Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Nie mam pytan

http://www.eostroleka.pl/zglosil-sie...,art57315.html

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    ciekawe właśnie co on chciał osiągnąć ? Nie mam pytan
    0 0

3. Post #3
    Zapewne chciał dostać odszkodowanie za zniszczenie mienia. Nie mam pytan
    0 0

4. Post #4
    Jakim trzeba być kurwa idiotą Nie mam pytan Nie mam pytan
    1 0

5. Post #5
    pozazdrościć inteligencji Nie mam pytan
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

6. Post #6

7. Post #7
    Jak słysze o takich ludziach to jestem za aborcją
    1 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Gonzik926 Zobacz posta
    Jak słysze o takich ludziach to jestem za aborcją
    a w stwierdzonych przypadkach po urodzeniu natychmiastowa eutanazja Nie mam pytan
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    1 0

9. Post #9
    o 3 sadzonki rozjebal sie na matke i na siebie BUAHAHHAHAHAH BOZE CHRON MNIE PRZED DEBILAMI...
    ,, ...Ofiaruje mojej dziewczynie wszystkie kwiaty Holandii... "
    1 0

10. Post #10
    totalny idiota i tyle w temacie Nie mam pytan
    0 0

11. Post #11
    Nie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytan Pozostawie to bez komentarza Nie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytanNie mam pytan
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez P0RT0WIEC1948 Zobacz posta
    a w stwierdzonych przypadkach po urodzeniu natychmiastowa eutanazja Nie mam pytan
    Teraz za późno.. teraz to trzeba zabić i spalić na stosie zanim złoży jaja po odsiadce.
    0 0

13. Post #13
    jak rudym trzeba być żeby donieść na samego siebie bo tak to wyglądało... Nie mam pytan Nie mam pytan Nie mam pytan
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl