Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  Lampa świetlówkowa System T5 budować czy kupić?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Cześć

  Ziomek planuje zbudować a w najgorszym wypadku kupić...Lampa świetlówkowa System T5 budować czy kupić? coś takiego jak na fotce. Bo jak zobaczył przy jednym zestawie ten gówniany kabel to sie zniechęcił do zakupu gotowca.
  Tylko że z niego taki elektryk jak...
  Potrzebna mu lampa do wykiełkowania i do tego aby sadzonki troche podrosły przed sezonem.

  Świetlówki to wie jakie, kabel do sieci ma, odbłyśnik sobie zrobi ale schody zaczynają się przy kompletowaniu elektroniki...

  To miałoby być coś do 100W, dwie swietlowki po 50 czy jakos tak. Moze byc troche mniej. Czy 60cm czy 120cm to sprawa do ustalenia jeszcze.
  Tylko co tam potrzeba jeszcze jaki starter itd?
  Może macie namiary na jakiś DIY projekt tego typu?
  Ewentualnie jakiego producenta polecacie/model?
  Załączone obrazki

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Potrzebuje statecznik elektroniczny 2x54W tylko moc świetlówek wynika z ich długości, musi sobie to przekalkulowaćLampa świetlówkowa System T5 budować czy kupić? Nie ma tam wielkiej elektroniki. Trzeba sobie tylko dokupić odpowiednie gniazda do uchwytu świetlówki. Taki sprzęt jest bardzo popularny w akwarystyce.
  Zawsze może zastosować sprawdzone świetlówki tornado i zrobić jak chce długość.
  1 0

 3. Post #3
  ta lampa kosztuje z200 zł za tyle zrobisz sobie 5 takich o ile masz jakiś patent na odbłysk montowanie takich jarzeniówek to proste jest wystarcz schemat zobaczyć, ale jak to ma byc tylko na doswietlanie przed sezonem to wziąłbym kupił banki t4 tansze i osprzęt tanszy a zasada przyłączania taka sama
  .
  2 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl