Teraz stanęli przed sądem

  --- Dodano ---

  Cytat Zamieszczone przez lopur Zobacz posta
  Zabijesz kogoś to pójdziesz siedzieć. Uratujesz komuś życie to też pójdziesz siedzieć.
  Kurwa, w tym kraju nie da sie żyć.
  Najlepiej j nie reagowac i udawać że to się nie dzieje. Tego uczy nas system Przywieźli ponad litr oleju z konopi dla ciężko chorej kobiety. Teraz stanęli przed sądem
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl