Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.

nasiona marihuany, nasiona konopi

2. Forumowy konkurs na najlepiej napisany

SMOKE REPORT

Po raz kolejny mam frajdę przeogromną zaprosić wszystkich chętnych Forumowiczów z minimum 3-miesięcznym stażem na naszym Forum
    do wzięcia udziału w konkursie, którego premierowa edycja odbyła się 2 lata temu i okazała się sporym sukcesem, a przede wszystkim zajebistą zabawą.
    Tak dla biorących w nim udział, jak i obserwujących, czy też może raczej... czytających zgłoszone "prace". Jak już bowiem po tytule się zorientowaliście,
    w tym konkursie wybieramy autorów najkonkretniej napisanych smoke raportów, czyli - krótko mówiąc - recenzji poszczególnych, pieszczących nasze
    płuca odmian marihuany. Tak jak w pierwszej edycji, zgłaszać się może każdy kto W TEJ CHWILI może pochwalić się minimum 3-miesięcznym stażem na
    Naszym Forum. Nie ma żadnych ram czy ograniczeń co do formy zgłaszanych "prac", musicie jedynie konkretnie wskazać działanie jakiej odmiany opisujecie.
    Krótko mówiąc najpierw podajecie nazwę (najlepiej nieco większą czcionką) i dalej lecicie z opisem wrażeń z jej palenia. Im bardziej obrazowe opisy
    tym lepiej. Warto też załączać fotki. No i oczywiście nie można wykorzystywać wcześniej napisanych już raportów. Muszą powstać specjalnie na potrzeby
    konkursu. Każdy zgłasza TYLKO JEDEN SMOKE REPORT. Tak jak i wtedy, tak i tym razem zwycięzców wybierze forumowy despota, tyran, dyktator,
    czyli Nieogarnięty Bundy, wraz z hojnie wspierającymi nasze poczynania przedstawicielami dwóch solidnych i godnych polecenia Firm, a mianowicie:

GREENHAY.PL

oraz

sklep TOP - GROW

Swoje smoke raporty możecie zgłaszać do 25 stycznia do godziny 23:59 i ani minuty później,
    trójka zwycięzców ogłoszona zostanie w ciągu kolejnych 24 godzin.

a nagrodami w naszej drugiej edycji będą:

1 miejsce - bon o wartości 300zł na zakup dowolnych nasion w sklepie GREENHAY.PL

2 miejsce - bon o wartości 200zł na zakup dowolnych nasion w sklepie GREENHAY.PL

3 miejsce - bon o wartości 100zł na zakup dowolnych nasion w sklepie GREENHAY.PL

oraz ufundowane przez bijący całą konkurencję na głowę

Sklep TOP - GROW:

1 miejsce - nawozy firmy Advanced Nutrients o wartości ponad 300zł:

zestaw CONNOISSER Grow A+B 2 x 0,5l
    zestaw CONNOISSER Bloom A+B 2 x 0,5l
    B-52 Fertilizer Booster 0,25l
    BUD CANDY 0,25l
    BIG BUD Akcelerator Kwitnienia 0,5l
    Taca Eazy Plug + podłoże do wysiewu 20x15cm, 12szt.

2 miejsce - nawozy firmy Advanced Nutrients o wartości ponad 200zł:

zestaw SENSI GROW part A/B pH Perfect 2 x 0,5l
    zestaw SENSI BLOOM part A/B pH Perfect 2 x 0,5l
    B-52 Fertilizer Booster 0,25l
    BUD CANDY 0,25l

3 miejsce - nawozy firmy Advanced Nutrients o wartości ponad 100zł:

Jungle Juice Grow 1l
    Jungle Juice Micro 1l
    Jungle Juice Bloom 1l

2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.

Zatem - 3 - 2 -1 - ZACZYNAMY!

Aha, wszystkie swoje pozbawione sensu i logiki pytania możecie zadawać o tutaj:

POZBAWIONE SENSU I LOGIKI PYTANIA DOTYCZĄCE TEGO WSPANIAŁEGO KONKURSU.

...

Przeczytaj o tym więcej:

8 0

2. Post #2
    Easy Plant XXL Automatic

Wstając sobie rano o godzinie około 7:30 stwierdziłem że to jest dzień kiedy mam bardzo duża ochote zapalić ,więc po poranej toalecie itd była to godzina około 9:00 otworzyłem magiczną szkatułke w której znajdowało sie "lekarstwo" nastepnie poszedłem po moja ulubioną rurkę , poczym nabiłem cyban czystym topem i nastąpił proces spalania. Wiedziałem ze mocno poczuje faze bo byłem po misiecznej przerwie . Usiadłem na kanapie i po upływie około 10 minut zauważyłem że na stole leży kartka świąteczna i kiedy spojrzałem na obrazki śmiałem sie przez około godzinę czasu z jednej głupiej kartki a najlepsze w tym było to że chciałem przestać sie śmiać ale nie mogłem poprostu na ustach miałem banana który niechciał zejść . Po upływie tej godziny nareszcie przestałem się smiać i zaczołem dziekować bogu zato ze mogłem przestać sie śmiać . Taka była jedna z moich ostatni przygód z paleniem . Mam nadzieje ze to co napisałem nadaje sie na konkurs i wiem że pewnie bd troche błedów itd bo pisze to na "fazie" . Pozdrawiam 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    2 0

3. Post #3
    AK-47

"Proceder" palenia tej odmiany odbył się jak zwykle na tylnym podwórzu mojego gospodarstwa. Wieczorną porą usiadłem w miejscu "porębu drewna" i odpaliłem wcześniej skręconego blanta z mocno zbitych topów... Można powiedzieć, że świat się wtedy dla mnie mocno zatrzymał, a później ruszył ze zdwojoną siłą. Poczułem intensywny, ale też słodki smak ziela, chociaż zapach przy kręceniu nie wskazywał, że będzie słodko 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. . Chwila oderwania od rzeczywistości, lekkie zawroty głowy i ślinotok, czego chcieć więcej? Można powiedzieć, że pierwszy buch zerżnął mnie od środka niczym 'cerkulatka' na której własnie siedziałem. Po chwili jednak otępienie minęło i mogłem znowu normalnie funkcjonować, wszystko stało się intensywniejsze. Nawet obecny półmrok wywoływał we mnie silne uczucie zachwytu. Lekki wiatr i szum drzew pobliskiego lasu też miał coś w sobie. Pierwsze gwiazdy i mój pies biegający w kółko, (również średnio ogarniając co się dzieje, ale on po prostu ma ADHD) coś pięknego! Po skończeniu palenia siedziałem tam jeszcze dobrą godzinę, po prostu ciesząc się chwilą. Zrozumiałem, że tak własnie powinienem się czuć po każdym buchu 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. Mogę śmiało powiedzieć, że to było najlepsze palenie jakie kiedykolwiek miałem okazję spróbować. Prawdziwe AK-47 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Naprawdę miło to wspominam, na tyle miło, że chciałem się tym tu podzielić 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Mój wpis różni się trochę od tych z poprzedniej edycji, ale myślę, że różnorodność też ma znaczenie. Z fartem! 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    4 0

4. Post #4
    na potrzeby tej forumowej zabawy skosiłem próbnie sample odmiany

skunk auto

topy bardzo lepkie i zbite, żywiczne. po wysuszeniu, po pomacaniu mają drażniącą w nozdża jakby woń mieszanej leśnej esencji z zapachem skuna.
    świeżo zerwane pączki tej odmiany mają dosyć przenikliwy słodki mdły zapach z nutą pikantności, ala pieprz, opisywane aspekty zdecydowanie wyrazizstrze niż po wysuszeniu.

w smaku dym : aksamitny, nie drażniący, gładko wchodzący, przypomina mi on smak haka, delikatnie ziemisty ale nie zabardzo

Jesli chodzi o proporcje mocy to
    wiadomo af sezonowi, nigdy równy nie będzie.
    osobiście mam inną skalę porównawczą, bo według mnie wszystko zależy od stanu umysłu w danej chwili.
    pamiętam sytuacje w których inni z którymi miałem okazje palić mieli zły dzień bądź więcej obowiązków na głowie, faza wchodziła różnie, zazwyczaj musieli spalić więcej niż mniej, aby poczuć konkret, który ja czułem raptem po jednym wiadrze.
    Ogólnikowo pisząc, po mojemu z "byle jakiej" odmiany można wiele wyciągnąć odpowiednio do niej podchodząc tworząc przed tym klimat.

przejdźmy teraz do rzeczy, opiszę teraz wszystkie swoje odczucia jakie kolejno czułem po zażyciu

ustawiłem się z ekipą na tripa. wieczór nie tak późno, raptem około 20 wsiadamy w fure we czterech, jedziemy na wiadro które mamy skitrane delikatnie za miastem na obrzeżach lasu.

Jesteśmy na miejscu, przygotowujemy siuwaks, nabijamy rure i kazdy zwija z nas po solidnym machu z wiadra 2.0l. wsiadamy do gabloty i zawijamy dupe na stację by zatankować nieco wahy na tripa

jedziemy, wyjeżdżamy z miejscówki i powoli czuje wjazd na banie. temat nie wchodzi wcześnie ani późno, bo gdzieś max nie dłużej niż 10minut. jest mi przyjemnie, odprężam się psychicznie , ciało zdecydowanie bardziej lekkie i odprężone.
    na początku jest delikatnie, czuje jak oczy zaczynam mieć coraz to bardziej przywalone, ale stosunkowo nie zbyt zaczerwienione.

haj daje mi otwartość na świat i sytuacje, powiem Wam że paliłem już mase odmian i też automatycznych, które blokowały mnie gdzieś, we wnętrzu siebie od razu na wejściu.
    zaczynam w pewnym momencie gadać o wszystkim, można powiedzieć że nakręcam dialog, gadamy o wszystkim, nie ma barier, każdy temat i słowo jest priorytetem.
    osobiście zaczynają cieszyć mnie dosyć głupie rzeczy i tematy. oczy robią się już ewidentnie zaczerwienione, bez trudu nawet lajk pozna że coś jest na rzeczy.

dojeżdżamy na stację, wtedy następuje coś w rodzaju pewnego "szczytu", dobry bit na skrzyni leci, tylnia kanapa sprawia mi fajny masaż całego ciała, czuję odprężenie delikatnie przechodzące w chilout umysłu.
    stoimy już na cpnie dobre 5-10min, wbilismy w jakieś zawieszenie umysłu bo zupełnie zapomnieliśmy o tym o czym mamy zrobić, a przecież ludzie za nami stoją i czekają na swoją kolej.
    palenie przy dobrej nucie potrafi zabrać nas daleko, gdzieś hen

później zaczynają lecieć rozkminki, kto idzie upalonym płacić za paliwo, nastąpiła cholerna demokracja nie szło się wykręcić, ja miałem polewke i silny napad śmiechu widząc wkurzenie typa który musiał iść to zrobić.
    zdecydowanie w tym momencie temat daje morale na plus (radość, śmiech ☝)

Jedziemy dalej, chwile po wyjechaniu z tankszteli bijemy rure, każdy na łeb jedną, kierowca chce mniej ale każdy ciśnie po równie.
    Później pojawia sie cos w rodzaju euforii, satysfakcja z tego co się dzieje do okoła, robi się błogi haj ale z minusem dla mnie bo się zamykam w sobie i odlaczam się od ekipy i tone w morzu myśli.
    zaczynam patrzyć się w okno i płyne wraz z rozmazywanym obrazem zza okna. jest mi cudownie, zatrzymujemy się na blanta z tego tematu, konsumujemy i jedziemy pojezdzic na okoliczne wiochy, zero policji pełen cziiill, nikt już nic nie mówi każdy w swoim świecie. zarzucam rozkmine aby bokiem polatać, każdy jest za, owa czynność odmula mnie, dziko sie ciesze ze jestem szmacony z boku na bok a każde rondo i zakręt wprawia mnie normalnie w ekstaze, pojawia się znowu gadatliwość i zajebisty humor. dostrzegam taką jakby delikatną huśtawke nastrojów, zależnych od wypalonej ilości i sytuacji. myślę że mają na to wpływ mleczne trichomki ale nie mogę przyrównać tego do klasycznej psychofazy.

ten gatunek marihuany na moje spostrzeżenia (osobiste) dobrze sprawdza się wśród ludzi (bliskiej ekipy) broń Boże sklep, zatłoczony hodnik.

po jakimś czasie następuje zjazd, jest on ciężki , męczący, robię się śpiący. Powieki odmawiają mi posłuszsństwa, zamykam je.
    budzę się dopiero gdy jeden ziom został odstawiony na baze wtedy jedziemy do mnie na rewir, wysiadam z auta, cisne do domu zawsze się odświeżam przed snem, tym razem nie chcialo mi się myć nawet rąk, rzucam się na łóżko, ale serce które nieźle puka po kolejnym wiadrze tym razem w samotności obok łóżka, nie pozwala mi zasnąć, po gdzieś pół godzinie wszystko się stabilizuje, w trakcie moje ciało wyczula się na bodźce , jest mi po prostu dobrze, relaksuje się bardziej niż w aucie, mam jakby głupią radość że jestem bezpieczny, skitrany pod kołdrą, głupio się jakoś z tego cieszę bo wszystko się wydaje dla mnie być fajne, a zdecydowanie nienormalne jakby ktoś obok by na to patrzył z normalnego punktu widzenia.

budze się po południu gdzieś może po 12-13h snu, nawet nie wiem kiedy mi ta noc zleciała, jestem wypoczęty i bez jakiejś zwielkiej zwały
    8 0

5. Post #5

No, no, rozkręca się i bardzo fajnie! 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. Napierajcie ziomeczki i ziomalki! Dzielcie się z nami wrażeniami
    z delektowania się swoimi ulubionymi odmianami. Wieczna chwała, sława i nagrody czekają! 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.

...
    0 0

6. Post #6
    Orange Bud od Dutch Passion
    Gdy pierwszy raz usłyszałem o tej odmianie stwierdziłem że muszę ją mieć u siebie.
    Szukając kolejnych informacji coraz bardziej się nakręcałem aż w końcu nie wytrzymałem i kupiłem nasiona.
    Gdy już zaczęła kwitnąć z boksa dochodził zapach nieporównywalny do innych, uprawianych wcześniej przeze mnie konopi.
    Wiało nutką owocy tropikalnych, pomarańczy.... Słodko i cytrusowo, tak to określę.
    Myślę sobie "Kurczę, ale to pięknie pachnie!" - i z każdym dniem coraz bardziej nie mogłem się doczekać kosy.
    Po około 110 dniach życia skróciłem ją o głowy, łapy kleiły się niemiłosiernie podczas trymowania, zapach był mocny i intensywny - uderzał wręcz w moje nozdrza ze szwajcarską precyzją i snajperskim wyczuciem 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Po około 5 dniach suszenia już nie wytrzymałem i stwierdziłem że to jest ten dzień !
    Nabiłem bongo, buch.....
    I nagle feeria smaków, zapachów i doznań. Czegoś takiego jeszcze nie jarałem, super smakowało, nie gryzło więc poprawiłem drugim buszkiem.
    Byłem zachwycony, pierwszy raz mi wyszło takie zajebiste palenie.

Po chwili, gdy dotarło do mnie w jakim stanie się znajduję usiadłem przed konsolą i pogram sobie.
    Ale nie minęła dłuższa chwila i stwierdziłem że jednak bym coś porobił, miałem dwie mniejsze robótki w domu które odkładałem i odkładałem więc teraz naszło mnie że to zrobię.
    Mimo iż wcześniej nie robiłem takich napraw to poszło mi to gładko i szybko.
    Dopiero wróciłem do konsoli 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Fazka trzymała mnie krócej niż bym się spodziewał ale głowa była pełna myśli, bardzo kreatywne palenie. Słuchając radia kilka razy się roześmiałem chociaż pewnie na trzeźwo bym nawet nie zareagował.
    Mocno energetyzujące palenie które odradzam palić na noc - oczy jak pińć złotych i nie da się po tym od tak iść spać. Trzeba odczekać 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Podsumowując jest to palenie stworzone idealnie pod moje potrzeby, fajnie się po tym myśli, pracuje, bawi z dzieckiem czy obmyśla jakieś ważniejsze kwestie.
    Bardzo śmiechowe oraz idealne do towarzystwa bo nie zamula tylko włącza śmiech, rozmowę i ogromny pozytyw 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Myślę że mogłoby działać przeciw depresyjnie i chyba nawet trochę przeciwbólowo ale nie jestem lekarzem żeby takie rzeczy stwierdzać 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.
    Jedynym minusem tego palenia jest suchość w ustach i czerwone oczy, od razu widać że się jarało.

Smak: 10
    Zapach: 10 (Inny niż wszystkie)
    High: 7+
    4 0

7. Post #7

8. Post #8
    Do zakończenia konkursu pozostało niewiele czasu, trochę ponad dwa tygodnie,
    wierzę, że jeszcze kilka osób dorzuci Smoke Reporty swojego autorstwa 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.

0 0

9. Post #9
    BLACK CREAM AUTOFLOW OD SWEET SEEDS
    Poraz pierwszy ujrząłem tę odmiane w zacnej fotorelacji naszego kolegi z forum Komando (KOLOROWY OGRÓD 2). Tak pięknie wyglądała, że aż mnie zachęciła do zakupu pestek i ich hodowli. Tak też uczyniłem.
    Problemów jako tako raczej nie było podczas uprawy, prosta odmiana bym powiedział przynajmniej na organicznych nawozach. Większość roślinek (3 sztuki) po 15 dniu pokazało pierwsze preflowery co było dla mnie wielkim zdziwieniem akurat. Jedna roślinka zamulała i była opóźniona względem reszty, ale doszła do końca tylko w późniejszym terminie. Na wszystkich plantach pojawiły się fioletowe topy (4 sztuki), co więcej na dwóch nawet liście było tego koloru 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. Topy były w górnych warstwach twarde, na dole no niestety luźne, ale wynagradzało to tym, że zapach był przekurwisty - poprostu piękny ! Nigdy nie miałem tak ultra super pięknie pachnącej roślinki. Znajomi, co się z nimi zgodze, stwierdzili, że zapach bardzo aromatyczno-intysywny, słodki z nutą sosny.
    Moc duża, po dwóch tygodniach curringu zioło wbijało w fotel 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. Gastro straszne, po jakos 30 min po zapaleniu poprostu no nie wytrzymasz i trzeba będze coś zjeść. A jak się wkręcisz w jedzenie to ciężko przestać. Dla mnie akurat git bo i tak mase robie więc kcal się muszą zgadzać 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT. W dobrym towarzystwie fajnie się gada, luźne tematy, a przy tym mocna śmiechawa się włącza. Plon ze ściętych roślinek nie był spory ale dla mnie konesera wystarczający, może to wynikało z genów rośliny albo mojego słabego skilla w uprawie :P
    Podsumuwując:
    Poziom łatwości uprawy 9/10
    Wygląd roślinek 9/10
    Smak 9/10
    Zapach 10/10
    Moc 7/10
    Ilość plonu 5/10

Losowe fotki z uprawy:
    Lind do fotorelacji:
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0-25m-2-a.html
    4 0

10. Post #10

11. Post #11

Ważny komunikat numer 1 od organizatorów konkursu:
    Kolega Evidox zwrócił się do nas z prośbą o przedłużenie konkursu
    do końca miesiąca i my tej jego prośbie wychodzimy naprzeciw -
    przesuwamy smokeraportowy deadline na ostatni dzień stycznia!

Ważny komunikat numer 2 od organizatorów konkursu:
    Postanowiliśmy (na zachętę) już teraz wyróżnić okolicznościowo uczestnika,
    który dotychczas zebrał pod swoim smoke raportem najwięcej blanciochów
    od innych Forumowiczów i nagrodzić go litrowym opakowaniem specyfiku,
    którego próżno póki co szukać w fotorelacjach na naszym Forum, a który jest
    podobno zabójczym narzędziem do walki z przędziorkowym kurestwem 2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.

Szczęśliwcem, do którego wędruje ta niespodziankowa nagroda jest...

Gandalf.

Im szybciej prześlesz mi na priv jakieś dane do wysyłki, tym szybciej

litrowa butla Mighty Wash wyruszy w drogę do Ciebie. Gratulacje!
    Pozostałych zachęcam do dołączenia do naszej zabawy.

...
    2 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl