Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. Post #1

14latka po marihuanie trafiła do szpitala i walczy o życie.

14-latka z Poznania razem z koleżankami paliła marihuanę. Znaleziono ją nieprzytomną na klatce schodowej. Dziewczynka walczy o życie w szpitalu. Policja zatrzymała już w tej sprawie 5 osób.

14-latka trafiła do szpitala dziecięcego przy ul. Krysiewicza w środę. Została zabrana przez pogotowie ratunkowe z klatki schodowej przy ul. Kotlarskiej 23 sierpnia. Była nieprzytomna. Lekarze jej stan określają jako krytyczny. Przy życiu utrzymywana jest dzięki aparaturze medycznej. 5 osób zatrzymanych Sprawą zajmują się już policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. - Od czterech dni zatrzymują oni kolejne osoby powiązane z tą sprawą - informuje Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. W sumie zatrzymano już pięć osób. - W pierwszej kolejności były to trzy osoby: dwie 16-latki i 17-latek, którzy tego dnia spotkali się z tą dziewczynką i razem palili marihuanę. 17-latek usłyszał zarzut udzielenia marihuany. Trafił do aresztu. Grozi mu 8 lat więzienia. Dwie 16-latki zostały umieszczone w ośrodku dla nieletnich i czekają na dalsze decyzje sądu rodzinnego i dla nieletnich - wyjaśnia Borowiak. Po zatrzymaniu tej trójki w rękach policji znalazły się dwie kolejne osoby. - To dwójka mężczyzn, 22- i 25-latek. Są to osoby, które przekazywały narkotyk w łańcuszku dilerów. Oni także usłyszą zarzuty - mówi Borowiak. Czekają na wyniki badań 14-latce, jak i pozostałym osobom, które paliły z nią skręty, pobrano krew do badań toksykologicznych. - Czekamy na wyniki. Na razie nic nie wskazuje na to, by 14-latka zażywała coś innego niż marihuanę. Organizm może różnie zareagować na takie substancje. To dowód na to, że tego rodzaju środki są niebezpieczne - podkreśla Borowiak. Lekarze podejrzewają jednak, że dziewczynka zażyła coś o znacznie silniejszym działaniu niż marihuana. - W środę, gdy trafiła do szpitala, jej stan nie był tak zły, jak teraz. Niestety, pogarszał się z godziny na godzinę. W nocy ze środy na czwartek dziewczynka trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej i tam przebywa do teraz. Dobrych informacji na temat stanu jej zdrowia nie mamy. Stan jest zagrażający jej życiu - mówi Urszula Łaszyńska, rzeczniczka prasowa szpitala. Autor: FC/gp/jb / Źródło: TVN 24 Poznań (http://www.tvn24.pl)

Co o tym myślicie? Bo moim zdaniem jakaś krzywa sprawa. Po marihuanie takie efekty? To są efekty raczej jakiś ciężkich narkotyków, lub nie wiadomo jakiego chemicznego gówna. Pomimo iż lekarze nie są pewni, to oczywiście media SĄ! Moim zdaniem jest to mocny propagandowy cios w stronę marihuany. Z drugiej strony, szkoda chłopaków że przez taką krzywą akcję można sobie spierdolić całe życie i tak najebać w papierach. Chociaż moim zdaniem to nie była marihuana a jakieś dopy, w sumie jak to jakieś ćpuny dopalaczowe to wcale im nie szkoda, i kurwa kto daje takiej młodej siksie marihuane? Myślicie że mogli nie wiedzieć ile ma lat? Głośna sprawa to teraz jest i nagonka na naszą merry, więc tak się po prostu zastanawiam jak to mogło być.
    0 0

2. Post #2
    Miejmy nadzieje ze inni wyciagna wnioski z tego ale watpie w tym wieku muzgu sie nie urzywa
    Ja tez mysle ze to nie po ziole tylko po jakims syfie sie jej podziało
    0 0

3. Post #3
    Jakis dopalacz, wyniki badania pokażą co to było...pytanie tylko komu pokażą a ktos to przekręci i doda od siebie jak zwykle zreszta...gnojki pewnie sami nie wiedzieli co pala...
    2 0

4. Post #4
    To że zemdlała uwierzę bo niektóre odmiany obniżają ciśnienie ale to by było tylko chwilowe zasłabniecie, na pewno jakieś dopy. V Dni konopi w kurozwękach już za tydzień a tu taka farsa z udziałem Marihuany no po prostu nie wierzę, może to jeszcze być pierwsza udokumentowana śmierć po MJ, czego oczywiście nie życzę koleżance. Zdrowiej
    1 0

5. Post #5
    kurwa pierdolenie jak mnie to wkurwia
    w swoim życiu wypaliłem dużo ale ciągle mniej niż inne osoby na tym forum paliłem swoje kumpla kumpli dilerów itd zioło 1 klasy i zwykłego śmierdzącego lacia samosieje nie samosieje i jedyne skutki uboczne to ból głowy na drugi dzień tutaj ewidentnie było coś dodane ale media wreszcie mają pole do popisu i robienie syfu by tylko nie doszło do legalizacji no bo w końcu farmacja lepiej płaci
    2 0

6. Post #6
    A co ona jakaś inna była ? Ludzie choroby tym leczą, od tego się nie umiera. Dzieciaki po 14-15 lat to co się dziwić że ktoś im wcisnął babola zamiast porządnej trawy. Jak dla mnie to tylko kolejny pretekst żeby zalegalizować, bo wielu ludzi nawet nie wie co pali, a skutki potem bywają hujowe, tak jak w tym przypadku.
    10 lat minęło jak zapaliłem pierwszy raz zioło i oprócz braku koncentracji, słabej pamięci czy motywacji nie odczuwam żadnych fizycznych skutków palenia. I 100% palaczy potwierdzi moje słowa 14latka po marihuanie trafiła do szpitala i walczy o życie. JEBAĆ DOPALACZE.
    4 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Evidox Zobacz posta
    To że zemdlała uwierzę bo niektóre odmiany obniżają ciśnienie ale to by było tylko chwilowe zasłabniecie, na pewno jakieś dopy. V Dni konopi w kurozwękach już za tydzień a tu taka farsa z udziałem Marihuany no po prostu nie wierzę, może to jeszcze być pierwsza udokumentowana śmierć po MJ, czego oczywiście nie życzę koleżance. Zdrowiej
    Zwykła propaganda/utrudnianie zalegalizowania mj, dziwnym przypadkiem nagle się pojawiła osoba która zmarła na skutek palenia mj? Nie uwierzę, ktoś już walczy żeby mj nie została zalegalizowana i niestety będą ciągle takie przekłamane przypadki na niekorzyść MJ.
    Za jakiś czas pewnie pojawi się kolejny temat który ma zniszczyć tą roślinę i nie dopuścić do legalizacji.Nie mogła to być naturalna marihuana, było lub zostało coś dolane do niej "dodatki" (domestos,inna chemia) albo to nie była marihuana tylko coś podobnego.
    3 0

8. Post #8
    zalatwili "temat" 14 latkom, leci cała drabinka dostawców 14latka po marihuanie trafiła do szpitala i walczy o życie.
    Co za idiotom trzeba być by łatwic "temat" osobom w takim wieku 14latka po marihuanie trafiła do szpitala i walczy o życie.
    Zachciało się małolatom z nie zaufanych źródeł ziolo brać to tak mają.
    A chłopcy tam w wieku 23-25 czy tam ilu, się nauczą że z gimnazjum się interesów nie robi
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Uagder Zobacz posta
    Zwykła propaganda/utrudnianie zalegalizowania mj, dziwnym przypadkiem nagle się pojawiła osoba która zmarła na skutek palenia mj? Nie uwierzę, ktoś już walczy żeby mj nie została zalegalizowana i niestety będą ciągle takie przekłamane przypadki na niekorzyść MJ.
    Za jakiś czas pewnie pojawi się kolejny temat który ma zniszczyć tą roślinę i nie dopuścić do legalizacji.Nie mogła to być naturalna marihuana, było lub zostało coś dolane do niej "dodatki" (domestos,inna chemia) albo to nie była marihuana tylko coś podobnego.
    Popieram ten pogląd ale, paliłem niedawno z pewna dziewczyną i jej chłopakiem w domu, temat z mojej uprawy która była w 100% organiczna, każdy z nich wziął po kilka machów i, on położyła się krótko po tym na łóżku tłumacząc nam że ma zawroty tak więc, MJ różnie działa na różne osoby......
    Może też być tak że, gdy ORGANIZM jest OSŁABIONY to, ZBYT DUŻA dawka THC-odpowiedzialna za stany psychoaktywne, jest w stanie pogarszyć samopoczucie, i w ostateczności PROWADZIĆ do ZAWROTÓW lub OMDLEŃ, lub jak ktoś wcześniej zauważył MJ którą paliła była ZANIECZYSZCZONA jakimiś specyfikami, lub też to mogło być zwyłe NIEDOTLENIENIE MÓZGU.......

TRZEBA ZNAĆ SWOJE LIMITY!!!!!!!!!!!!!
    0 0

10. Post #10
    Wystarczy zwykły "podkład" typu jakiegos neutralnego ziela i wymoczone w syntetykach i mamy dopalacz tyle ze kilkadziesiąt razy mocniejszy od konopii, wszystko dostępne z neta legalnie
    1 0

11. Post #11
    Mnie to tam nawet nie boli za bardzo to że ona leży w szpitalu, i mają wszyscy przejebane. Bardziej mnie wkurza to że mówi się że to przez marihuane. U mnie w rodzinie raczej wiedzą że pale mj, a na pewno że jestem zwolennikiem legalizacji. Już miałem gadane ze strony babki i matki że marihuana to zło ;/.
    1 0

12. Post #12
    ja jak częstuje moich znajomych i wiem że ta osoba np mało pali albo słabo przyswaja thc to poprostu jej mówię weź max tyle i tyle bo możesz dostać tzw "bad tripa" i wtedy wiem że nic się nie dzieje sprawdza się to w 100%

--- Dodano ---

jak ktoś mało pali albo wcale to w bad tripa łatwo wpaść ale to co odjebały media to przesada jednym słowem MJ+domestos
    0 0

13. Post #13
    A to pierwszy raz ,że w Polsce ktoś w stanie krytycznym trafia do szpitala po ''marichuanie''...zresztą na początku ery dopalaczy w naszym kraju jeden drugiemu,trzeciemu ect. załatwiał właśnie taką ''marichuanę'' ,która po buchu wypierdala na plecy.Co jeden mądrzejszy palant sprzedawał to dzieciom na osiedlach czy w szkołach...sam kupująć to gówno w stacjonarnych sklepach jak były legalne.Dzisiaj kiedy dopalcze zeszły do ''podziemia'',taki proceder wystepuje jeszcze w wiekszym stopniu...moda na fakehasz-zioło dalej trwa,każdy może być dilem,jak tylko zechce...ona chciała zapalić marichuanę...a on powiedział,że to marichuana...i tak wyszło.
    BIO-Power Fanatic
    3 0

14. Post #14
    Zrozumcie, że to koncernom alkoholowym zależy na tym by Marihuana nie była dostępna i to oni opłacają takie informacje jak i polityków. Wiedzą, że stanie sie to co w Kanadzie.
    Po legalizacji sprzedaż alkoholu spadła o 60%!
    3 0

15. Post #15
    Tylko slabi gracze pala dopalacze !!
    1 0

16. Post #16
    nie wiem po chuj od razu na maryśke zrzucają 14latka po marihuanie trafiła do szpitala i walczy o życie. niech zrobią dokładne badania a nie pierdolą pierwszy lepszy farmazon,na pewno dostała jakieś ścierwo i tyle bo co oni mogą wiedzieć na ten temat co i jak...Oby z tego tylko wyszła
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    Mnie to tam nawet nie boli za bardzo to że ona leży w szpitalu, i mają wszyscy przejebane. Bardziej mnie wkurza to że mówi się że to przez marihuane. U mnie w rodzinie raczej wiedzą że pale mj, a na pewno że jestem zwolennikiem legalizacji. Już miałem gadane ze strony babki i matki że marihuana to zło ;/.

Zapytaj babci czy pamięta wigilijną zupę z konopi .
    Zupa jest zaliczana do wigilijnych na Śląsku i w regionie opolskim a nazywana jest potocznie "Siemieniotką"

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    4 0

18. Post #18
    trawa nie robi takiego spustoszenia w organizmie czlowieka heh. sprawa prosta,ze to nie byla trawa tylko dopaly,ale co to musi byc za specyfik,zeby po zajaraniu robilo takie spustoszenie w srodku. nie wiadmo czy dziewczynka bedzie mogla normalnie funkcjonowac. Bo narzady to nie trawa nie regenerują sie tak. Miejmy nadzieje,ze dziewwczynka z tego wyjdzie i to bedzie przestroga dla innych dzieci i nie tylko dzieci
    0 0

19. Post #19
    .........a może to celowe/propagandowe działanie rządowe, które ma na celu w zmorzyć walkę z dilerami i wyeliminować całkowicie ten konkurencyjny rynek dla rządu, na rzecz marihuany medycznej z aptek.
    0 0

20. Post #20
    A czy marihuana jest dla 14-stolatki? A czy nie ma zatrucia alkoholem? Tytoń, kawa tez raczej nie sa dla dzieci...hehe nawet radziłbym ostrożność z zapałkami czy zapalniczka...
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl