Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Poszukuję oil Ricka Simpsona

Witam Wszystkich poszukuje oleju konopnego tego prawdziwego jeżeli ktoś mógł by mi pomóc mój tata jest chory na raka wątroby lekarze nie potrafią go wyleczyć nie zostało mu dużo czasu Proszę o pomoc osobę która jest w stanie mi pomóc przyjadę z swoją mamą bratem bez obaw nie jestem z policji Sam bym go zrobił ale nie mam tyle czasu pomóżcie proszę

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    My raczej mozemy Ci "dać " materiał i zrobisz sobie sam , chyba ze masz tutaj kogos zaufanego... Że beedziesz olejek podawał tacie. Pozdrawiam
    0 0

3. Post #3
    Nie mam materiału tak to bym sam zrobił, tutaj zaufanego też nikogo nie mam,Wiem jak zrobić ale w moim mieście lipa totalna olej jest dla ojca mogę później wystawić zdjęcia z badań z opisem pomóżcie lekarze dają mu od 2 tygodni do 3 miesięcy max proszę was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przyjade po to z mamą z bratem moge jechac nawet na koniec polski żeby ktoś mi pomógł
    0 0

4. Post #4
    Raczej nikt ci od tak o nie da oleju, materiału tym bardziej.
    Nie ograniczaj się do Polski, tu chodzi o życie twojego Ojca, jak masz kasę to jedź na czechy i kup materiał, raczej o olej będzie tam trudno.
    Albo do Holandii tam już łatwiej.
    0 0

5. Post #5
    kub to co mam zrobić jestem z zachodniej Polski mogę wszędzie pojechać ale żeby ktoś mi pomógł
    0 0

6. Post #6
    Ja na twoim miejscu szukuł bym pomocy w Czechach /w Polsce jak nie masz kogos zaufanego to nie masz co szukac bo wała ci wyjebie ibedzi mial w dupie ze twoj ojciec jest chory

Czechy jedyne wyjscie jak dla mnie w takiej sytuacji
    O co tyle krzyku...
    0 0

7. Post #7
    zapłacę bez problemu

--- Dodano ---

RSHO

znalazłem tylko to w Holandi byłem wiele razy ale nigdy nie pytałem o olej nie wiem gdzie szukać mam kupić przez tą stronę

--- Dodano ---

kurwa co za biurokracja ja pierdole każdy ma wyjebane bo każdy patrzy tylko na samego siebie
    0 0

8. Post #8
    https://forum.nasionakonopi.pl/408,l...owotworow.html przepis (Proces produkcji oleju konopnego Ricka Simpsona)
    Poszukuję oil Ricka Simpsona
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

9. Post #9
    Powiem ci ze w tej sytuacji nikt ci napewno nie wieży na "słowo" pojedź to Czech tak jak kolega napisał wyrzej jeśli masz takie problemy o których napisałeś wyrzej
    0 0

10. Post #10
    Znalazłem coś takiego. Uzytkownik "przemekamsterdam" oferuje pomoc w zrobieniu olejku konopnego jest tam kontakt do niego mieszka w Holandii odbiór tylko osobisty.Znajdziesz w poście po niżej tego tematu. Lekarstwo na raka - przepis na olej konopny Ricka Simpsona • Medyczna Marihuana • Marihuana | Cannabis | Forum | CannabisForum.pl
    PS widziałem jego oferte na kilku stronach kantakt email byl ten sam
    0 0

11. Post #11
    Współczuje tobie bardzo ;/ wątpie że w polsce dostaniesz olej RS, radze ci poszukaj czegoś na zagranicznych stronach w Holandi, Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Belgi możesz mieć kłopot ze sprowadzeniem tego do PL, niektóre firmy po prostu nie wysyłają do nas paczek ponieważ wchodzi to w konflikt z prawem bla bla bla ...., rozmawiałeś o tym z lekarzem ? Może warto napisać email do Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomani po prostu z pytaniem o to. Ja bym też zwrócił sie z emailem do Wolnych Konopi o pomoc, to nic nie kosztuje - a kto wie ? może pomoże. 3mam kciuki. Powodzenia
    Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
    To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
    Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
    Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez pomoc Zobacz posta
    Witam Wszystkich poszukuje oleju konopnego tego prawdziwego jeżeli ktoś mógł by mi pomóc mój tata jest chory na raka wątroby lekarze nie potrafią go wyleczyć nie zostało mu dużo czasu Proszę o pomoc osobę która jest w stanie mi pomóc przyjadę z swoją mamą bratem bez obaw nie jestem z policji Sam bym go zrobił ale nie mam tyle czasu pomóżcie proszę
    Proponuje skontaktowac sie bezpośrednio z Rickiem

LINK DO STR -
    Phoenix Tears | Rick Simpson

Bądź mailowo - Contact Us – Phoenix Tears | Rick Simpson

Jak nie odpiszą napisz mi na pw -
    *Stosunek CBD:THC - 2:1. Jest doskonały między innymi na wszelkie formy nowotworów czy epilepsję .
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

13. Post #13
    Cześć. Napisz do Wolnych Konopi na ich fanpagu na face: https://www.*************/WolneKonopie?fref=ts Jakiś czas temu (ok3-4miesiące temu) widziałem jak administrator dał post o tym, że zbiera listę chętnych do zakupu właśnie takiego olejku z zagranicy bo będzie go zamawiał do Polski. Napisz do nich z taką prośbą a najlepiej poproś o numer do Macieja Kowalskiego z Wolnych Konopi i pogadaj - co pogadać to nie pisać Poszukuję oil Ricka Simpsona Jeśli była organizowana taka akcja (możliwość ściągniecia tego) do naszego kraju to raczej powinno Ci się udać. Masz duże szanse tylko rób to już teraz - bo zapewne formalności jak i sam transport trochę zajmą. Przede wszystkim współczuję Ci i życzę powodzenia Poszukuję oil Ricka Simpsona

Edit: Znalazłem na jakimś forum odnośnie tego olejku takiego oto człowieka, który może Ci pomóc. Napisał tak: 'Witam

Wytwarzam olej konopny wedlug przepisu Ricka Simpsona na zamowienie tylko dla osob powaznie chorych. Mieszkam w Amsterdamie w Holandi gdzie posiadanie kwiatow nie jest karane. Email przemyslawamsterdam@gmail.com'
    0 0

14. Post #14
    dobra ok juz po jest morfina i czekamy az odejdzie a polsce i wszystkim chujom chuj wam w dupe taki system takie prawo pracujcie zapierdalajcie i umierajcie ale nie w taki sposób nikomu nie życzę żeby bliska osoba umierała w cierpieniu i ...... bez mozliwosci wyzdrowienia nikomu kurwa nikomu kurwa nie życze ja mam serce a reszta spoleczenstwa sami kiedys sie przekonacie kwestia czasu
    0 0

15. Post #15
    Stary napewno bardzo wszyscy wszyscy wspólczujemy , ale my tutaj nie jestesmy winni? chyba wszyscy tutaj zgromadzeni chcą dojść w naszym kraju do WOLNEJ KONOPI - bynajmniej w celach leczniczych - wszyscy chcemy będąc tutaj pomoc tobie , twojej rodzinie wszystkim sobie nawzajem - Niestety jak mówisz system nam nie daje sie spełnic-mam nadzieje ze jest wielka szana aby sie to zmieniło w przyszłych latach
    Ale obrażając nas tutaj ... nie jest na miejscu żebym to rozwijał w takowej sytuacji.
    0 0

16. Post #16
    Już wkrótce HOLENDERSKA FUNDACJA SUVER NUVER fan page: Medical Social Club Frisland & Groningen - otworzy swój punkt konsultacyjny na terenie Polski ( fan page: Social Club Poland )Osoby które są zainteresowane medycznym stosowaniem oleju z konopi
    ( THC/RSO, CBD) będą mogły uzyskać informacje gdzie, jak i za ile mogą kupić oraz jak stosować taki olej. Będzie można także uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach ( Holandia )

Ceny ich olejów zaczynają się od 30 euro za 10 ml. CBD i RSO - dla osób zarejestrowanych w fundacji cena olejku będzie o połowę tańsza. Można zamawiać z różnym % stężeniem
    Wszyskie osoby zainteresowane tematem konopi w medycynie zapraszamy po więcej informacji na fan page: Social Club Poland

wywiad z prezesem fundacji: Czym jest klub konopny, i jakie są właściwości oleju z marihuany? Wywiad z Medical Social Club Suver Nuver | MedycznyOlej.org

https://www.facebook.com/groups/socialc ... d/?fref=ts
    http://www.socialclub.frl/#

" Freemeds4all "
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl