Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1

  Elektryczny młynek

  Siema, poleci ktoś dobry młynek elektryczny z siata na pyłki? Może być nawet do 120zlElektryczny młynek

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Ciezko o dobry.Szukaj by mial jak najlepsze ostrze to podstawa.Ja kupilem za 50 zl jakis szmelc niby silniczek moc ma a nie potrafil twardego topa skruszyc trzeba bylo sie meczyc.Jedyny plus ze kif ladnie zbieral Elektryczny młynek kieruj sie dobrym ostrzem reszta dodatek...
  0 0

 3. Post #3
  A dlaczego akurat musi być elektryczny? Ja kupiłem ten: https://vapuj.pl/mlynek-grinder-z-ko...luminiowy.html i ten ma wszytko, siatkę na pyłki też, kilka ruchów i do tej pory kruszy wszystko bez problemów, polecam.
  0 0

 4. Post #4
  jest roznica!z elektrycznego masz tyle kifu przez 2 dni co ze zwyklego w dwa tygodnie uzbierasz Elektryczny młynek

  Elektryczny młynek

  Elektryczny młynek
  3 0

 5. Post #5
  A to widzisz, nawet nie wiedziałem, w sumie bo młynek mam od niedawna. Elektrycznego Ci niestety żadnego nie polecę, ale dobrze wiedzieć że coś takiego w ogóle istnieje ;)
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl