Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 57
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Zgłaszam się.Pokażę jak rosną pod gołym niebemMikołajkowy Open SeedsNa takiego os właśnie polowałem bo potrzeba afów na nowy sezon.pozdro
    0 0

2. Post #22
    zgłaszam się, outa 2k18 planuje mega wypasionego, dużo spotów mam na oku Mikołajkowy Open Seeds Na pewno będą zdjęcia w mojej fotorelacji z tych nasion !!
    Pozdro
    0 0

3. Post #23
    No to tez sie zglosze i fr przeprowadze;)
    0 0

4. Post #24
    Podpisuję się pod tym i ja Mikołajkowy Open Seeds Jeśli wygram zbuduję szafę specjalnie na tą okazję i obiecam FR Mikołajkowy Open Seeds
    0 0

5. Post #25
    Chętnie przytulę ;) Co prawda zacząłem dopiero fr ale po niej next z grzesiem ;)
    0 0

6. Post #26
    również się zgłaszam, chętnie zrobię relacje.
    0 0

7. Post #27
    Cześć, ja rowniez się zgłaszam ☺ może jakiś paf out i małe auto do niskiego boksa (73cm ). Dziękuję
    0 0

8. Post #28
    Zgłaszam się! chętnie przetestuje nowości z auto w tym sezonie miałem white widow x amnesia i było konkretnie Mikołajkowy Open Seeds
    0 0

9. Post #29
    Zgłaszam się, co prawda pesteczki jeszcze mam, ale te mogą zająć pierwszeństwo Mikołajkowy Open Seeds więc fotorelacja będzie obowiązkowo gdzieś za 2 miesiące.
    0 0

10. Post #30
    Zglaszam sie oczywiscie, w 2018r będę robil swoj pierwszy outdoor w życiu i takze po raz pierwszy cos posadze w zyciu także jak na pierwszy raz moze poleciec cos na testa od Grzesia, oczywiscie fotorelacja będzie jak najbardziej pozdrawiam wszystkich Mikołajkowy Open Seeds
    0 0

11. Post #31
    Zglaszam się i pokaże jak rośnie pod gołym niebem.
    0 0

12. Post #32
    Ho, ho ho! Z chęcią wezmę udział w konkursie. Mikołajkowy Open Seeds
    Nie obiecuję fotorelacji, ponieważ o boksie dopiero zaczynam myśleć (celuję w jakieś LED-owe oprzyrządowanie) i mam nadzieję, że się uda coś sensownego nabyć. Nasionka od GGS testowałem już kilka lat temu i trzeba przyznać, że na prawdę dobre kule - tak pod względem jakości samych pestek, jak i późniejszych plonów. Jeśli nie box, to na pewno w przyszłym sezonie outdoor poświęciłbym chwilę tym nowym odmiankom.
    0 0

13. Post #33
    Również się zgłaszam ;)
    0 0

14. Post #34
    Zgłaszam się Mikołajkowy Open Seeds mam zamiar prowadzic moją pierwszą fotorelacje gdzie bedzie 10 pafow GGS +
    0 0

15. Post #35
    Zgłaszam sie! Akurat jestem na etapie konczenia przygotowan do pierwszego indora(w outy za mna), wiec bedzie fotorelacja od semi-newbie w tej kwestii. Tym bardziej, ze bedzie z tego plon od polskich breederow ;)
    0 0

16. Post #36
    Zgłaszam sie również! Mikołajkowy Open Seeds
    0 0

17. Post #37
    zgłaszam się obowiązkowo
    To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości~~Bertrand Russel
    0 0

18. Post #38
    Zgłaszam sie, z chęcią przetestuje po obecnej fr Mikołajkowy Open Seeds
    0 0

19. Post #39
    w tamtym roku zmiotły mi dziki Twoje pafy z powierzchni ziemi w tym roku moze sie uda i wszystko pójdzie po myśli
    także zgłaszam się
    0 0

20. Post #40
    Też się zgłaszam, dawno mnie nie było. Życzę wszystkim Wesołych Świąt!
    0 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl