Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Ph metr

Siemanko zadziwiło mnie to ph metr za 2,50 ?
    to w ogolę może działać ? opinie są same pozytywne
    jeśli ktoś pow ze nie ma pieniędzy na ph metr wyśmieję go
    http://centerdi.pl/product-pol-1248-...-80-SZTUK.html

Przeczytaj o tym więcej:

• ph metr w dziale Nawozy i środki ochrony roślin
    • ph metr w dziale Podlewanie marihuany
    0 0

2. Post #2
    Szczerze to ja nie polecam tych papierkow. Zakupiłem elektroniczny hp metr w promocji za 136 zł i działa świetnie..
    1 0

3. Post #3
    Nawet nie ma co kupywac ph metra poniżej 120zł Ph metr.
    Najlepsze są elektroniczne
    Ph metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metr
    1 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez The Exclusive Buds Zobacz posta
    Ph metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metrPh metr
    Nie zgodzę się z twoją tezą.Używam zółtego ph metru za 40 złoty od roku czasu i ani razu mnie nie zawiódł.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    1 0

5. Post #5
    Kurwa.. kupiłem za 115zł. Ehhh........
    Pierdolisz głupoty kolego Ph metr
    Nie kupuj pasków pH a będzie dobry odczyt, w zupełni wystarczający na twoje potrzeby będzie ten za 15-40zł. Po kiego grzyba ma wydawać "120zł" i dlaczego 120zł a nie 115zł albo 100zł skąd to wziąłeś.
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Mroczny Pomiot Zobacz posta
    Nie zgodzę się z twoją tezą.Używam zółtego ph metru za 40 złoty od roku czasu i ani razu mnie nie zawiódł.
    Prawda, żółty miernik pH z allegro jest ekstra Ph metr Kupiłem parę lat temu i się sprawdza zajebiście.
    Pewnie są lepsze po 120 zł, ale tylko jak komuś nie szkoda tyle bulić za miernik Ph metr
    0 0

7. Post #7
    też używam tego żółtego , kupiłem za 16 złotych od chinczyków i sprawuje sie ok , raz chyba tylko musialem kalibrowac a tak to jest ok .
    Na paskach leciałem pół pierwszej uprawy i tez nic sie nie dzialo z roslina
    0 0

8. Post #8
    spoko, ja tam nigdy nie miałem doczynienia poprostu słyszałem opinie innych.
    więc 100zł to aż tak dużo pieniędzy?
    ^^ róbcie coś profesjonalnie na profesjonalnym sprzecie jak cos robicie bo ph metr za 16 zł
    może nie być bardzo dokładny. Ale jak mówicie że te po 40 okey to spoko.

z papierków z decydowanie radze zrezygnować ^^

--- Dodano ---

A te 120zł akurat tak o mi sie napisało moze byc od 100zł. co to za różnica...
    0 0

9. Post #9
    W Kakadu masz ph metr do akwarium za +/- 25 zł
    Korzystam i polecam
    Ph metr-tetra-test-ph-acqua-dolce-teta11.jpg
    "Ale prowadząca miała przygotowaną puentę – powiedziała, że 85 procent Polaków jest przeciwko legalizacji marihuany. Dodałem wtedy, że w XVIII wieku 96 procent Polaków było za paleniem czarownic. Niestety, moja puenta została wycięta."
    ~Jerzy Vaulin
    Aktualna fotorelacja :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,aktualne-fotorelacje-indoor/32950,big-bud-fem-2x23w-0-05m2.html
    0 0

10. Post #10
    spoko, ja tam nigdy nie miałem doczynienia poprostu słyszałem opinie innych.
    więc 100zł to aż tak dużo pieniędzy?
    ^^ róbcie coś profesjonalnie na profesjonalnym sprzecie jak cos robicie bo ph metr za 16 zł
    może nie być bardzo dokładny. Ale jak mówicie że te po 40 okey to spoko.

z papierków z decydowanie radze zrezygnować ^^

--- Dodano ---

A te 120zł akurat tak o mi sie napisało moze byc od 100zł. co to za różnica...
    ten za 16 to ten sam co za 40 , poprostu okazjonalnie mi sie trafiło w tej cenie , a i mysle ze te po 100 zł wiele sie od nich nie różnią jakościa i marginesem błędu , porządny miernik " profesjonalny " napewno tez 100 zł nie kosztuje .
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl