Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Obowiązkowa odsiadka za ćwierć grama marihuany

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Bułgarski rząd rozważa kolejne zaostrzenie drakońskich przepisów narkotykowych. W myśl nowych rozwiązań, posiadanie każdej ilości jakichkolwiek zabronionych substancji będzie wiązało się z obowiązkowym wyrokiem pozbawienia wolności.

Zgodnie z nową ustawą największą łaską, jaką sędzia będzie mógł okazać oskarżonemu, będzie zawieszenie wyroku na okres próby. Jeśli projekt wejdzie w życie, a wszystko na to wskazuje, Bułgaria stanie się najbardziej bezwględnym państwem Unii Europejskiej. Jak zwykle w takich przypadkach, argumentacją za zaostrzeniem przepisów jest troska o zdrowie publiczne i walka z rekreacyjnym zażywaniem narkotyków.

Co jest złego w rekreacyjnym zażywaniu narkotyków? Gdyby nie "rekreacyjne zażywanie narkotyków", państwo polskie nie otrzymywałoby kilkudziesięciu miliardów złotych rocznie z podatków na legalne narkotyki - tytoń i alkohol. Bułgarzy zdają się jednak nie widzieć swojej hipokryzji i uparcie zmierzają w kierunku coraz większej prohibicji. Co ciekawe, robią to na przekór światowym trendom - w ostatnim czasie coraz głośniejsze stają się głosy o bezzasadności i nieskuteczności karania.

wiecej - Obowiązkowa odsiadka za ćwierć grama marihuany | NaTemat.pl

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

2. Post #2
    Świat schodzi na psy. Z jednej strony legalizują, z drugiej zaostrzają. Na prawde nie wiem co Ci ludzie mają w głowach. Osobiście dla mnie wielkim paradoksem jest to że wódka, która jest szkodliwa jest legalna a zioło nie. Może i jestem rasta ale uważam, że zioło powinno być legalne a wódka nie ! Obowiązkowa odsiadka za ćwierć grama marihuany
    "Legalise It, Don't Criticise It"
    ~Bob Marley
    0 0

3. Post #3
    Ja bym przede wszystkim zaczął młodzież edukować, bo to co się dzieje jest totalną porażką.
    0 0

4. Post #4
    Jebać ten kraj, to nie jest Polska, to jest kawałek ziemi sterowany przez żydów i komunistów jedna wielka pierdolona mafia, Ukraina się zbuntowała my się nie zbuntujemy, nam jest tu za dobrze, wszyscy są równi i żyją godnie, każdy Polak lubi być dymany przez własny rząd.. Smutna prawda nie jeden mnie tu pewnie skrytykuje ale zdania nie zmienie, tu edukacja nic nie zmieni, w tym kraju nie da się już nic zmienić, może zwiększyć wiek emerytalny albo akcyze na wódke? Pozamykać stocznie i pozwolić żeby Śląsk bankrutował bo za 10 lat węgiel się skończy? PIERDOLIĆ PIS I PO i cały ten gówniany kraj.
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

5. Post #5
    myslalem, ze gorzej niz u nas nigdzie nie jest a jednak. Tu tylko o kase chodzi
    0 0

6. Post #6
    naturalna pozycja polaka? - na kolanach.........zawsze sie dawaliśmy
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez HzL Zobacz posta
    Jebać ten kraj, to nie jest Polska, to jest kawałek ziemi sterowany przez żydów i komunistów jedna wielka pierdolona mafia, Ukraina się zbuntowała my się nie zbuntujemy, nam jest tu za dobrze, wszyscy są równi i żyją godnie, każdy Polak lubi być dymany przez własny rząd.. Smutna prawda nie jeden mnie tu pewnie skrytykuje ale zdania nie zmienie, tu edukacja nic nie zmieni, w tym kraju nie da się już nic zmienić, może zwiększyć wiek emerytalny albo akcyze na wódke? Pozamykać stocznie i pozwolić żeby Śląsk bankrutował bo za 10 lat węgiel się skończy? PIERDOLIĆ PIS I PO i cały ten gówniany kraj.
    Nikt Cię nie skrytykuje, dokładnie jebać ten kraj, jebać banki, jebać wszystko i ten rząd, jebać co się tu wyprawia.Gdy bym bym milionerem wyjebał bym rząd w pizdu, albo niech tu kurwa hieroshima pierdolnie.
    0 0

8. Post #8
    Mam dla was zagadkę.
    Co to jest: demokratyczny kraj w którym rządzą komuniści....?
    0 0

9. Post #9
    Marihuana jest rośliną o niezwykłych zastosowaniach w medycynie jak i w celach rekreacyjnych. Boli mnie jak lewacy typu Ruch Palikota żerują na młodych, którzy chcą sobie zapalić.
    Jestem liberałem, więc mogę stwierdzić, że wolność jest rzeczą ludzką i państwo nie ma prawa nas ograniczać. Gdyby RP doszedł do właczy mielibyśmy cyrk. Wszędzie pedały,pedofile, antyklerykałowie i zbodzeńcy. Palenie nie jest tego warte ! Głosuję więc na KNP, który chce nam pozwolić palić, sadzić bez ryzyka o zniszczenie podstawowych wartości: patriotyzm, religia, wolność i pamięć narodowa. Nie dajmy dojść do władzy komunistom(czyt. lewakom), pseudolibarałom z PO, czy socjalistom z PIS....
    Sadzić, Palić, Zalegalizować - Ale zawsze w Prawo !!!
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl