Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam
    Zastanawiam się nad wyborem nawozów
    Mysle nad :
    BIOBIZZ TRY PACK OUTDOOR - ZESTAW ORGANICZNYCH POŻYWEK, 3X250ML
    I moje pytanie brzmi na ile pomidorów starczy mi ten zestaw odzywek
    Co polecacie?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Nie brałbym BioBizz'a z własnego doświadczenia szczerze mówiąc, bo to wyrzucone pieniądze w błoto... Zainwestuj w Hesi lub Canna.. Canna trochę droższa ale efekty zadowalające. Jeśli nie masz zbytnio kasy, leć z pożywkami Hesi. Są w miarę dosyć dobre jak na standardy takie większe Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018 Jak kupisz starter Pack Hesi to spokojnie ci wystarczą. mówię tu o 1l butelkach od producenta... Na cały okres aż do ścinki i jeśli będziesz trzymał się zaleceń co do dawkowania od producenta, to pare kropelek... ci jeszcze zostanie na następną uprawę Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018 Pozdrawiam.
    0 0

3. Post #3
    Dzięki wielkie jestem początkującym
    Mysle o fotoleracji Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018

--- Dodano ---

a polecacie cos taniej niestety moje fundusze sa ogarniczone i razem z ziemią chciałbym sie zmiescić w 200 zł

--- Dodano ---

a polecacie cos taniej niestety moje fundusze sa ogarniczone i razem z ziemią chciałbym sie zmiescić w 200 zł
    0 0

4. Post #4
    BioBizz + kompostnik. Wymieszana ziemia spotowa ze zwykłą sklepową z dodatkiem kokosu i perlitu. Powinieneś się zmieścić w 200zł.
    0 0

5. Post #5
    Poczytaj o nawozie z pokrzywy . Są fajne artykuł old crow .Kreatywność młodych ludzi nie zna granic .Są foto relacje out .Wystarczy że znajdziesz czas i chęci a wszystkiego się dowiesz .Bez urazy wbijasz na forum i zapytanie za zapytaniem.Masz i pomyśl a czy wezmiesz i pomyślisz to już twoja sprawa . Jest jeszcze dużo czasu .Relax.Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018
    0 0

6. Post #6
    3 miechy Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018 ALe za pasem!!!!! Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018
    0 0

7. Post #7
    Ostatnie pytanie z mojej strony
    Czy ten nawóz BioBizz Try pack za około 50 zł
    W skłąd wchodzi :Bio Bloom Fishmix Top Max
    Na ile roslinek mi on wystarczy
    0 0

8. Post #8
    na 10
    0 0

9. Post #9
    Piszesz że masz mało pęgi kup lepiej więcej nasion bo jako początkujący to różnie z tym jest .Podstawa to poszukaj jak najwięcej informacji o tym czego nie wiesz co cię interesuje .
    Szukaj dobrego słonecznego spota . Jak masz dobrą rękę to i na kamieniu ci urośnie.
    Musisz się liczyć z tym ile ludzi tyle opinii . Czytaj oglądaj i wyciągaj wnioski .
    0 0

10. Post #10
    Dzięki za pomoc Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018
    0 0

11. Post #11
    Możesz kupic na pierwsze dni biohumus na wega a w tym czasie nazbierać wiaderko pokrzyw ,zalać wodą i przykryć jakąś firanką by robaki nie wpadały a po 2 tyg na zewnątrz zrobi się zajebisty nawóz. Do flo możesz coś dokupić organicznego i wspomagać sie wywarem ze skórek banana i bedzię zajebiście. Oczywiście do ziemi jak kolega wspomniał dodaj perlitu , tego kokosa albo torfu odkwaszonego 20% mieszanki i przekop ziemie ogrodniczą z tą spotową troszkę by sie przyzwyczaiła. Wszystko można tanio zrobić a tego bio bizza stosuje sie po 20-50ml/10l wody to zapewne 50ml jeśli już są bardzo duże bo te nawozy nie są mocne więc na automaty powinno ci starczyć ale jeśli sezony zrobisz to moze być ciężko
    1 0

12. Post #12
    Tak jak pisze kolega powyżej. Przy ograniczonym budżecie lepiej inwestować w pestki. Nie wiem czy chce Ci się robić miksturę z pokrzyw ale napewno warto dać dużo ziemi kupnej i uszlachetnić kompostem np z dżdżownic. Na outa dobrze się tez sprawdza bat guano.
    0 0

13. Post #13
    ja bym brał biohumusa na weg i burze kwiatów na flo łącznie wyjdzie ok 25zl starczy jeszcze na ziemię i na pestki kup bebooka lub ggs tanie pestki a bardzo dobre i to są polscy producenci wiec warto je kupić
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    2 0

14. Post #14
    Mam w planach 5 automatów i 2 sezony co polecacie
    0 0

15. Post #15
    bebook, warr, ggs, tasty ts, orion
    Medication
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl