Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles

Hollyweed zamiast Hollywood - wandale zmienili napis w Los Angeles

Mieszkańcy Los Angeles w USA zobaczyli w Nowy Rok, że słynny wielki napis Hollywood na wzgórzach nad miastem wandale przerobili w sylwestra na Hollyweed, co można przetłumaczyć na "święte zioło" - donoszą media.

Telewizja KABC przekazała, że policja w Los Angeles wszczęła śledztwo w sprawie wandalizmu. Uczulono także służby odpowiedzialne za utrzymanie porządku w Hollywood Hills, gdzie stoją litery, i w pobliskim Griffith Park.

Wysoki na blisko 14 metrów napis Hollywood stanął na wzgórzu Mount Lee w 1923 roku początkowo jako tymczasowa reklama pobliskiej inwestycji mieszkaniowej Hollywoodland; potem napis skrócono. Z biegiem lat stał się on rozpoznawalnym na całym świecie symbolem hollywoodzkiego przemysłu filmowego.

Podczas wyborów prezydenckich w listopadzie ubiegłego roku Kalifornijczycy głosowali m.in. w sprawie legalizacji rekreacyjnego używania marihuany; ma to nastąpić w 2018 roku.

USA: Hollyweed zamiast Hollywood - wandale zmienili napis - Wiadomości
    3 0

2. Post #2
    HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles Widziałem to już z rana. "święte zioło" i tak powinno zostać, a nie jakieś hollywood HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles
    0 0

3. Post #3
    widzialem to na fb myslalem ze to faKe HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles pieknie to wyglada HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles
    0 0

4. Post #4
    Weed lepsze niż wood oby tak zostało -)!!!! 😇
    1 0

5. Post #5
    w telewizji widziałem HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles jak to zobaczyłem to ryj mi sie od razu ucieszył HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles dobrą robote odjebali HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles oby ich nie złapali HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles
    0 0

6. Post #6
    Nawet jak by ich zlapali to i tak nic im nie zrobia bo niczego nie zdewastowali...To tylko taki mały zarcik HOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los AngelesHOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los AngelesHOLLYWEED zamiast HOLLYWOOD - wandale zmienili napis w Los Angeles
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl