Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Kraśnik: Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i amunicję.

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Kryminalni z Kraśnika zatrzymali dwóch mieszkańców miasta, którzy odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków i amunicji. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy jednym z mężczyzn marihuanę oraz woreczki foliowe z amfetaminą. Natomiast w miejscach zamieszkania i pomieszczeniach gospodarczych zatrzymanych policjanci ujawnili również amunicję do broni sportowej oraz kolejną porcję suszu roślinnego którego badanie wykazało, iż jest to marihuana. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 10 lat więzienia.

  Zatrzymane dwie osoby, zabezpieczona ostra amunicja, marihuana i amfetamina, to efekt realizacji przeprowadzonej w Kraśniku przez policjantów operacyjnych, wymierzonej przeciwko narkotykowym dilerom. Wczoraj wieczorem kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku skontrolowali samochód marki BMW, którym poruszało się dwóch mężczyzn. Działanie przeprowadzone zostało dzięki informacjom operacyjnym. Mężczyźni już od dłuższego czasu byli podejrzewani o posiadanie i handel narkotykami. Przy jednym z zatrzymanych, 24-letnim mieszkańcu Kraśnika policjanci odnaleźli zapakowany w woreczek strunowy susz roślinny oraz woreczki z zawartością białego proszku. Badanie ujawnionych substancji wskazało, iż jest to marihuana i amfetamina. W sumie policjanci u mężczyzny ujawnili 100 gramów marihuany i 400 gramów amfetaminy.
  Kraśnik: Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i amunicję.
  Kontynuując czynności kryminalni przeszukali mieszkania, garaże i piwnice zatrzymanych. W garażu należącym do zatrzymanego 27-latka funkcjonariusze znaleźli także blisko 300 sztuk amunicji sportowej, pistolet oraz wagę elektroniczną, a w użytkowanej przez niego piwnicy kolejne opakowanie z amunicją sportową oraz 4 sztuki amunicji od innej broni. Policjanci ujawnili również owinięty w folię susz roślinny, który także zbadano i zważono. Zabezpieczony susz o wadze 250 gramów został w trakcie testu rozpoznany jako marihuana.
  Kraśnik: Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i amunicję.
  W sumie, w trakcie czynności u obu zatrzymanych zabezpieczono 350 gramów marihuany, 400 gramów amfetaminy, wagi elektroniczne do porcjowania narkotyków, pistolet pneumatyczny i prawie 350 sztuk amunicji różnego rodzaju.
  Zebrane materiały i zabezpieczone przez policjantów dowody pozwolą na przedstawienie 27-latkowi zarzutu posiadania amunicji bez zezwolenia oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszy również drugi zatrzymany. Jeszcze dzisiaj po złożeniu wyjaśnień zostaną doprowadzeni do prokuratora celem zastosowania środka zapobiegawczego.
  J.M.
  ...
  0 0

 2. Post #2
  Coś się uwzieli na tej Lubelszczyźnie. Najpierw Łęczna teraz Kraśnik
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl