Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Homebox 1,2x1,2x1,6 budżet 2tys zł na cob cree

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema, zrobiłem nocą 1,2x1,2x1,6 i chciałbym zainwestować w lampę cob cree że względu na oszczędność energii, temperaturę i wydajność. Ktoś może podać linka do aukcji lampy która by się nadawała pod względem mocy i ceny. Chcę żeby lampa była na fazę wzrostu i kwitnienia full spectrum może być nieco droższa niż 2tys PLN. Nie interesuje mnie to że ktoś na forum robi taniej, lepiej itp. zależy mi na konkretnych linkach. Dziękuję i pozdrawiam

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    A tu podaje zamiennik do którego kolega wyżej podał link którego sam używam https://www.olx.pl/oferta/panel-led-...8-IDrb89f.html
    0 0

4. Post #4
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl