Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. Post #1

Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji

Blisko 42 kilogramy marihuany i prawie 2 kilogramy haszyszu zabezpieczyli policjanci CBŚP z Białegostoku we współpracy z policjantami z Białej Podlaskiej na ukrytej posesji w Dąbrowicy Dużej. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch braci, którzy zajmowali się uprawą narkotyków. To pierwsza w Polsce profesjonalna uprawa haszyszu. Mężczyźni w Prokuraturze Rejonowej w Białej Podlaskiej usłyszeli już zarzuty wytwarzania środków odurzających.
    Funkcjonariusze CBŚP z Białegostoku uzyskali informację, że w miejscowości Dąbrowica Duża są wytwarzane i przechowywane narkotyki. Wspólnie z funkcjonariuszami KMP w Białej Podlaskiej zlokalizowali posesję, która była ukryta za dwumetrowym wałem ziemnym na jednym z gruntów rolnych. Jak ustalili funkcjonariusze posesję zaadaptowali do uprawy i produkcji narkotyków dwaj bracia Artur (37 l.) i Daniel G. (36 l.). Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w mieszkaniach w Białej Podlaskiej.
    Następnie policjanci weszli na posesję, gdzie przy bramie wjazdowej była zamontowana foto-pułapka, która umożliwiała przestępcom kontrolowanie terenu. Na posesji funkcjonariusze odkryli plastikowe beczki różnych rozmiarów, wypełnione marihuaną. Część "towaru"; była już zapakowana w worki i przygotowana do dalszej dystrybucji. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 2 kg haszyszu i oprzyrządowanie do jego produkcji (prasa do wyciskania, forma i środki chemiczne) i blisko 42 kg marihuany. Jak do tej pory w Polsce nie odnotowano tak profesjonalnej uprawy haszyszu.

Obaj mężczyźni w Prokuraturze Rejonowej w Białej Podlaskiej usłyszeli zarzuty. Są bardzo dobrze znani policji. Byli wielokrotnie notowani za przestępczość narkotykową. Sąd już zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

https://lubartow24.pl/informacje/lok...rytej-posesji/
    1 0

2. Post #2
    Tylko współczuć growerom...
    Tyle pracy na nic...
    A tak można było chociaż wyruchać ZUS i inne ścierwa...
    Pełen szacuneczek za kawał dobrej roboty w wyhodowaniu tyle set g ziela
    A dla panow policjantów serdeczna kulka w tył głowy.
    0 0

3. Post #3
    A od kiedy hasz sie uprawia???Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez sandol Zobacz posta
    A od kiedy hasz sie uprawia???Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    taka wiedza ludzi na te tematy..
    Taki mój wujas np. mówi że nie wie czy tą marihuane to sie pali, w żyłe wstrzykuje czy co sie z tym robi, ani co po tym jest, ale kategorycznie nie godzi sie na legalizacje tej substancji..
    Człowiek nie ma nawet najbardziej podstawowego pojęcia na dany temat, ale niezmienny pogląd co do zalegalizowania tego już tak Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

5. Post #5
    Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji mój dziedek wczoraj Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    "Piją te narkotyki a potem zbierają od ludzi pod kościołem pfuu ćpuny pierdolone" A rozeszło się o
    Ej dziadek w 2017 marichuana będzie szeroko dostępna medycznie :P
    A tylko przekładają ..
    0 0

6. Post #6
    No i przekładać będą w wieczność.
    Nie łudz sie mydleniem oczu.
    0 0

7. Post #7
    Mnie zaczyna martwić że większość moich znajomych poniżej 20 lat którzy są przeciwnikami marihuany dalej myśli że występują po niej halucynacje, a ludzie popadają w wielomiesięczne ciągu po których umierają... Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji Z roku na rok mam coraz mniejsze oczekiwania wobec świadomości społeczeństwa w tym temacie...
    0 0

8. Post #8
    Bo w Polsce ciagle panuje stereotyp ktory podniecaja te stare babcie co na ten temat wiedza tyle co sie dowiedzialy od swoich rodzicow i babci i dalej to sie ciagnie
    Ja mojej babci pokazalem kilka faktow potwierdzonych przez naukowcow i pokazalem jej jak sie to stalo ze mj jest nie legalna i co ? I robi mi ciasteczka z mj i sama je wcina nic nie gadajac a nawet uwaza ze sie po niej lepiej czuje
    0 0

9. Post #9
    Powiem wam co mój kumpel zrobiłBlisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji rodzicie i dziadki też mu pieprzy....li głupoty na temat marychy to się wkurwił i w imię poglądu "raz się żyje.....itd" postanowił wszystkich wk....wę zagiąć, jak byli razem w domu wziął lolka skręcił i zajarał przy nich i podsumował że gówno wiedzą to niech się nie wypowiadają bo właśnie zjarał lolka na ich oczach a oni nawet nie skumali że to marycha tylko myśleli że to papieros smakowy LOL Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji potem jeszcze powiedział że nic mu nie jest i nie ma zwidów itd itd i że MJ jest ogólnie spoko i od tamtego czasu ma spokój i nikt mu w jego rodzinie głupot nie opowiada a on sam teraz sobie siedzi w holandii i sobie pali ile chce Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

10. Post #10
    Tylko prawdziwy grower doceni ile potu trzeba wlozyc i pracy zeby to zrobic dla tego nigdy nie trzymac w tym samy miejcu nigdy porozbijac na czesc i nie zamawiac przez alegro sklepy tesz wspolpracoja z policja po cichu i daja dane wysylkowe ko......
    0 0

11. Post #11
    ładnie poszli,ale za taką ilość to trochę świat w kratkę będą oglądać Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez P0RT0WIEC1948 Zobacz posta
    ładnie poszli,ale za taką ilość to trochę świat w kratkę będą oglądać Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Co najwyżej kurator albo zawiasy Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Ale to jest dowód na to, że polak potrafi! 2 braci i 42kg zioła! Przeliczcie sobie 42000g. na wartość czarnorynkową i zobaczycie ile po podzieleniu się na łeb im PLN`ów wychodzi Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Co najwyżej kurator albo zawiasy Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    w jakim kraju ty żyjesz Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji w PL ich złapali Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez P0RT0WIEC1948 Zobacz posta
    w jakim kraju ty żyjesz Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji w PL ich złapali Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    To była ironia przyjacielu Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji Ale w sumie może dostaną zawiasy za najbardziej profesjonalną produkcję haszu w Polsce? W ramach podziwu od sądu? Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji

--- Dodano ---

W święta cuda się zdarzają Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    1 0

15. Post #15

W święta cuda się zdarzają Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    taa szczególnie gdy jest napisane ze już byli karani za taki przestępstwa to w ramach recydywy zdarzy się cud-górna granica wymiaru kary zostanie zwiększona o połowę Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

16. Post #16
    SPORTOWIEC1948, tak czy inaczej cieszmy się, że nie mieszkamy w Chinach Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    1 0

17. Post #17
    SPORTOWIEC1948, tak czy inaczej cieszmy się, że nie mieszkamy w Chinach Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji no publiczna egzekucja to już gorzej Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

18. Post #18
    Pamiętajcie, że policzą im nie 44000 porcji, a 150 000 porcji - bo dla niebieskich porcja to 0.3g...
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Highlander Zobacz posta
    Pamiętajcie, że policzą im nie 44000 porcji, a 150 000 porcji - bo dla niebieskich porcja to 0.3g...
    lufka = porcja i chuj Blisko 42 kg marihuany i 2 kg haszyszu na ukrytej posesji
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl