Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

Box do kiełkowania

Siemanko, witam w mojej kuchni... Kurwa - nie to forum
    Siemanko, witam w moim growboxie ;)

Chciałbym zrobić boxa do kiełkowania sionek / klonowania, tak aby zwiększyć częstotliwość zbiorów.
    Z tego co wyliczyłem, na 16 sadzonek, potrzebna przestrzeń to 1m2. Skorygujcie mnie proszę jeśli coś wyda Wam się nieprawidłowe.

Box - homemade
    Wentylacja - uzależniona od oświetlenia
    Filtracja - brak
    Oświetlenie - no właśnie - ma być ledowe - a może CFL ? Albo T4/T5 ? - co wystarczy sionkom? Jaka moc ? Miesiąc życia, to tak naprawade małe krzaczki juz. Dobrze aby miały zapewniony dobry start. Może 1 Firefly ? Plan jest taki, aby miesiąc przed żniwami w głownym boxie, wyprowadzić nowe do stanu miesiąc po kiełkowaniu - tzn wyeliminować najwolniejszy/najbardziej nieekonomiczny okres w ich życiu, stosunkowo niskim kosztem prądu - koszt sprzętu na drugim planie. Budżet - 500E/2000zł. Jakieś pomysły ?

Przeczytaj o tym więcej:

I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    0 0

2. Post #2
    jak chcesz zmiescic 16 roslin na metrze to chyba w jakichs max 3 litrowych donicach
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez zbyniu Zobacz posta
    jak chcesz zmiescic 16 roslin na metrze to chyba w jakichs max 3 litrowych donicach
    Mowimy o kiełkowaniu, i wczesnym etapie rozwoju. Chodzi o to żeby miesiąc przed zbiorem z głownego boxa, wysiać nowe planty, ktore przez ten miesiac podrosna, a pozniej wylądują w głownym boxie. Na dobrą sprawę, powinno to nawet być korzystne, z tego względu że masa korzeniowa będzie większa w związku z przesadzaniem. W przeciwieństwie do tego co mam teraz, gdy planty od razu laduja w docelowych donicach
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl