Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL

nasiona marihuany, nasiona konopi
    SIEMANKO!

Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PLKonkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL

MAMY DLA WAS KONKURS NA WYKONANIE WLEPKI NASZEGO SKLEPU.

NA WLEPCE MUSI MYĆ UMIESZCZONE NASZE LOGO, STRONA WWW.GROWSEED.PL ORAZ BABCIA.
    ROZMIAR WLEPKI STANDARDOWY, kształt dowolny.

Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania tyko jednej nagrody w przypadku gdy pozostałe prace nie przypadną nam do gustu.
    Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie spore i nadeślecie same fajne projekty Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL
    Projekty muszą być czytelne i estetyczne.
    Każdy może zgłosić dowolną ilość prac.

Koniec terminu składania prac do końca lutego Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL

1. miejsce 10szt BIG MOBY od GrowSeed.pl + 5szt Green Crack od Humboldt Seeds
    2. miejsce 5 szt BIG MOBY od GrowSeed.pl
    3. miejsce 3 szt BIG MOBY od GrowSeed.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pozdro!
    Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PLKonkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL

GrowSeed.pl

Przeczytaj o tym więcej:

www.growseed.pl
    Wrocław tel.731-829-829
    3 0

2. Post #2
    Masz plik tej babki gdzies? Czy mam ją sobie wyciąć z waszej strony?
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez JanuszWąsaty Zobacz posta
    Masz plik tej babki gdzies? Czy mam ją sobie wyciąć z waszej strony?
    dołączam sie do pytania
    0 0

4. Post #4
    Tak na rozgrzewkę Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL
    Załączone obrazki
    5 0

5. Post #5
    Na szybko gość na zdj ewidentnie nie dba o higiene patrzac na palce Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL
    Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-0138.jpg
    1 0

6. Post #6
    Łapcie!
    Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-babcia1.jpg

Pozdrawiamy!
    www.growseed.pl
    Wrocław tel.731-829-829
    1 0

7. Post #7
    Takie coś skrobnołem w godzinkę , mi się podoba ale coś chyba pozmieniam. ( ostrość do poprawy i dodać krople wody i dymek myśli a nie wypowiedzi )
    945 × 945 - 341 KB czyli 25 cm x 25 cm , potem zmniejszę jak coś , bo narazie na szybko przed pracą zrobiłem to.
    Przez Photofitre 7.2.1. - program obslugujący warstwy , wkurzające są ale myślę że warto było.

1 0

8. Post #8
    Hejka , taka chwila natchnienia , jeszcze będę dopracowywał , POZDRO Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL))

6 0

9. Post #9

10. Post #10

11. Post #11

12. Post #12

13. Post #13
    Pozdro
    Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-snapchat-2010267731.jpg Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-snapchat-2052889716.jpg Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-snapchat-1034621579.jpg Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-snapchat-95480911.jpg Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL-snapchat-451797904-1.jpg
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl