Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. Post #1

Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    "Nie ten bogatym jest co dużo ma, lecz ten co z innymi potrafi się podzielić."

No Koleżkowie moi, na koniec dzionka druga edycja nietypowego konkursu, w którym...

do wygrania taki oto niekulawy zestawik nawozów:

Do rzeczy, paczuchę tę wygrywa... wskazana przez Was osoba!
    Słowem Wasze - zadanie polega na tym żeby przekonać mnie, że właśnie ta,
    a nie inna postać z naszego Forum zasługuje na to abyśmy z chłopakami z
    Top-Grow
    sprezentowali jej ten myślę, że konkretny zestawik nawozów.
    Nie można zgłosić samego siebie, wskazujemy inną JEDNĄ osobę
    i argumentujemy dlaczego najlepiej jak umiemy. Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.

Udział brać mogą jedynie osoby zarejestrowane na Naszym Forum co najmniej od pół roku,
    kandydatury zgłaszamy aż do 11 lutego, do godz. 20.00.
    ...

Przeczytaj o tym więcej:

6 0

2. Post #2
    GoHan. Zawsze tu jest i zawsze pomocny.
    4 0

3. Post #3

Tsubasa gratuluję refleksu! Jako pierwsza osoba, która nie potrzebowała godziny do zastanawiania się na kogo oddać głos,

otrzymujesz od nas dokładnie taki sam zestawik nawozów. To niespodzianka, o której celowo nie wspominałem w pierwszym poście.
    Szybciutko wysyłaj mi na priv namiary adresowe, pod które chłopaki z Top-Grow mogą Ci wysłać nagrodę, a paka jutro startuje do Ciebie!

3 0

4. Post #4
    Moja propozycja na przewodniczącego klasy w tym roku to Uagder. Zawsze służy pomocą i dobrym słowem, prowadzi schludnie fotorelacje i mam nadzieję że za niedługo uraczy nas kolejnym świetnym pc boxem Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    5 0

5. Post #5
    bez większego zastanowienia Gohan co przeglądam forum jest online wszędzie jego aktywność widać Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    1 0

6. Post #6
    Zdecydowanie TSW. Postać niewątpliwie wyrózniająca się na forum, zawsze służy dobrą radą i świeci dobrym przykładem w sferze budowania atmosfery w naszej społeczności. Filantrop, człowiek renesansu, mąż stanu.
    6 0

7. Post #7
    Dobra nie poczytałem ze zrozumieniem .
    To ja proponuję Stary Zgreed.
    Po 1 za fotorelację nikt nie potrafi się do niczego przyczepić.
    Po 2 za wiedzę którą się podzielił nie raz i nie dwa.
    Po 3 proponuję dodać mu przed nazwą DR. tyle co on tu krzaczków uleczył , pan złota rada.
    1 0

8. Post #8
    Witam Serdecznie !!!! Ja również chce nominować Zgredzia !!!! !!!! co tu gadać ... Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2. !!! Z tym Dr to dobry pomysł !!!!

Pozdro !!!
    1 0

9. Post #9
    Zabiłeś mnie Al tym pół rokiem Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.

End the Oscar goes to... GoHan. Pełno Go tu, z tego co zdążyłam zauważyć Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    1 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Wiadrolistka Zobacz posta
    Zabiłeś mnie Al tym pół rokiem Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.

End the Oscar goes to... GoHan. Pełno Go tu, z tego co zdążyłam zauważyć Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    Dodam tylko że Wiadrolistka podkochuję się w topach GoHana sam widziałem jak sobie pisali gołąbeczki jedne
    dzieci do przedszkola i dawaj z wiadereczka .Wstrzykiwać te mariuene prosto w płuca wstrzykiwać .
    1 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez mr.nikt Zobacz posta
    Dodam tylko że Wiadrolistka podkochuję się w topach GoHana sam widziałem jak sobie pisali gołąbeczki jedne
    dzieci do przedszkola i dawaj z wiadereczka .Wstrzykiwać te mariuene prosto w płuca wstrzykiwać .
    Skarżypyta Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2. Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    Niestety nie mam czego w to wiadereczko ubić.. Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Wiadrolistka Zobacz posta
    Skarżypyta Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2. Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    Niestety nie mam czego w to wiadereczko ubić.. Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    Ja tyLko uprzejmie doniosłem ale nie ma za co.Tutaj się nic nie ukryje .Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.Taka moja dola administranty muszą wiedzieć o wszystkim taka ich praca.
    0 0

13. Post #13
    Stary Zgreed a dlaczego on.Bo jest stary i zgredziałyKonkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

14. Post #14
    Gohan definitywnie zasługuje ;)
    Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją pałę na przód nieść
    1 0

15. Post #15
    Oddaje głos na Mrocznego Pomiota jakoś tak widze w postach ze w naturze ma pomaganie innym. Taki Mroczny Pasterz z niegoKonkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    1 0

16. Post #16
    Od razu po przeczytaniu pierwszego posta Bundiego przyszedł mi na myśl Stary Zgreed do nominacji na free nawozy, ale mnie tu juz kilka osob wyprzedziło wiec podbijam Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2. Jego wiedza i pomoc jest bezcenna... Za te lata praktyki nalezy mu sie taki o to zestaw.
    1 0

17. Post #17

Bardzo mi się podoba Wasza żywa reakcja, mam nadzieję, że przez ten tydzień wypowie się jeszcze wiele osób, czekamy! Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.

Jak wspomniałem, to druga edycja tego konkursu. Choć od poprzedniej minęły już dwa lata, doskonale pamiętam jej przebieg
    i wszystkie bez wyjątku osoby biorące w nim udział. Kto nie brał udziału, może teraz zerknąć i ocenić jak zabawa przebiegała.

>>> NIE TEN BOGATY JEST CO DUŻO MA - PIERWSZA EDYCJA <<<
    1 0

18. Post #18
    To ja też głosne na stary zgred za ten jego tęgi łebKonkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2. chłop je mądrzejszy od guuglaKonkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    DAJ MI POLE, A DAM CI LAS.
    3 0

19. Post #19
    Moim zdaniem cos dla kolegi Starego Rowerzysty,mimo wachan nastroju,jest bardzo pomocny.Udziela rad/nie czesto/,ale jest pomocny.Dodatkowo ma juz dlugi staz na forumKonkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.
    3 0

20. Post #20
    Stary Zgreed ponieważ ma bardzo dobrą wiedzę na temat indorka a zestaw Hydroponics of Holland przyda mu się pewnie do jego Holenderskich topow Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2. pozdro !
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl