Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. Post #1

Generator impulsów do automatów hazardowych!!!

Witam!
    Do sprzedania mam urządzenia do nabijania kredytów w automatach hazardowych!
    Jest to najwosze urzedzenie model 2014!
    Nowy model został dopracowany i wzmocniony, urządzenie jest jeszcze mocniejsze i stabilniejsze. Częstotliwość pracy została podniesiona do 380 MHz
    Zastosowano 6 trybów pracy
    1 częstotliwość bezpośrednia - brak impulsów
    2 trzy impulsy na sekundę
    3 sześć blokad na każdą sekundę impulsu
    4 dziewięć blokad na każdą sekundę impulsu
    5 dwanaście blokad na każdą sekundę impulsu
    6 szesnaście blokad na każdą sekundę impulsu

URZADZENIE SLUZY DO SPRAWDZENIA CZY TWOJ BIZNES JEST BEZPIECZNY!
    SPRAWDZ SWOJE AUTOMATY!

NIE NAMAWIAM DO WYKORZYSTYWANIA URZADZENIA W INNYCH CELACH

A TUTAJ FILMIKI DEMONSTRUJACE JAK DZIALA URZADZENIE:

CENA TO 2000 ZŁ!
    KONTAK PRIV
    POZDRAWIAM

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    hehe przydało by mi sie takie coś
    wkońcu odegrał bym sie za lata porażek z jednorekimi Generator impulsów do automatów hazardowych!!!
    0 0

3. Post #3
    Jeslo to faktycznie dziala to wiem skąd yo 20-latki maja nowe Porsche Generator impulsów do automatów hazardowych!!!)
    POMOGŁEM ? BLANT NIE ZASZKODZI !

0 0

4. Post #4
    aktualne? jesli tak prosze pw
    0 0

5. Post #5
    Pożycz mi tego na jedne dzień i wyśle Ci 3 tysiące tylko szybko sprawdze swoje maszyny Generator impulsów do automatów hazardowych!!!
    .
    0 0

6. Post #6
    Wlasnie to powinno byc na wypozyczenie jeden dzien np. 2000 zl idziesz napierdalasz 10 patykow odsylasz wlascicielowi 2 i kazdy jest szczesliwy

0 0

7. Post #7
    Juz widze jak ktokolwiek to odsyla hah
    0 0

8. Post #8
    Po co kupować ... za 2000 tysiące skoro u innych to jest kwestia 800 zł czy 1000 zł a nawet widziałem zagraniczną osobe która sprzedaje to masowo za 280$ Generator impulsów do automatów hazardowych!!!

0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez DPS Zobacz posta
    Po co kupować ... za 2000 tysiące skoro u innych to jest kwestia 800 zł czy 1000 zł a nawet widziałem zagraniczną osobe która sprzedaje to masowo za 280$ Generator impulsów do automatów hazardowych!!!
    Daj mi kontakt to kupie Generator impulsów do automatów hazardowych!!!)

0 0

10. Post #10
    JAMMER SLOT MACHINE EMP Generator Jammer 2014 | eBay
    Cytat Zamieszczone przez ARYJCZYK 88 Zobacz posta
    Daj mi kontakt to kupie Generator impulsów do automatów hazardowych!!!)

0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez ARYJCZYK 88 Zobacz posta
    Wlasnie to powinno byc na wypozyczenie jeden dzien np. 2000 zl idziesz napierdalasz 10 patykow odsylasz wlascicielowi 2 i kazdy jest szczesliwy
    nie chciałbym być na Twoim miejscu, jak namierzyli by Cię właściciele takich maszynGenerator impulsów do automatów hazardowych!!!
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

12. Post #12
    Mativ w sumie racja ale ile jest takich hot sporow gdzie nie ma nikogo poprostu maszyny

0 0

13. Post #13
    ale kamery sąGenerator impulsów do automatów hazardowych!!!
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

14. Post #14
    To jest urządzenie najnowszej generacji i rozni sie od tych starych zwyklych wiec za te 800 czy 1000 zł to inna bajka...
    0 0

15. Post #15
    Ja jestem w stanie coś takiego sprowadzić za 1000zł, ale nawet nie mam gotówki na taką inwestycję. Nie dzielę się kontaktami.
    !!!!!SPRZEDAM 5 ŻARÓWEK HPS ZA 100ZŁ (KOMPLET)!!!!!! http://forum.nasionakonopi.pl/48,gie...stan-nowe.html
    0 0

16. Post #16
    a widział ktoś może taki cudo gdzieś na polskich stronkach ? bo chętnie bym to zakupił Generator impulsów do automatów hazardowych!!!
    zarobił bym sobie na jakies pesteczki i inne cuda
    0 0

17. Post #17
    Przeciez jak cie jeden z drugim zlapią ... to wam za to nogi połamią...
    odradzam
    bless...
    0 0

18. Post #18
    wystarczy uważać. nie wszędzie na maszynki patrzą kamery. a jak raz nabijesz nikt się nie połapie. a maszyn jest coraz więcej Generator impulsów do automatów hazardowych!!!
    0 0

19. Post #19
    Malo bezpieczne ale wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac to prawda ze nie na kazdym hot spocie sa kamery.

0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez TSW 1906 Zobacz posta
    Pożycz mi tego na jedne dzień i wyśle Ci 3 tysiące tylko szybko sprawdze swoje maszyny Generator impulsów do automatów hazardowych!!!
    oki
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl