Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. Post #1

Dobry Vaporizer - Polecicie coś?

Witam
    Nie miałem pojęcia gdzie to napisać więc pisze tutaj.
    Mam zamiar nabyć Vaporizer tylko tego jest pełno w necie, jedne drogie drugie tanie i nie wiadomo który wybrać Dobry Vaporizer - Polecicie coś?
    Myślę, że tak do 200zł jestem w stanie na to przeznaczyć no i tu moje pytanie:
    Używa ktoś Vaporizerów do swoich kuracji ? Prosiłbym aby ktoś polecił mi jakiś właśnie do 200zł bo nie chcę kupić bubla który będzie bezużyteczny Dobry Vaporizer - Polecicie coś?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o przeniesienie jeśli jest tu gdzieś taki dział xd

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Niestety nie używałam a tym bardziej nie wiem jakie są dobre ale podsyłam pomocny link
    - warto poczytać by wiedzieć czym sie sugerować przy zakupie i jakich bubli unikać

https://forum.nasionakonopi.pl/274,za...ers-guide.html

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

3. Post #3
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

4. Post #4
    Tez sie zastanawiam od dluzszego czasu nad jakims ale obawiam sie ze te tansze wszystkie sa zlomiaste dlatego ciagle sie wstrzymuje a vulcano za 2k nie kupie na pewno :| Aktualnie robie tak ze daje folie aluminiowa na otwor gdzie sie pakuje zielsko, podgrzewam pogrubione szklo na koncu lufy zeby zwiekszyc temp w srodku ale z roznym skutkiem :p bez miernika temp ciezko trafic tak zeby podgrzac nie za malo i nie za duzo. Pewnie predzej czy pozniej kupie 1 z tych tanszych firmy "USA" i sie przekonam jak to dziala.
    0 0

5. Post #5
    @ZIELONA
    dzięki za linka, w sumie widziałem gdzies poradnik jak z e-papierosa zrobić vaporizer i wystarczy tylko zrobić olejek, dolać do tego płynu i gotowe Dobry Vaporizer - Polecicie coś? ale dużo zachodu z tworzeniem tego olejku...

Póki co jeszcze się będę rozglądał no i jak kupie to napisze jak wrażenia i czy ten co kupiłem godny polecenia xd
    @edit
    btw Teemo znerfiony xD
    0 0

6. Post #6
    Hmm Może G Pen od Snoop Dogga Dobry Vaporizer - Polecicie coś?
    A ja wolę marihuanę
    A ja wolę marihuanę
    A ja wolę marihuanę
    A ja wolę...
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus Zobacz posta
    Hmm Może G Pen od Snoop Dogga Dobry Vaporizer - Polecicie coś?
    Ten G pen snoop dogga jest zrobiony przez Grenco Science tak jak g pen z linku podanego przez Zielona i jest na 3 miejscu ale kosztuje ok.230zl
    https://forum.nasionakonopi.pl/274,za...ers-guide.html
    0 0

8. Post #8
    Może ktoś ma tego G Pen Snoop Dogga i może się pochwalić doznaniami? Dobry Vaporizer - Polecicie coś?
    0 0

9. Post #9
    NIe ale dowiedzialem sie w miedzyczasie ze Arizer jest bardzo dobry
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

10. Post #10
    Wiem że temat troche odgrzewany, ale może kogoś zainteresuje. Z nowości jeśli chodzi o przenośne vaporizery to polecam Titan-1. Jest to jedno z tanszych urządzeń posiadające stabilizację temperatury i porządną baterię. Zdecydowanie polecam bardziej od wcześniej wspomnianego snoop, tymbardziej ze na Allegro wiekszość to podróbki, a orginał jest droższy od Titana.
    Jak macie jakieś pytania to zapraszam. Mam sklep z vaporizerami i trochę znam temat.
    0 0

11. Post #11

12. Post #12
    Niestety bardziej temat przenośnych mam obcykany. Z tego co na szybko przeczytałem, to jest regulacja temperatury (o ile dziala poprawnie to na plus), komora ceramiczna (tez na plus). Moznaby poprosic o fotke komory, zeby zobaczyc jak grzalka jest umieszczona, chodzi o to zeby nie miala kontaktu z materialem, bo wtedy wieksze ryzyko przepalenia czy uszkodzenia przy czyszczeniu.
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez vapuj.pl Zobacz posta
    Niestety bardziej temat przenośnych mam obcykany. Z tego co na szybko przeczytałem, to jest regulacja temperatury (o ile dziala poprawnie to na plus), komora ceramiczna (tez na plus). Moznaby poprosic o fotke komory, zeby zobaczyc jak grzalka jest umieszczona, chodzi o to zeby nie miala kontaktu z materialem, bo wtedy wieksze ryzyko przepalenia czy uszkodzenia przy czyszczeniu.
    link do sklepu ?
    0 0

14. Post #14
    Zapraszam: VAPUJ.PL Sklep z vaporizerami przenośnymi
    za pare dni będe miał dwa nowe modele stacjonarne w przystępnej cenie.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl