Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Olejek RSO, Łzy feniksa - gdzie skad

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na temat, ale potrzebuję kilku informacji.
    Łatwo się domyśleć po co jest mi potrzebny ten olejek, a jest mi bardzo potrzebny bo czas jest bardzo wazny w takich sytuacjach.
    Gdzie mozna nabyc taki olejek?
    Słyszałem że w Niemczech mozna taki kupic, ale wystarczy wejsc do apteki i o niego poprosic? (znajomy wraca z pracy a mieszka obecnie przy granicy holenderskiej w Niemczech).
    Czy on będąc tam w może go jakoś przez internet zamówić? Bardzo proszę o każde informacje. Czy to na priv czy tutaj. Każda wskazówka bedzie dla mnie bardzo cenna.

Jeżeli temat jest niewłaściwy, lub nieodpowiedni proszę go usunąć.

Pozdrawiam.
    Marek.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Mam dokladnie ten sam problem co ty,nie jest latwo dostac ten olejek a ze jest legalny w niemczech to nie slyszalem. Czas ktory zajmie ci szulanie lepiej poswiec na wlasny grow tak jak ja robie i sam sobie zrobisz bo nie jest to nauka o kosmosie. Aczkolwiek jezelu znajdziesz gdzies gdzie mozna kupic napisz. Pozdrawiam i powodzenia
    0 0

3. Post #3
    Też szukam ...
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Mim Zobacz posta
    Też szukam ...
    Niech sie pani zglosi do wolnych konopi jak chlopaki wczesniej mowili. Albo samemu zrobic bo faktycznie jest szybciej niz szukac i sie uzerac z przemytem prawem etc.
    POMOGŁEM ? BLANT NIE ZASZKODZI !

0 0

5. Post #5
    nie chce tu siać zamętu ale wolne konopie nie są w posiadaniu oryginalnego RSO - więcej info na PW .

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl