Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
 1. Post #1

  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany

  To My już nawet za arabami w tyle - POLSKO obudź się !


  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany. Ministerstwo Żywności, Rolnictwa i Zwierząt Gospodarskich zalegalizowało uprawę marihuany do celów leczniczych i naukowych w 19 prowincjach pod kilkoma warunkami.

  Nowe rozporządzenie pozwala, aby rolnicy uprawiali konopie w Amasya, Antalya, Bartin, Burdur, Çorum, Izmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Uşak, Yozgat i Zonguldak. Uprawa jest mozliwa wyłacznie do celów badań medycznych i naukowych.

  Hodowcy marihuany muszą najpierw uzyskać pozwolenie od rządu. Pozwolenie będzie obowiązywało przez trzy lata, a po tym czasie będzie musiało zostać odnowione. W Turcji nadal obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży rośliny jako środka psychoaktywnego.

  Plantatorzy są również zobowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia, w którym stwierdzają, że nie byli oni zaangażowani w nieautoryzowaną produkcję konopi lub handel narkotykami.

  Zgodnie z nowym rozporządzeniem, ministerstwo może zmniejszyć lub zwiększyć liczbę pól upraw, a także będzie kontrolowało produkcję co najmniej raz w miesiącu.

  Medyczna marihuana jest uznanym środkiem skutecznym w leczeniu różnych schorzeń, w tym zaburzeń odżywiania, depresji, zespół stresu pourazowego (PTSD). Wspomaga także chorych w walce ze skutkami ubocznymi chemioterapii.

  http://pomijane.pl/turcja-legalizuje-hodowle-marihuany/
  Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
  Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
  Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

  Kala / Huna
  1 0

 2. Post #2
  Wszędzie się budzą a u nas jak lipa tak lipa do puki będą rządzić debile to nic z tym nie zrobią...Widzą problem w tym czym nie ma to jest najgorsze.
  0 0

 3. Post #3
  Fajnie, u nas zmiany będą za 300 lat, jak zmieni się rząd na młodszy Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany ludzie starej daty nie wiedzą co tracą
  0 0

 4. Post #4
  chciałbym dożyć tego czasu aż w polsce zalegalizują Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany
  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
  0 0

 5. Post #5
  Chyba wcześniej będziemy wąchać kwiatki od dołuTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany
  1 0

 6. Post #6


  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany

  Dlatego nie czytam, nie slucham i nie ogladam. <wodna>
  0 0

 7. Post #7
  Zalegalizuja dopiero jak zdechnie stara wladza w rzadzie i przyjdą nowi modrzejsi ludzie. Koaczor na to nie pozwoli
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl