Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
 1. Post #1

  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  To My już nawet za arabami w tyle - POLSKO obudź się !


  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany. Ministerstwo Żywności, Rolnictwa i Zwierząt Gospodarskich zalegalizowało uprawę marihuany do celów leczniczych i naukowych w 19 prowincjach pod kilkoma warunkami.

  Nowe rozporządzenie pozwala, aby rolnicy uprawiali konopie w Amasya, Antalya, Bartin, Burdur, Çorum, Izmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Uşak, Yozgat i Zonguldak. Uprawa jest mozliwa wyłacznie do celów badań medycznych i naukowych.

  Hodowcy marihuany muszą najpierw uzyskać pozwolenie od rządu. Pozwolenie będzie obowiązywało przez trzy lata, a po tym czasie będzie musiało zostać odnowione. W Turcji nadal obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży rośliny jako środka psychoaktywnego.

  Plantatorzy są również zobowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia, w którym stwierdzają, że nie byli oni zaangażowani w nieautoryzowaną produkcję konopi lub handel narkotykami.

  Zgodnie z nowym rozporządzeniem, ministerstwo może zmniejszyć lub zwiększyć liczbę pól upraw, a także będzie kontrolowało produkcję co najmniej raz w miesiącu.

  Medyczna marihuana jest uznanym środkiem skutecznym w leczeniu różnych schorzeń, w tym zaburzeń odżywiania, depresji, zespół stresu pourazowego (PTSD). Wspomaga także chorych w walce ze skutkami ubocznymi chemioterapii.

  http://pomijane.pl/turcja-legalizuje-hodowle-marihuany/
  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
  -
  F. Zappa
  1 0

 2. Post #2
  Wszędzie się budzą a u nas jak lipa tak lipa do puki będą rządzić debile to nic z tym nie zrobią...Widzą problem w tym czym nie ma to jest najgorsze.
  0 0

 3. Post #3
  Fajnie, u nas zmiany będą za 300 lat, jak zmieni się rząd na młodszy Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany ludzie starej daty nie wiedzą co tracą
  0 0

 4. Post #4
  chciałbym dożyć tego czasu aż w polsce zalegalizują Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany
  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
  0 0

 5. Post #5
  Chyba wcześniej będziemy wąchać kwiatki od dołuTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuanyTurcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany
  1 0

 6. Post #6


  Turcja legalizuje hodowlę leczniczej marihuany

  Dlatego nie czytam, nie slucham i nie ogladam. <wodna>
  I know that people talk about me I hear it everyday
  But I can prove you wrong cos I'm right first time
  Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
  Bring on the girls
  Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
  0 0

 7. Post #7
  Zalegalizuja dopiero jak zdechnie stara wladza w rzadzie i przyjdą nowi modrzejsi ludzie. Koaczor na to nie pozwoli
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl