Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Holenderska Fundacja Suver Nuver

Już wkrótce HOLENDERSKA FUNDACJA SUVER NUVER fan page: Medical Social Club Frisland & Groningen - otworzy swój punkt konsultacyjny na terenie Polski ( fan page: Social Club Poland )Osoby które są zainteresowane medycznym stosowaniem oleju z konopi
    ( THC/RSO, CBD) będą mogły uzyskać informacje gdzie, jak i za ile mogą kupić oraz jak stosować taki olej. Będzie można także uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach ( Holandia )

Ceny ich olejów zaczynają się od 30 euro za 10 ml. CBD i RSO - dla osób zarejestrowanych w fundacji cena olejku będzie o połowę tańsza. Można zamawiać z różnym % stężeniem
    Wszyskie osoby zainteresowane tematem konopi w medycynie zapraszamy po więcej informacji na fan page: Social Club Poland

wywiad z prezesem fundacji: Czym jest klub konopny, i jakie są właściwości oleju z marihuany? Wywiad z Medical Social Club Suver Nuver | MedycznyOlej.org

https://www.facebook.com/groups/socialc ... d/?fref=ts
    http://www.socialclub.frl/#

" Freemeds4all "

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Coś mi tu nie pasuje. Olej rso lub inaczej wysokoprocentowy w thc 'cannabis oil' w hiszpańskich klubach jest po 35-40euro za 1ml, słownie: jeden, a nie 10ml. W ogóle cena oleju thc jest pochodną półhurtowych cen skupu MJ. W Nederlandach coffee-shopy płacą zaprzyjaźnionym plantatorom 5-6tys. euro za 1kg zioła "first-class" - do tego dołożą sobie 140-150% marży. Porcję oleju ~60mg robi się z 0,5kg stuffu, więc cena 30euro za 10ml to chyba słaby olej cbd.

[edit] Nie żebym hejtował sam pomysł, zobaczymy co z niego wyjdzie "w praniu".
    0 0

3. Post #3
    Wydawało mi się że napisałem wyraźnie iż można zamawiać z różnym stężeniem % oraz że ceny zaczynają się od 30 euro. Więc napiszę jeszcze wyraźniej Holenderska Fundacja Suver Nuver za 30 euro ( być może będzie jeszcze taniej ) można kupić buteleczkę 10 ml z 20 % stężeniem THC. Cena wysokoprocentowego (RSO ) jest uzależniona od indywidualnego zamówienia gdyż jak to Peter napisałeś jest drogie.
    pozdrawiam
    0 0

4. Post #4
    Mam zamówiony olej z socjal clubu dla syna jestem bardzo jakie będą efekty leczenia -tym czasem
    podaje mu cibdol
    0 0

5. Post #5
    WItam, czy olejek dostarł? oraz czy są efekty zażywania?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl