Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

Box do kiełkowania

Siemanko, witam w mojej kuchni... Kurwa - nie to forum
    Siemanko, witam w moim growboxie ;)

Chciałbym zrobić boxa do kiełkowania sionek / klonowania, tak aby zwiększyć częstotliwość zbiorów.
    Z tego co wyliczyłem, na 16 sadzonek, potrzebna przestrzeń to 1m2. Skorygujcie mnie proszę jeśli coś wyda Wam się nieprawidłowe.

Box - homemade
    Wentylacja - uzależniona od oświetlenia
    Filtracja - brak
    Oświetlenie - no właśnie - ma być ledowe - a może CFL ? Albo T4/T5 ? - co wystarczy sionkom? Jaka moc ? Miesiąc życia, to tak naprawade małe krzaczki juz. Dobrze aby miały zapewniony dobry start. Może 1 Firefly ? Plan jest taki, aby miesiąc przed żniwami w głownym boxie, wyprowadzić nowe do stanu miesiąc po kiełkowaniu - tzn wyeliminować najwolniejszy/najbardziej nieekonomiczny okres w ich życiu, stosunkowo niskim kosztem prądu - koszt sprzętu na drugim planie. Budżet - 500E/2000zł. Jakieś pomysły ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    jak chcesz zmiescic 16 roslin na metrze to chyba w jakichs max 3 litrowych donicach
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez zbyniu Zobacz posta
    jak chcesz zmiescic 16 roslin na metrze to chyba w jakichs max 3 litrowych donicach
    Mowimy o kiełkowaniu, i wczesnym etapie rozwoju. Chodzi o to żeby miesiąc przed zbiorem z głownego boxa, wysiać nowe planty, ktore przez ten miesiac podrosna, a pozniej wylądują w głownym boxie. Na dobrą sprawę, powinno to nawet być korzystne, z tego względu że masa korzeniowa będzie większa w związku z przesadzaniem. W przeciwieństwie do tego co mam teraz, gdy planty od razu laduja w docelowych donicach
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl